Tema: ptr HH

Znači ubol bi 500.000 ruku za 12$, jer prelazim na nl20 pa vidim da igram dosta slow jer mi se bed zastackat s igračima o kojim nemam pojima.
Znam da s importom nebi trebalo bit problema jer sam dobil od njih 10k gratis taman kad sam na nl10 prelazil, al me zanima kaj se tiče kupvine preko devizne, dal je neko to radil i dal je sve ok (sigurnost itd), ak niko nema iskustva uzel bum prek paypala.

Kaj mislite o pol milje, brijem da je to za neku početnu prednost super?

Ima ko možda preporuku neku drugu stranicu?

00

Re: ptr HH

PTR je etablirani site, a kako su upravo oni razotkrili famu oko UB-a (ovo novo da ne koriste SSL) problema oko sigurnosti ne bi trebalo biti (čitaj nema, ali nisam sam provjeravao wink)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

3

Re: ptr HH

za koji site trazis handove.
ima jedna stranica, vlasnik je austrijanac nasih korijena.
Ja sam od njega uzimo dok sam igro cash na ipokeru

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: ptr HH

Adzi napisao:

za koji site trazis handove.
ima jedna stranica, vlasnik je austrijanac nasih korijena.
Ja sam od njega uzimo dok sam igro cash na ipokeru


mybet, ajd napiši koja je da vidim ponudu, danas to moram riješit.

kolko handova si uzimo, kolko misliš da je dovoljno?

00

Re: ptr HH

ja  ti uzimam preko hand HQ nisam imo problema , kad  ti bude  trebalo za  nl25 i nl 50 za  starse ili ongame  nl 30 i nl 50 javi pa  ti ja dam svoju sifru i sam si downlodas handove

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: ptr HH

Puki jel imas za Ongame NL10 i NL20
Edit: opet iako imas to je vjerovatno jako stari sample tako da sad vjerovatno ne vrijedi smile

Zadnji popravljao Angellz (15-06-2010 13:59:20)

00

Re: ptr HH

Angellz napisao:

Puki jel imas za Ongame NL10 i NL20
Edit: opet iako imas to je vjerovatno jako stari sample tako da sad vjerovatno ne vrijedi smile

nemam, i ovo za  starse je  staro bar  mjesec  i pol, ongame  nedavno kupio

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: ptr HH

ok, tx.

00

Re: ptr HH

@puki- ako imaš ongame koje si nedavno skinuo (kako sam shvatio) da li bi bio problem da meni pošalješ šifru na PM? NL50

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

10

Re: ptr HH

Ako nekome treba baza HH za NL100 sa tilta ja planiram uzet danas - sutra pa mozemo uzet po pola...

Ili ako mozda netko ima bazu i zeli ju prodat nek se javi.

Zadnji popravljao mile88 (15-06-2010 15:16:34)

00

11

Re: ptr HH

gledao sam na HQ-u (ptr ima Maintenance) onu ponudu od 400K ruku i to vremenski pokriva 1 tjedan unazad.

Pa si mislim dal je to možda malo, kolko ti mile misliš za sebe uzeti ili bilo ko drugi, kolko je neki standard, ja bi najrađe duplo, to bi onda bilo 2 tjedna i mislim da pokriva manje više sve bitne igrače?

00

12

Re: ptr HH

cgreen napisao:

gledao sam na HQ-u (ptr ima Maintenance) onu ponudu od 400K ruku i to vremenski pokriva 1 tjedan unazad.

Pa si mislim dal je to možda malo, kolko ti mile misliš za sebe uzeti ili bilo ko drugi, kolko je neki standard, ja bi najrađe duplo, to bi onda bilo 2 tjedna i mislim da pokriva manje više sve bitne igrače?

nemoj  vise  ispizdit ces cekajuci da ti unese  to sve, meni 400 k handova na  pokertrackeru unosi jedno 8 sati

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: ptr HH

Rear_Admiral napisao:

@puki- ako imaš ongame koje si nedavno skinuo (kako sam shvatio) da li bi bio problem da meni pošalješ šifru na PM? NL50

poslo sam ti pm neznam jesi vidio

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

14

Re: ptr HH

puki86 napisao:
cgreen napisao:

gledao sam na HQ-u (ptr ima Maintenance) onu ponudu od 400K ruku i to vremenski pokriva 1 tjedan unazad.

Pa si mislim dal je to možda malo, kolko ti mile misliš za sebe uzeti ili bilo ko drugi, kolko je neki standard, ja bi najrađe duplo, to bi onda bilo 2 tjedna i mislim da pokriva manje više sve bitne igrače?

nemoj  vise  ispizdit ces cekajuci da ti unese  to sve, meni 400 k handova na  pokertrackeru unosi jedno 8 sati

fakat o tome opće nisam razmišljao, puno hvala

00

15

Re: ptr HH

evo ga uzeo sam 500k. Import sam radio opcijom from folder, i nije trajo jako dugo, oko sat i pol, hvala bogu na jakom proc-u.

Nakon importa ima dosta grešaka te jedno 600 duplicate handova. Za duple me nije briga makar ako ima način maknuo bi ih, več me zanimaju ove greške, jel to kaj bitnoga ili to mogu zanemariti?

Evo slika.
http://img193.imageshack.us/img193/1849/86932183.jpg

Čekaj sad vidim da je tu 300000 pa nebi trebalo pisati 500000 ?  su to te greške?

Zadnji popravljao cgreen (16-06-2010 12:59:02)

00

16

Re: ptr HH

Ja sam uzeo 300k.
Hands imported: 271603
Duplicate hands: 3023
Import errors: 30006

Ne kuzim zasto ima toliko gresaka, pogotovo kod tebe, prije dok sam uzimao s neke druge stranice bilo ih je svega par...

00

17

Re: ptr HH

uzeo sam s ptr, evo poslao sam im mail pa ću vidjet.

Trebao sam uzet s jedne stranice neznam na pamet ali uglavnom ima posebno za funte , dolare i eure, ali bi me došlo više. imaju 200k za 8 eura. mislio sam uzet od svake valute 200k, al eto išo sam na ptr jer si mislim ak budem uzimao kod njih češće možda bude nekih pogodnosti, več je bilo i prije., a vidim imaju i onaj free trail to ću ispucat na večim limitima, filaju te svaki dan dva tjedna đabe s handovima. (šteta mi to za nl20).

s koje si ti stranice uzeo?

00

18

Re: ptr HH

Sad sam uzeo sa PTR isto. Prije s neke druge stranice ali vise nemam pojma kak se zove...

00

19

Re: ptr HH

hhdealer je dobar koliko ja znam. ja sam od njega uzimo dok sam igro na ipokeru. nas covjek iz austrije (koliko znam)

http://www.hhdealer.com/index.php

Zadnji popravljao Adži (16-06-2010 13:49:29)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

20

Re: ptr HH

Adzi napisao:

hhdealer je dobar koliko ja znam. ja sam od njega uzimo dok sam igro na ipokeru. nas covjek iz austrije (koliko znam)

http://www.hhdealer.com/index.php

E od tamo sam i ja prije uzeo, sad gledam jos su i malo jeftiniji od PTR...

00

21

Re: ptr HH

ako mi ovi s ptr neće ništa sredit onda ću doštukat s hhdealera ili hqhand , samo kaj bum pričekal par dana da ne bi bilo istih. Ko zna ak me krene i nebudem se morao vratit na nl10 možda i nebude potrebe (skupim svojih handove, ne).

00

22

Re: ptr HH

Surfanjem naletio na ljude s istim problemom, a rješenje je da samo treba instalirati najnoviji hem update 1.11.02. Napravio sam novu bazu i sve ispočetka importao zajedno s mojim handovima iz HMArchive, samo što sam od mojih handova izbacio potencijalne duplikate. to su oni odigrani iz razdoblja od kojeg je i kupljen HH.

rzultat: Broj od prijašnjih 200000 grešaka pao na samo 103  smile .  imam još 8000 duplića ali brijem da je to zanemarivo, al ko zna možda i to uspijem riješiti,
             znači svi koji rade datamining (mislim da se to tak zove) obavezno napravite last beta update za hem.

00

Re: ptr HH

Vidim da su ovo stari postovi ali ista tema pa mi se neda otvarati novu. Danas sam uzeo 300k preko PTRa i rezultat importa u HEM je 331942 imported hands, 159 duplicates, 11 errors. Inace HH je za FTP FL 0.25/0.50 pa mislim da to nikome drugome nije zanimljivo za import.

00