Re: NL25 ko predsjednik

gmiko napisao:
makisplit napisao:

Hvala dragom Bogu da je tako,nisu svi za sve s razlogom.

gmiko može li tvoje visocanstvo priznati da si se istrcao i odgovoriti mi na pitanje?

Odgovorit ću ti na originalno pitanje.
Da uzmeš nasumce 1000 ljudi sa ulice i izbaciš one sa ispodprosječnom inteligencijom (<100), u roku 4-5 godina (koliko traje prosječni faks) da slijede moje upute svi bi zarađivali MINIMALNO 20000kn mjesečno.
Amen.


napokon,hvala na odgovoru jel to bilo tako teško?
u potpunosti se ne slažem al to nije sad ni bitno,bitno je to da si to javno napisao.

00

102

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

evo opet briše,postaješ pristran gmiko i bezobrazan a to nebi trebale biti odlike moderatora

Brišem laži i krive izvore.

Ako sam postao da u 21 radni dan imam 50k+ kn na NL50 i netko mi to pokušava osporiti lažnim izvorima, to neću tolerirati.

Isto tako, 4ladX - magic26v i 900$? Tu fali nekih 20000$.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

103

Re: NL25 ko predsjednik

4ladX napisao:

ja rekoh supersick grinder, ne dobar igrac. a to kolika je ribetina i ne znam bas... http://forumserver.twoplustwo.com/54/po … nd-583010/

in b4: nije lova bitna, riba je.

Ma nije ribetina jer je loš igrač, k vragu, pa i za CR je snimao videe.
Ribetina je jer je odustao od challengea.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

104

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:
gmiko napisao:
makisplit napisao:

Hvala dragom Bogu da je tako,nisu svi za sve s razlogom.

gmiko može li tvoje visocanstvo priznati da si se istrcao i odgovoriti mi na pitanje?

Odgovorit ću ti na originalno pitanje.
Da uzmeš nasumce 1000 ljudi sa ulice i izbaciš one sa ispodprosječnom inteligencijom (<100), u roku 4-5 godina (koliko traje prosječni faks) da slijede moje upute svi bi zarađivali MINIMALNO 20000kn mjesečno.
Amen.


napokon,hvala na odgovoru jel to bilo tako teško?
u potpunosti se ne slažem al to nije sad ni bitno,bitno je to da si to javno napisao.

Lol. Odgovorio ti je da bi večina uz rad i trud zarađivala minimalno 20k kn što ti ja cijelo pričam i ti se sad slažeš. Smiješno.

00

Re: NL25 ko predsjednik

gmiko napisao:
makisplit napisao:

evo opet briše,postaješ pristran gmiko i bezobrazan a to nebi trebale biti odlike moderatora

Brišem laži i krive izvore.
Ako sam postao da u 21 radni dan imam 50k+ kn na NL50 i netko mi to pokušava osporiti lažnim izvorima, to neće ostati neobrisano.
Isto tako, 4ladX - magic26v i 900$? Tu fali nekih 20000$.

nemoj tako jer si i tu samo djelomicno u pravu.

pokertablle...je stranica koja pokazuje ne sve ali dovoljno i javna je i transparentna za svakog,netko tako tvoj izvor može dovesti u pitanje a znaš ga recimo samo ti,ja ti evo osobno vjerujem al to ne znaci ništa jel da?

00

Re: NL25 ko predsjednik

roba59 napisao:
makisplit napisao:
gmiko napisao:

Odgovorit ću ti na originalno pitanje.
Da uzmeš nasumce 1000 ljudi sa ulice i izbaciš one sa ispodprosječnom inteligencijom (<100), u roku 4-5 godina (koliko traje prosječni faks) da slijede moje upute svi bi zarađivali MINIMALNO 20000kn mjesečno.
Amen.


napokon,hvala na odgovoru jel to bilo tako teško?
u potpunosti se ne slažem al to nije sad ni bitno,bitno je to da si to javno napisao.

Lol. Odgovorio ti je da bi večina uz rad i trud zarađivala minimalno 20k kn što ti ja cijelo pričam i ti se sad slažeš. Smiješno.

PROCITAJ PONOVNO ŠTO SAM NAPISAO!!!

00

107

Re: NL25 ko predsjednik

Samo još nešto. Pod "svi koji su spremni raditi i učiti" mislim na one koji će to i raditi.

A ne na one koji misle da su najpametniji i ne slušaju druge bolje igrače. Ovdje je jedan primjer toga: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 4040#p4040

Znači, igrači koji vele ja bi tako odigrao i to nije užasno, a uopče ih ne zanima zašto je neki play bolji.

00

108

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:
gmiko napisao:
makisplit napisao:

evo opet briše,postaješ pristran gmiko i bezobrazan a to nebi trebale biti odlike moderatora

Brišem laži i krive izvore.
Ako sam postao da u 21 radni dan imam 50k+ kn na NL50 i netko mi to pokušava osporiti lažnim izvorima, to neće ostati neobrisano.
Isto tako, 4ladX - magic26v i 900$? Tu fali nekih 20000$.

nemoj tako jer si i tu samo djelomicno u pravu.

pokertablle...je stranica koja pokazuje ne sve ali dovoljno i javna je i transparentna za svakog,netko tako tvoj izvor može dovesti u pitanje a znaš ga recimo samo ti,ja ti evo osobno vjerujem al to ne znaci ništa jel da?

Bitni je samo statistika u našim holdem managerima i pokertrackerima, odnosno statistika na našim deviznim i tekućim računima. Mi pričamo i iznosimo tvrdnje na temelju toga. Sve ostalo su gluposti. Tko nam vjeruje, imat će koristi, tko ne, neka radi dalje za 4k mjesečno.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: NL25 ko predsjednik

reci mi jel ova statistika sa pokertablle-a možda iz mog holdem managera?
ako nije uvedeno i updejtano 100% ruku ne znaci da ne pokazuje dovoljno,ne vidim i dalje razlog zašto brišeš te statse

00

Re: NL25 ko predsjednik

http://i549.photobucket.com/albums/ii398/WCGRider/hundowithrb.jpg

da ovo je ocito ta RIBA  koja nije uspjela sa ovakvim grafom nešto što SVATKO može

00

111

Re: NL25 ko predsjednik

Ne čitaš postove. Rekao je da je riba jer je odustao od challenga.

00

Re: NL25 ko predsjednik

roba59 napisao:

Ne čitaš postove. Rekao je da je riba jer je odustao od challenga.

da ispravio se naknadno vidio sam i procitao,a odustao je sigurno jer to može svatko pa nema razloga da on sa ovakvim grafom ne uspije,nije mu se dalo.... lol

00

113

Re: NL25 ko predsjednik

gmiko napisao:
makisplit napisao:

Hvala dragom Bogu da je tako,nisu svi za sve s razlogom.

gmiko može li tvoje visocanstvo priznati da si se istrcao i odgovoriti mi na pitanje?

Odgovorit ću ti na originalno pitanje.
Da uzmeš nasumce 1000 ljudi sa ulice i izbaciš one sa ispodprosječnom inteligencijom (<100), u roku 4-5 godina (koliko traje prosječni faks) da slijede moje upute svi bi zarađivali MINIMALNO 20000kn mjesečno.
Amen.

Potpisujem ovo, osim ovog dijela 4-5 godina.
Pola godine do godinu, ozbiljnog rada (npr. 5 sati dnevo, 1-2 sata proučavanja i 3-4 sata igre) uz pravog  kouča je sasvim dovoljno za čovjeka prosječne inteligencije sa odgovarajućom dozom samokontrole. Još ako voli "igre" nema greške. 10-15k se uzme samo od RB-a, bonusa, rejsova i sl.
Tko to ne bi uspio za 4-5 godina definitivno je teško retardiran.

00

114

Re: NL25 ko predsjednik

Koliko gluposti sam ovdje procitao, zgadili ste mi se.

Raspravljate ko djeca koja su prvi puta na forumu.

Nije svatko za plivanje, niti za poker, no ako netko tko voli plivati, ima uvijete (dugogodišnje) ili tko voli poker ima pristup
i mogućnost za učenje, nakon određenog vremena može postat regular uz rad red i disciplinu.

A isto tako, dajte odrastite napokon.

00

Re: NL25 ko predsjednik

Pleuro napisao:

Tko to ne bi uspio za 4-5 godina definitivno je teško retardiran

pazi i promisli malo prije nego nekog okarakteziraš kao retardiranog.

postoje ljudi koji su recimo"retardirani" za mehaniku al su u društvenim sferama izrazito inteligentni,ako si iole obrazovan znao bi da postoji više tipova inteligencije.

netko ko nije sposoban zarađivati na pokeru bez obzira bio problem u shvačanju igre ili recimo ssamokontroli ne znaci da je zaostao ili retardiran,možda  bi ti za njega bio retard na nekom drugom polju.

u tome i jest cijela poanta ovih 5 stranica,tvrditi da je sve za svakog i da svi sve pojednako mogu je obicna glupost!

00

116

Re: NL25 ko predsjednik

@maki
Ako ima kakve takve predispozicije 6 mjeseci je sasvim dovoljno. Ako nema nikakve za 4-5 godina može naučiti sve što mu je potrebno. Govorimo o 4-5 sati dnevno! Razmisli ti malo.  Da te majstor bilo čega uči ono što najbolje zna 4-5 godina 4-5 sati dnevno sigurno bi u tome nakon toga bio dovoljno dobar da možeš od toga i više nego pristojno živjeti. Ne govorimo da moraš biti vrhunski majstor, ali ne moraš biti ni vrhunski pokeraš da zaradiš 20k. Trebaš biti solidan.

00

117

Re: NL25 ko predsjednik

uz minimalnu modifikaciju slažem se uz njegovu tvrdnju, on-line poker pogotovo nl25 rang je više baziran na robotiziranom automatizmu i predviđanju situacije (kalkulacija postotaka),nego na "intuiciji" i talentu koji je potreban za viši rang, te kompleksniju igru.

Dakle, premisa da svatko moze "igrati" nl25 i u redu živjeti od toga u teoriji stoji. No da svatko igra nl25 tko bi onda donirao novac, znači u praksi je nemoguće, jer poker je zanimljiv "sport" iz jednog razloga, nemožeš zaradit novac, ako netko ne uplati novac. Dakle, za razliku od burzi, ili bankovnih manipulacija, gdje novac nastaje iz ničeg, u pokeru to nije moguće, dakle da svi znaju igrat, nebi se poker igrao, osim za coin flip, a to nije bas zanimljivo.

00

Re: NL25 ko predsjednik

evo konačno konstruktivne rasprave.

slažem se ja s tobom bishie i pleuro u globalu al zašto da netko upire u nešto ako ne osjeca u sebi afinitete za poker?
ljudi se ne vezuju tek tako bezveze za nešto,nego prema tome nešto osjete ili bar nešto misle da mogu i osjecaju jel tako?
e pa ovdje su ljudi na forumu sa istim ili slicnim afinitetom,ali tvrditi da svatko može na nl25 zarađivati 30$ po satu i imati mjesecno 20000+ kn je smješno,jer to ne mogu svi ljudi na ovom forumu a imaju sklonost prema tome,pa kako ce onda drugi sa strane

00

119

Re: NL25 ko predsjednik

nigdje novac ne nastaje iz niceg...

00

120

Re: NL25 ko predsjednik

4ladX, sine, u monetarnom sustavu kakvog danas znamo, novac nastaje iz ničeg.
Ukoliko želiš, mogu ti podrobnije objasnit taj princip, ali sad idem spavati.

00

Re: NL25 ko predsjednik

bishie napisao:

4ladX, sine, u monetarnom sustavu kakvog danas znamo, novac nastaje iz ničeg.
Ukoliko želiš, mogu ti podrobnije objasnit taj princip, ali sad idem spavati.

pošto studiram ekonomiju mogu potvrditi da je ova tvrdnja, na žalost, u potpunosti točna

Zadnji popravljao markluxster (31-10-2009 02:01:59)

Potpis.
00

122

Re: NL25 ko predsjednik

donatora novca ima cijelo more. Jako veliki dio ljudi poker igra iz čiste zabave, a i stalno pristižu novi fiševi. Radi se o iznimno atraktivnoj igri gdje slabiji igrač u trenutku može nedostatak znanja nadomjestiti srećom. Poker je postao fenomen. Više ne igraš protiv kuće već protiv ljudi od krvi i mesa. Tko se ozbiljno, da ne kažem profesionalno, posveti tome može od toga lako živjeti. Vrti se živa lova, a to je magnet koji nikada ne gubi snagu. Što je ključno, za razliku od npr. šaha, ovo je zanimljivo masama i TV stvara dodatnu lovu. Dakle, za lovu nemorate briniti, ima je koliko hoćeš, samo je treba uzeti.
Netko se smijao na račun toga da se može riješiti nezaposlenost. A zašto ne?  Siguran sam da bi više koristi država imala da uloži u poker seminare nego u prekvalifikaciju za varioce i sl. pizdarije. Svaki pokeraš koji je u plusu u biti izvozi "pamet". Dolari iz vana dolaze u HR. Ova zemlja ne izvozi ništa osim "mora i sunca", da nema turizma davno bi pocrkali.

00

Re: NL25 ko predsjednik

Pleuro da ti samo kažem što bi se desilo kada bi ovih recimo 250 000 nezaposlenih krenilo u poker avanturu:

Nastao bi totalni kaos u državi,ljudi bi nakon par mjeseci dolovno u banke i mjenjačnice ulazili ko u trgovine,zatvori bi bili pretrpani,socijalnih slucajeva trostruko,djece i obitelji rastrgane i u socijalnim ustanovama a vecina na ulici...

nije to tako kao što se vecina misli

00

124

Re: NL25 ko predsjednik

ne mislim naravno na svih 250 000 ljudi. Ali kad bi bilo 10000 profesionalaca sa samo 2000$ plusa mjesečno. To je već 20,000,000 $ izvoza. Nisam ekonomista, pa ne znam koliko bi to državi značilo, ali barem bi 10000 obitelji imalo osiguranu egzistenciju. Dobro, to je utopija i o tome ne treba raspravljati, ali da pojednic može spasiti kroz poker sebe i svoju obitelj to je sigurno. Naravno, opća slika pokera u Hrvata je sasvim suprotna, pojedinac će svoju obitelj upropastiti kroz poker. Tako da prije možemo očekivati zabranu pokera nego poker kao izvozni proizvod. Utopija, dosta o tome...

Zadnji popravljao Pleuro (31-10-2009 02:28:47)

00

125

Re: NL25 ko predsjednik

Ajde ljudi, prestanite pisat gluposti i počnite postat handove i pisati (ili pitati) nešto konstruktivno na forumu. Ovo nema smisla više.  Zatvaram temu.

Pametnome je prvi lajn u prvom postu bio dovoljan.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00