Tema: PokerStars - The Big Game - tjedan 9 (epizoda 4 i 5)

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/slike/pokerstars-big-game15062010.png
Deveti tjedan The Big Game show-a. Četvrtu i petu epizodu možete pogledati na PokerPro-u. ovdje...

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 9 (epizoda 4 i 5)

nisam vidio jel se  ovo negdje  komentiralo.. ak je  sry
kaj mislite   o  reynoldsovom playu ?
5 epizoda 27:45 pocinje  hand  ima  J8s

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

3

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 9 (epizoda 4 i 5)

retardiran mi je play big_smile lik je sam sebe levelo rofl. da je zguro imo bi 31k sigurnih. razmisljanje da ce tony totalno poludit i radit move u 3way potu na onakvom boardu mi je debilno.

i da negreanu je, osim sto je riba, i jebena frustrirana debilcina. da sam ja robl usto bi se i razvalio mu picku tamo

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 9 (epizoda 4 i 5)

moje skromno mišljenje je da je play hebeno dobar tj. na velikoj razini, ali problem je kaj je serija bila pri kraju tj. zadnji handovi, i vidlo se da je tony počel tightat, jer ko nebi s tolikim plusom, pa neće sve zahebat u zadnjih nekoliko handova.

Mislim da ga je malo podcijenil, jer kolko god je on lud itd. ipak kak vele svi (i ja vjerujem) on jako dobar poker igrač.

(ps. dok sam gledal tu seriju opralo me: hebote tony je isildur lol )

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 9 (epizoda 4 i 5)

Brky napisao:

retardiran mi je play big_smile lik je sam sebe levelo rofl. da je zguro imo bi 31k sigurnih. razmisljanje da ce tony totalno poludit i radit move u 3way potu na onakvom boardu mi je debilno.

i da negreanu je, osim sto je riba, i jebena frustrirana debilcina. da sam ja robl usto bi se i razvalio mu picku tamo

plus 1

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 9 (epizoda 4 i 5)

Brky napisao:

.....i da negreanu je, osim sto je riba, i jebena frustrirana debilcina. da sam ja robl usto bi se i razvalio mu picku tamo

+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1

po ovome kolko sam tipkal vidi se kaj mislim o negraneu, preporodil sam se dok je zadnjih nekoliko handova se uozbiljil i odigral kak se igra.

Baš bi htel da počne pak normalno igrat, jer nekad mi ga je bilo gušt gledat

00

Re: PokerStars - The Big Game - tjedan 9 (epizoda 4 i 5)

kako je ovaj reynolds antipatičan  mad  i ta frizura, govor... baš je oduran. ima neki intervjuu di se podrignul, i ni pardon ni ništa.. koji lik

00