Tema: to call or not to call tj. fold :)

dakle imam na liku samo 8 handova,, ali sam zapazio da je u tih 8 handova sudjelovao u svakom ili bar skoro svakom, pa sad dal je samo na temelju toga moguće donijeti odluku za ispravan call ili fold ?? ,, nešto mi ne radi pokerhand.org pa sam stavio ovako. Znači zanima me koji je ispravan play na riveru ??

http://img204.imageshack.us/img204/5375/hand.png

Zadnji popravljao MMmystery (27-10-2010 23:02:26)

00

2

Re: to call or not to call tj. fold :)

fold  hmm

00

Re: to call or not to call tj. fold :)

S obzirom da je ovo NL10, ja ovdje snap callam.

Vidit ces ili set ili nista na vecim limitima, a na NL10 i losijeg babca.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: to call or not to call tj. fold :)

boboman napisao:

S obzirom da je ovo NL10, ja ovdje snap callam.

Vidit ces ili set ili nista na vecim limitima, a na NL10 i losijeg babca.

a neznam baš dal je to snap call,, mogao je imat i 78s ili o jer neznamo kakav je igrač, mogao je svašta imati ...al ja sam ga callao iz razloga što je cijeli hand trajao pa niti 15 sec,, insta callao je svaki street, čak ko da ni karte nije pogledao, i isto tako all in, skoro pa prije nego je došao na red je odmah bio all in,, neznam, malo mi je čudan cijeli play bio i to je jedini  razlog bio što sam callao, inače ovo u 99% slučajeva foldam
Imao je A 7

00

Re: to call or not to call tj. fold :)

MMmystery napisao:

Imao je A 7

a što je najbolje nije imao FD pošto ti imaš A :card_heart , nice call  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: to call or not to call tj. fold :)

Nikad nisam kužio zašto netko tko ima middle pair rađe napravi all in nego call u ovakvoj situaciji. Inače fold

00

Re: to call or not to call tj. fold :)

MMmystery napisao:
boboman napisao:

S obzirom da je ovo NL10, ja ovdje snap callam.

Vidit ces ili set ili nista na vecim limitima, a na NL10 i losijeg babca.

a neznam baš dal je to snap call,, mogao je imat i 78s ili o jer neznamo kakav je igrač, mogao je svašta imati ...al ja sam ga callao iz razloga što je cijeli hand trajao pa niti 15 sec,, insta callao je svaki street, čak ko da ni karte nije pogledao, i isto tako all in, skoro pa prije nego je došao na red je odmah bio all in,, neznam, malo mi je čudan cijeli play bio i to je jedini  razlog bio što sam callao, inače ovo u 99% slučajeva foldam
Imao je A 7

Naucen sam na to da se moje misljenje razlikuje od misljenja vecine, pogotovo kad je poker u pitanju.

I opet govorim, ovo je NL10 i ljudi ce radit ovakve pizdarije jako cesto. I tko god kaze da foldas, nije los savjet, ali vecina bi drukcije mislila da su oni igrali hand na tvom mjestu. Mozda sam ja preveliki calling station, ali ako netko folda TPTK bez readova u ovakvom spotu ja bih ga vrlo rado imao za svojim stolom.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: to call or not to call tj. fold :)

na nacin na koji je odigrano mislin da nemos ovo nikad foldat. pogotovo kad dodas cinjenicu da je igra svaki hand prije

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: to call or not to call tj. fold :)

zamorano11 napisao:

kad dodas cinjenicu da je igra svaki hand prije

Mene ta činjenica tjera u fold. Ako je odigrao do sada svaki hand i nije bustao, onda vrlo vjerojatno ne blefa, a pogotovo na riveru.
Blef na riveru je super rijedak.

00