Tema: Cashout

Koliko traje cashout na Nordici i da li je skoro netko nešto povlačio? Na Carbonu već osmi dan čekam isplatu 500$ na MB i ništa. Obećani rok je 72 sata a ja čekam već osmi dan, uz dvije požurnice nakon kojih mole za strpljenje! Ponašaju se kao da imaju milion igrača pa ne stignu. Pitam ovdje jer se radi o istoj Merge mreži kao i Nordica.

00

Re: Cashout

A na kaj isplačuješ?

Meni je na MB 4 dana negdje trebalo, ali je bio i vikend. Mislim od petka do pon

00

Re: Cashout

Na MB. Zahtjev u prošlu subotu, do danas nije isplačeno.

00

Re: Cashout

A ne znam onda, ili se strpi do sutra-preksutra ili šalji mail

00

Re: Cashout

To je već drugi puta da probijaju zadani rok za isplatu. Ne preostaje mi ništa drugo već čekati, s obzirom da mailovi nisu ništa popravili, i kad uplata stigne jednom za svagda obrisati njihov software. Nadam se samo da na Nordici nije ista priča, a to je u biti cilj ovog posta, saznati da li se i tamo susrečete s ovakvim glupostima.

00

Re: Cashout

PokerPro ne promovira sajtove koji se ne drže onoga što im je na sajtu napisano. I sa svima imamo kontakte i možemo dobiti odgovor u roku od par sati. Tako da se ne morate bojati da vam neće isplatiti u zadanom vremenu.

00

Re: Cashout

Saznao sam upravo, da cashout ne radi Poker Nordica nego Merge Network i na svim sajtovima isplate kasne.

Mogu kasniti i do 10 dana. Ali moram isto napomenuti da zbog sporog cashouta, na merge networku ima dosta riba jer zbog ovog razloga pravi sharkovi ne žele igrati na Merge networku.

Zato, ako vam nije bitan brzi cashout preporučam nordicu, ako je, onda izaberite radije neki drugi network.

00

Re: Cashout

roba59 napisao:

Saznao sam upravo, da cashout ne radi Poker Nordica nego Merge Network i na svim sajtovima isplate kasne.

Mogu kasniti i do 10 dana.

Istina.... moj zadnji cashout sam cekao oko 10 dana. Isplata je isla sa Reefer Pokera, također Merge network. Znaci...strpljenje big_smile

Zadnji popravljao zamorano11 (08-11-2009 15:25:07)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00