Tema: pepson59 pozdrav

Ljep pozdrav svima,  dolazim iz Slovenije pa posto sam nekoliko godina zivio u Zagrebu i imamo dosta ljepih uspomena odlucijo sam da malo uletim i na vas pokerpro.hr forum.
Inace Nl Holdem igram 3 godine zadnju godinu malo ozbiljnije...  vecinoma MTT sa buy inom 20$-30$ i drzim se pravila BM priblizno 100x buy in. Tu je i cash game NL 0.50$ koji igram vise zbog sebe nego zbog novca smile i kojem posvecujem premalo pozornosti jer sam zbog posla vrlo Tight sa vrijemenom .

Na samom pocetku mi je frend na MB nakazo 20eur kojih sam sa svojom ovcarskom igrom na Pacificu pretvoriju u 250$ i zbog neznanja i osjecaju nepobjedivosti i naravno slabog BM smile ubrzo  izgubio .

Inace ciljevi za buducnost su kvalifikacije na veci svjetski MTT main event, dostici dosta velik bankroll za online buy ine od 100$+...
zamjeniti posao hmm  i igrati cash game na vecem nivoju nadam se uz vase savjete i pomoc i usavrsiti igranje Omahe Hi/Lo.


PS imam Small Stakes No Limit Hold Em v1.0 (Ed Miller, Sunny Mehta, Matt Flynn).pdf ako tko zeli nek salje mail

Zadnji popravljao pepson59 (02-11-2009 22:33:03)

00

Re: pepson59 pozdrav

Dobrodošao na forum. Sretno na turnirima!

00

Re: pepson59 pozdrav

Hi! sretno na turnirima!

00