Tema: online kladionice

gdje igrate, čime uplačujete, koliko dugo traju transakcije?

00

Re: online kladionice

ako igras singlove onda definitivno pinaccle a ak igras listice onda je expekt ok.
ali  ipak ti je  bolji izbor lokalna klada zbog osjecaja vaznosti novaca a i brze dodes do casha a koefi su cak i malo bolji nego online...

club  heart  diamond  spade
00

3

Re: online kladionice

Betfair, uplačujem moneybookersem, transakcije traju do 1 dan.

00

Re: online kladionice

Slazem se za Pinny za singlove. Opet ovisi sve od sporta  na kojeg se kladis. Meni je Bet365 solidna kladionica. Uplata trenutačna, a isplata na MB u jednom danu, a na kreditnu 3-4 dana. Nisam imao nikakvih problema ni sa unibetom. Jedino mi bwin nekako nepase.

00

Re: online kladionice

Meni je ipak bwin najbolja,ne samo zbog kladionice nego i konjeva.

00

Re: online kladionice

Vule napisao:

Betfair, uplačujem moneybookersem, transakcije traju do 1 dan.

sve isto, iako se puno manje i znatno manje ozbiljno kladim nego prije par godina, što se tiće ostalih klada bet365,10beta, sportingbeta, unibeta,bwin su tu bezvezene klade kojima čim uzmeš neku malo veču lovu odma te limitiraju oklade na smiješne zifre, tak da sam jedno vrijeme imao prek 20 acc, na više osobna big_smile zato je bf zakon

Zadnji popravljao Rodman (19-10-2009 23:21:41)

00

Re: online kladionice

Slažem se da je bwin jadan. Ja sam obično stavljao singlove i doubleove i gotovo uvijek su imali najmanje koeficijente.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (20-10-2009 01:08:13)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: online kladionice

To je istina.Jako losi koeficijenti na bwinu ali konji su im dobri

00

Re: online kladionice

Bwin stvarno imas najlosije koeficijente....Po meni Unibet ima najbolju ponudu i koef. za sport. u zadnje vreme se malo vise bavim kladjenjem nego pokerom  big_smile  Nasao sam jednog dobrog blogera, kojeg sam ispratio 7 puta i svih 7 dobio  cool   Objavi ranije parove, i nista se nije plaćalo do sada. Najavio je uskoro mjesečnu pretplatu,ali dok nije skidajte i vi ( dizite bankrol  big_smile )

Sad ne znam jel van pravila foruma da objavim njegov blog?ako jeste obrisite pa koga zanima poslacu mu na PM.

00

Re: online kladionice

Betfair je definitivno najbolja,pogotovo za singlove..Nesto tipa burza koeficijenata,a i fora je to sto sebe mozes stavit u ulogu kladionice..Bwin je najvece smece sa pretjeranom marketinskom kampanjom..

Btw. ovo iznad ^ o blogeru je glupost..Postoji milijun takvih blogova gdje svakakvi genijalci tvrde da zive od kladjenja,pogadjaju vise od 90% rezultata i sl. nebuloze,a vecina igra listice za 5 kn i hrane svoj ego kada na blogu pogode 1,40 koef.,pa im par slicnih kretena napise "bravo majstore", a zapravo tako samo zele ostavit link na svoj blog istog tipa..Smiceru i murinhu jedino dajem kolko tolko kredita jer su gadjali koeficijente preko 2 jedno vrijeme,al i to je davno otislo u kurac..

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (10-11-2010 17:23:40)

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

11

Re: online kladionice

Betfair je centar zbivanja za svakog tko ima veze sa ozbiljnim klađenjem,odnosno exchange klađenjem. smile

00

Re: online kladionice

Dr.Greenthumb napisao:

Betfair je definitivno najbolja,pogotovo za singlove..Nesto tipa burza koeficijenata,a i fora je to sto sebe mozes stavit u ulogu kladionice..Bwin je najvece smece sa pretjeranom marketinskom kampanjom..

Btw. ovo iznad ^ o blogeru je glupost..Postoji milijun takvih blogova gdje svakakvi genijalci tvrde da zive od kladjenja,pogadjaju vise od 90% rezultata i sl. nebuloze,a vecina igra listice za 5 kn i hrane svoj ego kada na blogu pogode 1,40 koef.,pa im par slicnih kretena napise "bravo majstore", a zapravo tako samo zele ostavit link na svoj blog istog tipa..Smiceru i murinhu jedino dajem kolko tolko kredita jer su gadjali koeficijente preko 2 jedno vrijeme,al i to je davno otislo u kurac..

Ne znam, meni je bitno da sam u velikom plusu od kada ga pratim.A kladionica je svakako igranje 2-3 para za vece pare ( kao sto on igra) nego na 5 kn vijati milion. I nije tipican bloger koji samo stavi par,uvek da objašnjenje te stavi meč ranije da ne bude da naknadno objavljuje...A mozda ga i ja hvalim samo dok pogadja  big_smile  Mozda ga stane pa ga opsujem.

00

Re: online kladionice

Neko vrijeme nisam u tome... a šta nije najbolje otić u supersport uplatit na online račun i igrat? Online kladionica sa zemaljskim kvotama.

00

Re: online kladionice

STo se tiče samog kladjenja to jeste najbolja opcija....Ali nema LIVE ko igra i sl...Ali za striktno kladjenje definitivno najbolje tako..najbrza isplata takodje, odes u poslovnicu i dignes sa racuna koliko zelis.

00

Re: online kladionice

Big_Gambler napisao:

Bwin stvarno imas najlosije koeficijente....Po meni Unibet ima najbolju ponudu i koef. za sport. u zadnje vreme se malo vise bavim kladjenjem nego pokerom  big_smile  Nasao sam jednog dobrog blogera, kojeg sam ispratio 7 puta i svih 7 dobio  cool   Objavi ranije parove, i nista se nije plaćalo do sada. Najavio je uskoro mjesečnu pretplatu,ali dok nije skidajte i vi ( dizite bankrol  big_smile )

Sad ne znam jel van pravila foruma da objavim njegov blog?ako jeste obrisite pa koga zanima poslacu mu na PM.

Evo sam sebe da kvotujem  smile

I danas prosao tiket od blogera, čistih 600 kn zarade  big_smile

00

16

Re: online kladionice

evo ja sam igrao isto, radi reda, 500kn ulog, igrao genou 1, inter x2 i cska 1 i digao isto 600KN!!

00

Re: online kladionice

Svaka čast  big_smile

Ja sam samo ova 2 igrao sto je on. Vidim uveo je kako je  i najavio, od sutra pretplatu ali isplati se za 200 kn mesečno ..To je nista ako bude "plodan" kao do sada  lol  Ako ne, razapećemo ga !

00

18

Re: online kladionice

Pa to su gluposti. Nema on nikakve bolje i korisnije informacije od onih koje i ti sam mozes naci na internetu. Samo treba malo truda.
Tako da za to nema nikakvog smisla davat novce.
Evo na brzinu sam pregledao njegove tipove i oko 90% njih sam ja procitao sa nekog drugog izvora.

Evo sto sam ja dns pogodio:

Wigan Athletic - Liverpool    x2
Lecce - Inter Milan  x2
Wolverhampton W.     - Arsenal   2
Manchester C. - Manchester U.   Tocan rezultat 0-0

00

19

Re: online kladionice

@ Big_Gambler ...  neznam nemam nis protiv tebe al od onog trenutka kada si postao ovamo za ovaj blog vjerovao sam da je to tvoj blog... Posto prodajes maglu neka admini vide sto i kako dalje jer prodavati parove je ravno zicanju i zicarosima... (posto imam veliku kladiteljsku povijest nemozes me u suprotno uvjeriti ) prvo ovdje si napomenuo kako lik zeli uvesti pretplatu no to nije nigdje pisalo na blogu.. navecer osvane post o pretplati... cini se da imas dobre informacije iznutra  neutral  ima toga jos al mi se neda pisati jer ima slika roll

http://img179.imageshack.us/img179/5760/23599351.png

Zadnji popravljao Bebach (11-11-2010 01:31:05)

00

Re: online kladionice

1. ja sam napisao ako je protiv pravila obrisite
2.nikad nisam zicao niti bih
3.ovde se ne prodaje magla i DOJAVE nego parovi koji su odigrani i analizirani
4.Jos jednom, ako je van pravila neka se obrišu postovi
5.I niko ne tera nikoga ni na sta, samo je mogucnost data.

Pa namerno sam napisao da sam ja to, na blogu..Sta je tu FAIL ?! da sam hteo obrisao bih komentar.
Nisam hteo da napisem odmah da je moje jer sam mislio da je zabranjeno reklamiranje.

A ti sa tvojim tvrdnjama si smesan ispao definitvno.

Zadnji popravljao Big_Gambler (11-11-2010 01:35:24)

00

21

Re: online kladionice

Big_Gambler napisao:

1. ja sam napisao ako je protiv pravila obrisite
2.nikad nisam zicao niti bih
3.ovde se ne prodaje magla i DOJAVE nego parovi koji su odigrani i analizirani
4.Jos jednom, ako je van pravila neka se obrišu postovi
5.I niko ne tera nikoga ni na sta, samo je mogucnost data.

Pa namerno sam napisao da sam ja to, na blogu..Sta je tu FAIL ?! da sam hteo obrisao bih komentar.
Nisam hteo da napisem odmah da je moje jer sam mislio da je zabranjeno reklamiranje.

A ti sa tvojim tvrdnjama si smesan ispao definitvno.

Ovo je presmjesno. Pa o cemu ti sad pricas?

00

Re: online kladionice

A ti brate tek, pogodio si danas rezlutat utakmice i sada svi su ispod tebe.Mislim ono, smesno  big_smile
Neću se svadjati sa vama uopšte. Ja sam samo objasnio o čemu se radi,objasnio sam i zasto nisam rekao da je blog moj.
I to nisu nikakve dojave, nego moji parovi koji kao sto vidis prolaze .Naravno ne moze se desiti da 30 / 30 tiketa prodje..Ali ja sam nanizao 10-ak.

Ugl.Bebach se bezpotrebno nasao pametan reci da ja prodajem maglu...Ja samo svoje parove nudim, i mogu ti reci da ima interesenata, da. Ali ok,nemam se kome sta pravdati  smile

00

23

Re: online kladionice

Big_Gambler napisao:

A ti brate tek, pogodio si danas rezlutat utakmice i sada svi su ispod tebe.Mislim ono, smesno  big_smile  Odlican zakljucak!
Neću se svadjati sa vama uopšte. Ja sam samo objasnio o čemu se radi,objasnio sam i zasto nisam rekao da je blog moj.
I to nisu nikakve dojave, nego moji parovi koji kao sto vidis prolaze .Naravno ne moze se desiti da 30 / 30 tiketa prodje..Ali ja sam nanizao 10-ak.
Sta ti imas kome objasnjavat kad prvo dodes s laznom pricom da imas nekog tipstera koji pogada i da ces mu uplacivat 200kn pa zasto ne bi i drugi. Da bi na kraju bilo da si ti taj i da iznudujes novce na temelju lazi.

Ugl.Bebach se bezpotrebno nasao pametan reci da ja prodajem maglu...Ja samo svoje parove nudim, i mogu ti reci da ima interesenata, da. Ali ok,nemam se kome sta pravdati  smile
Bravo za tebe. Nezz zasto si onda tu dosao lagati

Zadnji popravljao xViP (11-11-2010 01:55:04)

00

Re: online kladionice

Očigledno te mozak slabije služi, ja sam 3-4 puta napisao zasto nisam rekao da je moj blog.

Niko nista ne iznudjuje, nego daje mogucnost izbora.Ali ograniceni vide da su primorani da plate parove, to da.

00

25

Re: online kladionice

Big_Gambler napisao:

Očigledno te mozak slabije služi, ja sam 3-4 puta napisao zasto nisam rekao da je moj blog.

Niko nista ne iznudjuje, nego daje mogucnost izbora.Ali ograniceni vide da su primorani da plate parove, to da.

¸

Sad cemo se i vrijedat?
Ti ces meni rec da nisi htio rec da je tvoj jel si se bojao zabrane reklamiranja pa si zato dosao s time da taj lik gada zadnjih Xtipova  i da treba uplatit 200kn za tipove??

00