Re: online kladionice

ja te ne vredjam, jedino ako si se sam pronasao tu  smile

Samo sam rekao on umesto ja...A nit sam ukrao nekome, niti naveo na zlo...Samo dao mogucnost da vidi blog koga zanima i to je sve..I naveo ako ne smem to, da brišete.Znaci niko nije trebao, niti je bio ugrozen osim kompleksaša nekih izgleda  roll

00

27

Re: online kladionice

Big_Gambler napisao:

ja te ne vredjam, jedino ako si se sam pronasao tu  smile

Samo sam rekao on umesto ja...A nit sam ukrao nekome, niti naveo na zlo...Samo dao mogucnost da vidi blog koga zanima i to je sve..I naveo ako ne smem to, da brišete.Znaci niko nije trebao, niti je bio ugrozen osim kompleksaša nekih izgleda  roll

Da, upravu si.
Pozdrav

00

28

Re: online kladionice

jednostavno si mogo stavit link do bloga u sig i problem rijesen

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: online kladionice

Ma ok, ja ne bezim od toga da sam sjebao sto nisam rekao da sam ja.Ali sam mislio da se mozda ne sme.
A ovo da sam iznudjivao novac i sl. su velike budalastine.Ja nigde kao vecina blogera ne govorim da imam DOJAVE, nego samo parove u koje sam upucen i koje ja igram prezentiram.Tako da nema smisla govoriti da prodajem maglu.Ko voli-nek izvoli, a ko ne, ne mora da priča gluposti o nekom iznudjivanju.

00

Re: online kladionice

evo posto je tema otvorena a krenuli su se vrtit i nekakvi blogovi ovdje pa vam toplo preporucim 2covjeka koja bi trebalo popratiti posto rade vec duze vremena s vise nego pozitivnim rezultatom..
http://www.zoom23.bloger.hr/

http://nikibet.bloger.hr/

ps. nemaju 10pogodaka za redom smile i nisam voditelj niti jednog bloga smile samo sam htjeo sugerirati po meni 2 najbolja blogera(bio je i smicer u top2 no ovi ga sad deru pa...)
tko voli nek....

00

31

Re: online kladionice

koeficijente koje si upario  sa dobrim parovima od 1.25 i 1.30 ti nijedan ozbiljni kladitelj nece ni pogledati...  inace ja sam jako alergican na ova naplacivanja parova, ali to sam mozda samo ja... jel eto da dizes velike pare sto ce ti ta sica...

00

32

Re: online kladionice

i da koju k. vise i postam ovdje kad se ne kladim ionako vise u kladionicama... aj bok...

00

Re: online kladionice

slazem se za to oko parova sa 1.20-1.30 kvotama no covjk radi s plusem 20+mjeseci,a od ove godine kao sto tamo i pise da si ga pratio sve dane si u plusu 30k kn ili ti ga najgori mjesec 1500kn stoga ne znam koliko ta teorija stoji s koeficijentima posto lik pegla..

00

Re: online kladionice

Konačno nesto pametno i od tebe...a to je da napustis temu.

kad sam video ovo da PRAVi kladionicari ne gledaju kvote 1.25 i 1.30 smracilo mi se...Pa najvece pare se uzimaju na duplanju velikog uloga...A ne stavis 10 parova i čekaš. Ne pravim se ja pametan,znam ja sta je kladionica,ali ako nisi upucen bolje se okani teme.

00

35

Re: online kladionice

http://fascistsoup.com/wp-content/uploads/2010/05/CoolStoryBro.jpg

00

36

Re: online kladionice

Huh..objava bloga je ispala u najmanju ruku nespretna...ali ok, ja sam odigrao jer su mi pare ionako bile vezane za jednu kladionicu i njihovu politiku ispucavanja bonusa pa mi je ovo dobro došlo ( jer je prošlo ) da mirno mogu ispucat taj bonus sada, a da mi opet ostane neka zarada!! Al nema teorije da ja nekom plaćam unaprijed...ništa osobno gambler, to je općenito, ne samo tebi namjenjeno!!

00

Re: online kladionice

gi85 napisao:

Huh..objava bloga je ispala u najmanju ruku nespretna...ali ok, ja sam odigrao jer su mi pare ionako bile vezane za jednu kladionicu i njihovu politiku ispucavanja bonusa pa mi je ovo dobro došlo ( jer je prošlo ) da mirno mogu ispucat taj bonus sada, a da mi opet ostane neka zarada!! Al nema teorije da ja nekom plaćam unaprijed...ništa osobno gambler, to je općenito, ne samo tebi namjenjeno!!

A ni da se zahvalis za danasnji prolaz  big_smile   Šalim se.
Ma sve ok, cenim svačije misljenje.Samo me izbacilo iz takta ovo da ja iznudjujem od nekoga i kradem.A fino pise KO HOĆE.

00

38

Re: online kladionice

Kakršnokoli prodajanje tekem pod forumom stave je strogo prepovedano. V primeru, da se član tega pravila ne drži, si administratorji pridržujejo pravico, da mu prepovedo dostop do foruma.

A ja samo kazem da ti visi ban

00

Re: online kladionice

Hvala dobra vilo foruma, ne brini ti za mene. I rekao si da ćeš napustiti temu, a ne odvajaš se od nje. Očigledno kompleksi neki rade  lol

00

40

Re: online kladionice

pravi kladionicari traze value u koeficijentu i to je sve
ako su stavili amarea 19,5 i koef 1,85 naravno da cu ga igrat over jer smatram da je granica promasena za 3-4 kosa.
ako ga stave 19,5 i koef 1,60 na over. necu ga igrat jer nema valuea. pusim 25% moguceg dobitka sto je puno

Zadnji popravljao Adži (11-11-2010 02:59:06)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

41

Re: online kladionice

U početku mi je bilo čudno zašto je bumpana "zaboravljena" tema.

Big_gambler, nećeš dobiti ban, ali imaš upozorenje.

Kao prvo, koje je razlika izmedju reklamiranja svojeg ili tuđeg sajta? Ako je zabranjeno reklamirati sajt, onda je svejedno čiji je.

Big_Gambler napisao:

Ja sam samo ova 2 igrao sto je on. Vidim uveo je kako je  i najavio, od sutra pretplatu ali isplati se za 200 kn mesečno ..

Samo dva listića si igrao?

U drugom djelu ovog citata navodiš ljude na pretplatu... A to je ono za što te drugi (s pravom) napadaju. I onda to još opovrgavaš.

00

Re: online kladionice

jakog igrača,igra listiće po 500 - 600 kn a on bi pretplatu od 200 kn  lol i na tako plitak način pokušava ljude navući
prestrašno,ali shvačam konkurencija je velika pola balkana ima fixed utakmice i  otvorenih po par blogova da ne pričam o  SMS servisima
btw.ako si ozbiljan barem skeniraj listiće koje si odigrao

p.s. imam utakmicu za Subotu 2/1 koeficijent 26 cijena 200 eura prolaz 10000% ponude na PM  lol  lol  lol

00

Re: online kladionice

Bebach napisao:

@ Big_Gambler ...  neznam nemam nis protiv tebe al od onog trenutka kada si postao ovamo za ovaj blog vjerovao sam da je to tvoj blog... Posto prodajes maglu neka admini vide sto i kako dalje jer prodavati parove je ravno zicanju i zicarosima... (posto imam veliku kladiteljsku povijest nemozes me u suprotno uvjeriti ) prvo ovdje si napomenuo kako lik zeli uvesti pretplatu no to nije nigdje pisalo na blogu.. navecer osvane post o pretplati... cini se da imas dobre informacije iznutra  neutral  ima toga jos al mi se neda pisati jer ima slika roll

http://img179.imageshack.us/img179/5760/23599351.png


Hehe, znao sam da sam trebao studirati kriminalistiku...nije mi bezveze Nik Praskaton najbolji crtic..To sam sinoc ostavio komentar da bas vidim hoce li decko potvrditi da li je to on jer sam po pisanju odmah skuzio da je on...

Uglavnom gambler cijenim tvoju ideju o pokusaju dodatne zarade(ali ovo je glupo sto si glumio na forumu jer je bilo ocito) ali kada si vec isao sa tim mogao si ljepo pitat Robu o pravilima, i jebiga imas drugih nacina profitiranja od naplacivanja pretplate koji su puno pristupacniji ostalima...npr. Affilate...

00

Re: online kladionice

roba59 napisao:

U početku mi je bilo čudno zašto je bumpana "zaboravljena" tema.

Big_gambler, nećeš dobiti ban, ali imaš upozorenje.

Kao prvo, koje je razlika izmedju reklamiranja svojeg ili tuđeg sajta? Ako je zabranjeno reklamirati sajt, onda je svejedno čiji je.

Big_Gambler napisao:

Ja sam samo ova 2 igrao sto je on. Vidim uveo je kako je  i najavio, od sutra pretplatu ali isplati se za 200 kn mesečno ..

Samo dva listića si igrao?

U drugom djelu ovog citata navodiš ljude na pretplatu... A to je ono za što te drugi (s pravom) napadaju. I onda to još opovrgavaš.

2 para od juče čoveče a ne 2 listića roll

@Zelenizub
Opet mešaš pojmove DOJAVA i navlačenja na lažne dojave i obradjenih parova.

Ali ajde necu vise, posto vidim da se ovde mozda 2 čoveka doista kuže u kladjenje ( Adži pokoazao po svom postu) a ostali ne znaju gde gone  smile

Pozdrav!

00

45

Re: online kladionice

Uz dužno poštovanje svima.Nema potrebe nikoga omalovažavati i pljuvati ali blogova koji nude 3 zicera koef. @2 ima previše.Vezati inter+arsenal i man utd je igra koja najviše odgovara retardiranim balkancima i činjenica je da takvi blogovi imaju ogromnu posjetu.
Znači ljudi sa ovog prostora vole što manje misliti,prepisati 2-3 zicera i misliti da su uhvatili boga ua bradu ( jer oni ta tri zicera sami nisu mogli naći big_smile )
Dugoročno se može i tako do nekog profita, ali klađenje je kao i poker...dođu periodi srljanja,forsiranja...

Po meni najbolji i najperspektivniji način zarade je exchange betting. Ne reklamiram se i ne tražim ništa. A blog je pokrenut isključivo radi okupljanja trejdera sa ovih prostora, za razmjenu strategija,ideja...

Zadnji popravljao karik (11-11-2010 12:13:54)

00