Tema: max tv

Par pitanja vezano za max tv:
- mogu li se preplatiti samo na sportski paket ili moram obvezno uzeti i osnovni?
- hoće li biti neka božićna promocija za nove korisnike i zna li netko kakva odnosno kad bi mogla početi?

Ako netko radi u HT-u ili iz nekog drugog izvora zna odgovore na ova pitanja, zahvaljujem cool

00

Re: max tv

AKs napisao:

Ako netko zna odgovore na ova pitanja, zahvaljujem cool

0800 9000

Mislim da oni znaju.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: max tv

AKs napisao:

Par pitanja vezano za max tv:
- mogu li se preplatiti samo na sportski paket ili moram obvezno uzeti i osnovni?
- hoće li biti neka božićna promocija za nove korisnike i zna li netko kakva odnosno kad bi mogla početi?

Ako netko radi u HT-u ili iz nekog drugog izvora zna odgovore na ova pitanja, zahvaljujem cool

imaš opciju, 375 kn mj, uključuje: 150 min kućni tel,internet flat rate 4mb brzina pretplatu na max tv plus sportski paket.
dobio ponudu danaas doma poštom,ako se odlučiš na to u t-com i potpišeš ugovor. i to ti je najjeftinija varijanta.jer ako imaš max tv onda imaš i t-com tel i internet.to ti je to.

00

Re: max tv

AKs napisao:

Par pitanja vezano za max tv:
- mogu li se preplatiti samo na sportski paket ili moram obvezno uzeti i osnovni?
- hoće li biti neka božićna promocija za nove korisnike i zna li netko kakva odnosno kad bi mogla početi?

Ako netko radi u HT-u ili iz nekog drugog izvora zna odgovore na ova pitanja, zahvaljujem cool

do nedavno sam radio tamo
moraš obavezno uzeti osnovni paket, a ovo za božićnu promociju ti ne znaju ni agenti na 0800 9000 do par dana prije same akcije kad dobiju na mail sve detalje. Jedino ako znaš nekoga na višoj poziciji ko se bavi s time, recimo netko iz marketinga...
Po meni je dobra ponuda ova što je vito975 napisao, malo skuplja od konkurencije, ali ja imam i max tv, i njihov adsl i nikad nikakvih većih problema. A ponuda programa na max tv-u i konkurenciji se ne da uspoređivati.
Naravno ti možeš pričekati do 12. mj. ako ti se ne žuri jer će sigurno biti nekih akcija, samo je pitanje kakve će biti....

00