Tema: From Busto to Robusto

Vjerovatno stariji članovi foruma su to već vidjeli ali ovo su jako zanimljivi video o životu pokeraša tako je uvjek to zanimljivo pogledat, mislim da čak negdje ima link na forumu ali ovako da novi članovi mogu lakše naći.


00

Re: From Busto to Robusto

uh oko ovoga se vodila gadna rasprava.valjda neće opet:)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: From Busto to Robusto

fakat smo prekasno s pokerom počeli, robl je imal fucking 200% roi na 50 i 100$ sng od 9 ljudi, a danas ako imaš 5% je dobro  roll

00

Re: From Busto to Robusto

sad  sad  sad  sad  sad

00

Re: From Busto to Robusto

Jebiga, 2003. sam imao 16 godina i nisam tada imao pojma o online pokeru jer sam vrijeme provodio u Wolfensteinu i Unrealu.

Kao i svi ovdje, da sam poceo 2003. vjerojatno bi prestao igrat pred 2-3 godine jer nebi bilo potrebe ganjat neku daljnju lovu.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: From Busto to Robusto

ajd sto placete ko curice...  lol

00

7

Re: From Busto to Robusto

no money in poker, everyone's solid

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: From Busto to Robusto

isti redatelj snima dokumentarni film BOOM o ekipi iz 2 months 2 million, neki dan je rosenkrantz stavio status na fejs da poker zajednica daje lovu za snimanje filma i da pocinju uskoro

im all in
00

Re: From Busto to Robusto

Nije dokumentarac o ekipi nego o povijesti online pokera, vjerujem da ce biti odlicno napravljeno

High stakes pro Jay Rosenkrantz announced yesterday on his blog that he is about to collaborate with Taylor Caby and Ryan Firpo, making a "definitive feature length documentary about the online poker boom". Now this sounds interesting.

00

Re: From Busto to Robusto

Andre_787 napisao:

Nije dokumentarac o ekipi nego o povijesti online pokera, vjerujem da ce biti odlicno napravljeno

High stakes pro Jay Rosenkrantz announced yesterday on his blog that he is about to collaborate with Taylor Caby and Ryan Firpo, making a "definitive feature length documentary about the online poker boom". Now this sounds interesting.

Rosenkrantza imam u frendovima na fejsu, cak smo i neke poruke bili razmjenili tako da izmedu ostalog vidim sta se dogada na wallu kad izvjestava koliko je dobio popusio i slicno, dokumentarac je o boomu online pokera, zato se tako i zove i o ekipa koja je najuspjesnija u tome. Kazem isti redatelj je koji je rezirao i from busto to robusto, evo kopiram ti od jasona sta je napisao...

"Taylor Caby and I are joining forces (w Ryan Firpo, the filmmaker who made ‘From Busto to Robusto’ Episodes 1&2) to produce what we hope to be the definitive feature length documentary about the online poker boom. The working title for the project is ‘BOOM.’
Our goal: to use key events to chronicle the evolution of online poker and examine its impact on the lives of a handful of online poker players from around the world.
We’re currently finishing up fundraising (cool fun fact: the budget to produce this is coming entirely from a group of high stakes poker players and leaders within the poker community) and beginning to comb the corners of the globe for potential character choices.
May the force be with us,

Jay"

im all in
00