Tema: DON 6max

Pozdrav

Trenutno igram DON-ove na Everestu, $0.50+$0.05, turbo struktura.
Ali čini mi se da mi neide baš tako dobro kako bi moglo, 240 partija, ROI=8%.
Znam da je mali uzorak, ali čitam po forumima kako ljudi crush-aju $5 DONove i to početnici sa 15-20% roi.
Član sam 2+2 foruma ali tamo nema previše materijala za 6max DON-ove. svejedno čitam tamo sve što bi mi moglo pomoći.
Uglavnom, meni bi puno pomogla neka basic strategija, nešto za što bi se mogao čvršće primit. (ali ipak malo opširnija)
Trenutno sam u nekoj breakeven seriji od 100 turnira i to me ubija!!

Pa ako neko ima neke materijale koje bi bio voljan podijeliti, bio bi zahvalan.
(SNGWIZ i PT3 trial mi je već istekao dok sam igrao regular SNG-ove, a nemam novce da si uzmem to sada opet)

00

Re: DON 6max

Evo ti jedna dobra stranica  za DON ROI - http://www.feltpoker.com/poker-strategy/double-or-nothing-roi/
A imaju i jednu dobru e-knjigu (free) koja ce ti sigurno pomoci da povecas roi smile

00

3

Re: DON 6max

Ma kakav 15-20 roi pa to si ti mozda gledo za sng a ne DON...
I da 240 turnira je nista...

00

Re: DON 6max

cropoker500 - Skinio sam knjigu pa ću pročitat, hvala na savjetu!!

mAg1c - Je, imaju prilično dobar ROI neki na $5. Ok, možda ne baš 15-20% al 10-15% sigurno može. A to govori da bi na $0.50 išao sigurno 20% roi za osrednjeg igrača.

Javim se na ovaj thread dok ću imat malo više turnira, da vidimo progres!

00

5

Re: DON 6max

Aha lol 0,5$ je BI ja sam gledo da je BI 5$  cool

00

Re: DON 6max

Koje sve sobe imaju DoN SNG-ove?
Znam za PokerStars i PartyPoker, evo gore vidim da ima i na Everestu. Ima li ih na Ongame mreži?

00

7

Re: DON 6max

Ipoker ( kad sam ja to igro bilo je  tongue  )

00

Re: DON 6max

delboy napisao:

Koje sve sobe imaju DoN SNG-ove?
Znam za PokerStars i PartyPoker, evo gore vidim da ima i na Everestu. Ima li ih na Ongame mreži?

ima na ONGAME

Poker is life!
00

Re: DON 6max

Ja igram 6max don's.

6max imaš na Merge Ntw, Cake Ntw, Entraction Ntw što znam. Na Entractionu nisam igrao (jako gadan skin). Na Mergu su super soft igre na $2, $3, $5 buy inovima, dok na Cake-u nisam puno igrao, ali su uglavnom regulari, čak i na najmanjim limitim.

Dakle moja preporuka za 6max don's je Merge Ntw (Nordica, Carbon i ostali).

Zadnji popravljao dopgun (02-12-2010 14:08:26)

00