Tema: Pokertableratings

Nisam totalni pocetnik u pokeru, ali jos uvijek igram bez hema i nemam neki zacrtani cilj. Uglavnom igram NL 5/10 i nesto sitno NL 10/25. Preko 70% zarade su ciscenje bonusa, promocije i rakeback. Kako zaradu redovito trosim za zivot nemam bankroll a niti ambicije za  neki ozbiljniji limit. Grindam 9-12 stolova cca sat i pol dnevno.  Sad bas malo gledam Pokertableratings.com i vidim:

http://i52.tinypic.com/2d76ns.jpg

Da li je ovo stvarno stanje po kojem se moram orijentirati ili me te ocjene ne trebaju previse zabrinjavati? Jos jednom, nemam HEM niti PT3 da bih vidio stvarno stanje ali po dosadasnjim rezultatima- ociscena 4 no depposit bonusa, 5-6 first deposit bonusa, cca 1.5 godina aktivnog igranja bez da sam bustao bankroll, sumnjam da ove ocjene imaju veze s rezultatom.

p.s. Ovaj sample od 4.5k hendova je mali, ali me najvise interesira zbog limita i najgorih ocjena smile
p.p.s Vec mi je pun k ocjena, 1 jedna u indeks i zbogom  :card_spade

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Pokertableratings

Mislim da su te ocjene čisto informativnog karaktera i da te ne bi trebale previše zabrinjavat...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Pokertableratings

cini mi se  da  je  to prosjek 6max 10 % najuspjesnijih na tim limitima- tak nes
uglavnom to bi ti trebao bit  nekakav orjentir

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00