Tema: trebam help

E ovak nakon skoro mjesec dana downsvinganja bankroll mi je pao na 170$. Kaj da delam:P
Htio bih započeti neki ko projekt da probam doći do 400$ do kraja godine. Zapocet cu i blog.
recite mi limit koji da igram, dal da igram single table , multitable? full stack, short stack? Svaki savjet je dobrodošao.. hvala wink

00

2

Re: trebam help

kaj si igrao do sad, koliko si spusio, koliko ruku? nisi dao bas neke informacije

mozes igrat s tim parama nl4. igras za pocetak 2 stola i kako se budes ufuravao dodajes si po stol, samo nemoj naglo jer bi te moglo kostat, igraj full stack i kaj da ti jos kazem,  gledaj malo videe, citaj, igraj i rezultati nece izostat

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: trebam help

multitablaj (desetak) 6max NL4 ili NL5 sa full stackom, tako nebi smio izgubiti bankroll
uplati sve na jedan sajt i rješavaj bonus (koji se isplačuje u djelovima!) + rakeback + natjecanje
=koliko vidim od ove ponude najbolje Nordica, PowerPoker ili FullTilt
mogao bi i NL10 ali ako nisi siguran u svoju igru, bolje krenuti na manje limite pa dok dođeš do nekih 250 preći na NL10
SRETNO  :card_spade

assumption is the mother of all f ups

00

Re: trebam help

Da, što se tiče multitablanja - počni sa 4, pa postepeno dodavaj kako će ti ići, u početku si složi sve u tile - da ih sve vidiš, a onda može ona robina shema jedan iza drugog. Pogledaj si njegov video koji je jako dobar i sve je dobro objašnjeno, smanji blefanje na 0 ili blizu toga big_smile, 3betaj uvijek za value

assumption is the mother of all f ups

00

Re: trebam help

hvala svima budem sutra napravio blog pa ko zeli moci ce vidjeti nadam se napredak! big_smile

00

Re: trebam help

igrao sam do sad nl10-nl25 s tim da me na nl25 islo a na nl10 sam spusil jedno 100$ vecina bad beatovi... nezelim vise igrat nl10 jer se bojim da bum zdonako roll tak da bum probal multitablat nl5 na full tiltu..... jer nemam roll za nl25

Zadnji popravljao Mrrrcina (05-11-2009 01:28:25)

00

7

Re: trebam help

rulet, black. 2x. run good smile
ili nl4/5, koji vec za cash, a sng od 3$.

00

Re: trebam help

igraj manje tabli (do 4, a poslije dodavaj) i više vremena posveti protivnicima i njihovom stilu igre...

a igraj ono kaj ti najbolje odgovora uz neki normalan BRM...

00