Tema: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

Ovako zanima me dali netko može dat savjet. koja je po vama najbolja stranica (škola) , sa instrukcijskim videima i ostalim materijalom konkretno za mtt od 45 igraca na vise. regao sam se na dc ali nemaju bas previse seriala o turirima od 180 igraca, pa me zanima ako netko zna gdje bi se isplatlo investirat u pretplatu wink

im all in
00

Re: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

SNG Grinders

00

Re: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

hvala mile

im all in
00

Re: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

hmmm SNG grindersi su ok, ali 180 man radi samo tigerbalm kolko se sjećam ( Mile ispravi me ako griješim ). E sad, da li radi jednog instruktora uplaćivati pare ? Iako za tigerbalmove samo riječi hvale, jedan od meni dražih instruktora, jako dobro objašnjava. Uglavnom igra 45 man...

00

5

Re: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

Aj ja bi trebo sve sta ima od 45man mogu ti dat neki % uplate ako mi skines i uploudas na net. Napisi PM ako si za ili imas bolju ideju  cool

00

Re: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

mAg1c napisao:

Aj ja bi trebo sve sta ima od 45man mogu ti dat neki % uplate ako mi skines i uploudas na net. Napisi PM ako si za ili imas bolju ideju  cool

Na DC sam vec regan i tamo ima jebenih videa za 45 man to ti mogu skinut bez beda naravno bez da mi ista placas. A mislim se regat i na grinderse tak da nije bed sto se tice dl videa

im all in
00

7

Re: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

Aj mi napisi skype ako imas  pa da se tamo dogovorimo  wink
Ak nemas idemo na PM smile

Zadnji popravljao mAg1c (17-11-2010 22:11:01)

00

Re: Na koju se instrukcijsku stranicu regati

Marac1983

im all in
00