Tema: Kako igrati ovakve ruke..?

Na big blindu ste sa rukom 78, recimo. Od protivnika samo jedan uplaćuje BB. Na flopu izađe 248 i sad ovde većina igrača na ovom nivou na kome ja igram se primi i pozamašno rejzuje jer misle da imaju najjači par. Međutim, neretko se ispostavi da je protivnik limpao ( ako je ovo pravi izraz ) sa jačim parom, recimo 99 ili 1010 i ako ne izađe lucky turn ili river gubite dosta. Kako igrati ovde po otvaranju flopa?
Ako se situacija razlikuje od zavisnosti od faze turnira ili nečeg drugog možete da napišete posebno...

00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

nakon otvaranja flopa,ti odlazis do Brankova mosta,duboko udahnes i samo se pustis

00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

Ilija Čvorović napisao:

nakon otvaranja flopa,ti odlazis do Brankova mosta,duboko udahnes i samo se pustis

+1  cool

edit: Bolje sa Gazele..

Zadnji popravljao rademar (21-11-2010 05:12:44)

00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

Ilija Čvorović napisao:

nakon otvaranja flopa,ti odlazis do Brankova mosta,duboko udahnes i samo se pustis

Mislim da ovakvo sustavno praćenje jednog forumaša i spamanje po njegovim temama, uz to uvijek sa nekom dozom omalovažavanja u najmanju ruku zaslužuje upozorenje. Ovo nema smisla. Čovjek postavi pitanje (koje je za početnika ok) i konstantno se jedan isti forumaš sprda s njega. To samo šteti forumu i u budućnosti će se drugi ustručavati pitati bilo kakva jednostavna pitanja.
Mislim da je ovo preraslo fazu smiješnog već odavno.

Šta se pitanja tiče: To ti ovisi protiv kakvog igrača igraš, ako misliš da je loš i da limpa takve handove koji su jači od tebe, onda s malo opreza odigravaj spomenutu situaciju. Ako misliš da je tolko loš da će te callati s slabijim rukama onda betaj u njega, opet ako misliš da će foldati sa slabijom rukom ako betaš u njega (tipa da ima manji par od 8 isključujući setove) onda betaj malo ili check/callaj i eventualno check/foldaj ako pokazuje dosta agresije.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

ako je rano u turniru onda igraš sporo (osim ako je jako loose igrač, onda je TP većinom dovoljan), no ako su blindovi veći i nemaš baš puno mjesta za manevriranje vrlo često ako je riječ i o semi-agro igraču nećeš si moći tu puno pomoći  i svi će žetoni otići unutra (odnosno, ti ćeš ih u toj situaciji biti spreman ubaciti smile )

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

ukratko pošto je limpa vjerojatno je riječ o klasičnoj pasivnoj ribi i moraš igrat oprezno i ukoliko pokazuje inicijativu bez beda baciti i ne zamarat se previše s marginalnim spotom

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

Rear_Admiral napisao:

Mislim da ovakvo sustavno praćenje jednog forumaša i spamanje po njegovim temama, uz to uvijek sa nekom dozom omalovažavanja u najmanju ruku zaslužuje upozorenje. Ovo nema smisla. Čovjek postavi pitanje (koje je za početnika ok) i konstantno se jedan isti forumaš sprda s njega. To samo šteti forumu i u budućnosti će se drugi ustručavati pitati bilo kakva jednostavna pitanja.
Mislim da je ovo preraslo fazu smiješnog već odavno.

+1

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Kako igrati ovakve ruke..?

nije da se prtim al dovoljno je vidjeti zadnjih 50 postova diticnog i uvidjeti kako 90% istih ima cinicni predznak,sprdanja i omalovažavanja.

bez veze skroz

00