Tema: SNG coaching

Da li je netko uzimao neki coaching od nekog instruktora sa poznatih siteova, ili od nekog sa 2p2 ?
Kako vam se čini Team Moshman i takav oblik coachinga ? Da li se netko probao prijaviti ?

00

Re: SNG coaching

fukodlak napisao:

Da li je netko uzimao neki coaching od nekog instruktora sa poznatih siteova, ili od nekog sa 2p2 ?
Kako vam se čini Team Moshman i takav oblik coachinga ? Da li se netko probao prijaviti ?

Team Moshman? Pa to ti je kao da te fudbalu uce Mourinho, Ronaldo i Beckenbauer zajedno.. znaci, od njih nema bolje.. big_smile

bas sam gledao taj njihov fazon, da im ne placas, nego da oni tebi uzimaju deo winningsa.. e sad nemam pojma koliko to dugo traje, da li im placas do kraja zivota ili samo dok traje coaching..

Zadnji popravljao rademar (16-11-2010 14:04:54)

00

3

Re: SNG coaching

ovisi za koje SNG
Znam odlicnog coacha za 18/27/45/180 turbo na starsima.
mozes platit par sati, pa igrat.
mozes dobit coaching+staking deal ako imas dobre statse
itd

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: SNG coaching

rademar napisao:
fukodlak napisao:

Da li je netko uzimao neki coaching od nekog instruktora sa poznatih siteova, ili od nekog sa 2p2 ?
Kako vam se čini Team Moshman i takav oblik coachinga ? Da li se netko probao prijaviti ?

Team Moshman? Pa to ti je kao da te fudbalu uce Mourinho, Ronaldo i Beckenbauer zajedno.. znaci, od njih nema bolje.. big_smile

ma da ?
Gledam Moshmana na cardrunnersima, ali daleko od toga da padam u trans od njegovih videa. Po meni ima boljih instruktora. A i ako te prime u njegov tim, gotovo sigurno ti neće on biti coach, već netko iz njegovog tima ( što opet nije loše  smile  )

bas sam gledao taj njihov fazon, da im ne placas, nego da oni tebi uzimaju deo winningsa.. e sad nemam pojma koliko to dugo traje, da li im placas do kraja zivota ili samo dok traje coaching..

Ne dogovara se vremenski trajanje coachinga, već se određuje broj igara. Kod ostalih sam vidio da se te brojke kreću oko 10 000

@ Adži, zanima me samo 9 man
ne zanima me staking, samo coaching

00

Re: SNG coaching

BTW, nije skroz vezano s temom, ali ako je netko zainteresiran, ima na BPT nova serija instrukcija za SNG od Skitz0Frenik. Ima par različitih videa, 18 man do 180 man SNG.

Ovo je njegovo s Sharkscope-a, prema tome bi trebao biti jedan od najboljih SNG igrača.
http://img210.imageshack.us/img210/1356/capturepw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

00

Re: SNG coaching

Upravo gledam video od ovog Skitz0Frenik tipa (video se zove 4-tabling SNGs) i na 6max od 25$ mu Turcin89 zgurao all-in na njegov raise
lol

Zadnji popravljao JabbaJinx (20-11-2010 19:10:51)

00

7

Re: SNG coaching

i kaj se dogodilo?

00

Re: SNG coaching

Ovaj Skitz je imao TT i foldao, kasnije je Turcin gurao agro pa mu je stavio note da je shove happy i callao ga s AQo vs T9 i dobio.
Nije lose nitko igrao, samo sto je malo zestoko gurao s obzirom da je imao preko 10BB, mozda radi pritiska na ovog treceg koji je bio shortstack

Zadnji popravljao JabbaJinx (21-11-2010 17:04:44)

00