Tema: Uplata na poker

Ako netko nezna kako ili nemože uplatiti, a može dati lovu osobno ili poslati na tekući, neka mi pošalje poruku pa ćemo se dogovoriti...

EDIT: isto tako, ako trebate transakciju izmedju sajtova, javite se. Ovo vrijedi samo za naše igrače.

00

2

Re: Uplata na poker

ja gotovo uvijek imam FTP $ za stars $ ako nekom treba.

00

3

Re: Uplata na poker

dace jel mos prodat 50$ na fulltiltu za 275kn na tekuci racun?
saljem prvi


frend ima acc na fulltiltu i htio bi igrat, a buduci da sam se ja mudro self excludeao tamo da bi mogao ucit za ispite, nemogu mu transferat

I na kraju bude " HARAŠO"
00

4

Re: Uplata na poker

uspio sam rijesit ovo u medjuvremenu, al vjerojatno ce trebat opet kroz par dana pa mi samo sibni poruku jel ti okej deal ako ce ti bit usput

I na kraju bude " HARAŠO"
00

5

Re: Uplata na poker

frend treba 80$ na starsima, uplacuje isti ili sljedeci dan 400kn na tekuci ili ziro racun u bilokojoj banci
ja voucham, netrebate se bojat scama

pm ako je netko zainteresiran

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Uplata na poker

Ja uvijek mogu poslati na starse.

00

7

Re: Uplata na poker

Trazim dobru dusu koja bi mi poslala $$$ na pokerstars account u protuvrijednosti 100kn,a ja bi uplatio na tekuci...

Ali buduci da je vikend ja mogu uplatiti odmah,ali ce lova sjesti tek u pon,a meni t $$$ trebaju sutra (ned, 07.03.)!

Shvacam ako ce netko biti sumnjicav u vezi ovoga,ali mislim da nije neka fora zajebati nekoga za 100kn...pa ako ima netko "voljan riskirati" nek mi se javi na pm.

Hvala!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

8

Re: Uplata na poker

Zar nitko???

Ako mi ne vjerujete mogu izvrsiti uplatu preko netbankinga odmah pa poslati screenshot na mail...Htio bi igrati veceras 1/4 milion,a nemam nista novca jer sam frendovima koji nemaju kreditne prebacivao $$$...

Pliiiiiiiz...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Uplata na poker

Ja nemam na PSu ali ako uplaćuješ putem net bankinga uplata se unutar iste banke vidi iste sekunde

00

10

Re: Uplata na poker

GORANBAXY napisao:

Ja nemam na PSu ali ako uplaćuješ putem net bankinga uplata se unutar iste banke vidi iste sekunde

Pa ako je tako onda ako neko ima racun u Hypo banci onda ce viditi odmah.

EDIT: Valjda ce se netko smilovati do 21:30... sad

Zadnji popravljao Bile (07-03-2010 16:29:14)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Uplata na poker

bok ljudi, trebam vašu pomoć i nadam se da će mi netko od vas izaći u susret...
želio bih uplatiti 50 eura na pokerstars preko očeve vise elektron, ali mi uvijek piše da imam neki problem sa 'issuer' (izdavatelj).
molim vas recite što mi je ćiniti

00

Re: Uplata na poker

crotitus napisao:

bok ljudi, trebam vašu pomoć i nadam se da će mi netko od vas izaći u susret...
želio bih uplatiti 50 eura na pokerstars preko očeve vise elektron, ali mi uvijek piše da imam neki problem sa 'issuer' (izdavatelj).
molim vas recite što mi je ćiniti

od koje je banke kartica?

na koga glasi account?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Uplata na poker

otp banka, račun glasi na mog oca.

00

Re: Uplata na poker

probaj

visa - > moneybookers - > pokerstars

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Uplata na poker

Ovisi kakva ti je visa, jer oni izdaju visu i za tekuci racun...preko nje ne mozes, mozes jedino preko kreditne ili one njihove nove, mislim da se zove internet shopping card il tak nest...

00

Re: Uplata na poker

hvala ljudi smile
dobro je znati da još u hrv ima dobrih koji ti pomognu bez plaće smile

00

17

Re: Uplata na poker

Pozdrav, zanima me jedna stvar, da li se uplata  na devizni -> moneybookers -> poker smatra kao uplata iz Hravatske ili ne? Vidio sam da u zakonu pise da je zabranjeno uplacivanje na inozemne stranice iz Hrvatske, pa koji je najjednostavniji nacin da uplatim novac, a da bude sve legalno.

00

18

Re: Uplata na poker

coberr napisao:

alo fakker daj danas mi treba uplata na tillt pa ako moze posalji sms na 0955278401 ja dolazim do tebe

Nemam vremena... Uplati mi na tekući radije...

i nemoj spamati forum. Jedna poruka je dovoljna.

00

19

Re: Uplata na poker

daj  broj tekucg racuna...ja ti odmah uplatim...do 5 rede banke...hoces moci dns uplatit_-

00

20

Re: Uplata na poker

fakker, ja sam ti uplatio 400 kn na tvoj racun ali sam uplatio u medimurskoj banci tako da neces prije ponedjeljka imat tu lovu na racunu. mogu ti poslat sliku uplatnice na mail tako da vidis jer mi pbz nije bas blizu

00

Re: Uplata na poker

s obzirom da mi nece poslat PM,postat cu ovako,jel mi moze neko pomoc u vadenju love sa wiliam hila? htjeo bi izvadit oko 800$ a nemam karticu ni nista,pa ako ima neka dobra dusa koja zna kako bi to mogao nek mi kaze bio bi zahvalan  smile

00

Re: Uplata na poker

rano raner napisao:

s obzirom da mi nece poslat PM,postat cu ovako,jel mi moze neko pomoc u vadenju love sa wiliam hila? htjeo bi izvadit oko 800$ a nemam karticu ni nista,pa ako ima neka dobra dusa koja zna kako bi to mogao nek mi kaze bio bi zahvalan  smile

Koliko trazis kn za tih 800$?

00

Re: Uplata na poker

rounder1984 napisao:
rano raner napisao:

s obzirom da mi nece poslat PM,postat cu ovako,jel mi moze neko pomoc u vadenju love sa wiliam hila? htjeo bi izvadit oko 800$ a nemam karticu ni nista,pa ako ima neka dobra dusa koja zna kako bi to mogao nek mi kaze bio bi zahvalan  smile

Koliko trazis kn za tih 800$?

inace je 4477  ali ja trazim 4350 smile ili mozemo se dogovorit

00

Re: Uplata na poker

fakker11 poslao sam ti email...

00

Re: Uplata na poker

Roba jel bi mogao poslat broj racuna saljem prvi naravno treba mi na poker stars? Fora je da sam u Kairu pa nemam drugog nacina da uplatim jer nemam karticu.
Da skratim. Komplikacije. Javim kad lova bude poslana.

Zadnji popravljao Papakoder (02-12-2010 04:41:09)

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00