26

Re: Danas El Clasico!

Ljudi, pa jel ste vi ikad čuli za TILT!!!?

00

27

Re: Danas El Clasico!

roba59 napisao:

Ljudi, pa jel ste vi ikad čuli za TILT!!!?

+1

00

Re: Danas El Clasico!

Ovo je bio samo cooler  ili coinflip utakmica big_smile
ne navijam ni za jedne od ova dva

Zadnji popravljao Andre_787 (30-11-2010 00:38:10)

00

29

Re: Danas El Clasico!

aha vidi navijača reala šta se tješe smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Danas El Clasico!

drmarac napisao:

jos 2 jer se ronaldno sprdao nakon 7:0 protiv almerie i rekao nek naam zabiju 7.....samo jos 2 ne mora bit 7:0 6 je dovoljno jer mi se real gadi...

bas razgovarao s frendom o tekmi i o tom ronaldovom podbadanju big_smile http://www.nacional.hr/clanak/96017/ron … sam-komada just for the record,simpatiziram real,ali ovo je presmijesno..

EDIT:i jedan dobra kopirana s jednog foruma "game over,please insert 200 millions € again..."

Zadnji popravljao antoniob (30-11-2010 00:53:02)

00

Re: Danas El Clasico!

Naslov na sportnetu

''Večera za 5!''

00

32

Re: Danas El Clasico!

koje  gazenje ,ramos  je  seljacina  samo takva,da  ne igraju zajedno u repki puyol bi ga  pojeo tamo na  terenu..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

33

Re: Danas El Clasico!

Pitaju novinari Mourinha kako je zadovoljan utakmicom, a on će:"Ma sve 5!"

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Danas El Clasico!

roba59 napisao:

Ljudi, pa jel ste vi ikad čuli za TILT!!!?

Čovjek bi očekivao od takvog igrača da se zna nositi s tim. Pa nije on tu neki igrač iz Omladinca.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Danas El Clasico!

Ramos je inače ok lik, no svi kad-tad puknu. nije to ništa strašno smile

inače, među boljim komentarima na sportnetu prije tekme: "Sinoć sam upoznao super curu... došli smo k meni u stan i onda je ona rekla: "ponizi me"... i ja joj dao Barcelonin dres da obuče." big_smile

nakon tekme eto dva smile

"kako djeca u Madridu broje? 1, 2, 3, 4, Barcelona, 6, 7"
i
"Pita Mourinho Casillasa: "Gdje je lopta?" Casillas: "Jesam li ti pet puta rekao, u golu!"

Zadnji popravljao iAcesHigh (30-11-2010 01:16:58)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Danas El Clasico!

Mourinho - Special Five...   sad

Ovo je bila perverzija od igre Barce. Napadački savrseno, a presing na igrače Reala neverovatan. Savrseno  odigrano.Nemam reci, iako ih ne gotivim inace.

00

37

Re: Danas El Clasico!

Rear_Admiral napisao:

ovjek bi očekivao od takvog igrača da se zna nositi s tim. Pa nije on tu neki igrač iz Omladinca.

Pa... dalo bi se o tome raspravljati..

Ali očito da je naviknut pobjeđivati, a kad gube, gube tjesno. Zamisli sad da si ti naučen na male downswingove i da često završavaš sessione u plusu.
I onda te pukne gadan downswing. I po izgubljenoj lovi i po vremenskom trajanju. Da te vidim kak ne tiltaš.

Ne branim Ramosa, jer je to u sportu nedopustivo. Samo iznosim mišljenje i uspoređujem ga s pokerom. Jer i sam znam da kad sam na money tiltu, da tu nema zdravog razuma i da se poslije smijem sam sebi što sam radio.

00

Re: Danas El Clasico!

Ja sam očekivao ranije da neko od Realovaca "pukne" , Ramos se i držao dosta, do 90'  smile

00

Re: Danas El Clasico!

Ima nešto u tome kaj si napisao... Slažem se.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

40

Re: Danas El Clasico!

Big_Gambler napisao:

Ja sam očekivao ranije da neko od Realovaca "pukne" , Ramos se i držao dosta, do 90'  smile

pa ''puka'' je ronaldo već u 30.m kad je gurnija guardiolu na malu provokaciju s zadržavanjem baluna

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Danas El Clasico!

Silovanje

00

42

Re: Danas El Clasico!

...želim naci curu koja puši ko real...  lol

00

Re: Danas El Clasico!

Jedna tekma ne znači ništa. I uopće je glupo uspoređivat koji od ova dva kluba je bolji na temelju jednog poraza. Barca je danas pokazala svoju kvalitetu, ali mislim da je psiha bila presudna u porazu Reala. Primili su 2 gola u kratkom razdoblju na samom početku tekme što ih je stiltalo i uzrokovalo pre individualnu igru. Jednostavno, Real danas nije bio tim. Bio je skupina od 11 individualaca od kojih je svatko htio osvetnički promjenit situaciju što je u nogometu (i svakom timskom sportu) pogubno. Jebiga, to su isto ljudi i kolko god oni bili profesionalni nerealno je od njih očekivat da budu bez trunke emocija.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Danas El Clasico!

iAcesHigh napisao:

"Pita Mourinho Casillasa: "Gdje je lopta?" Casillas: "Jesam li ti pet puta rekao, u golu!"

sany2 napisao:

...želim naci curu koja puši ko real...  lol

Ovo je jako  lol  lol

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Danas El Clasico!

xViP napisao:

Ovo je bio pokusaj nove taktike José Mourinho-a. Kako do pobjede bez posjeda lopte

@bobo
Sta je Casillas krivo napravio?

Smatram ga krivcem za drugi gol Barce. Kriv je Ramos (ako sam dobro pobrojao preko njegove strane su zabili 4 komada) do te mjere da ga je Villa izvrtio ko beba zvecku. Onda onaj niti ubacaj niti sut ravno u ruke Casillasa, on odbije loptu pola metra ispred sebe ravno u noge Barcinog napadaca. Golman za kojeg se tvrdi da vrijedi preko 25 milijuna eura te je legenda najtrofejnijeg svjetskog kluba se ne smije tako blamirati. I nije to prvi put ove sezone. Popio je 4 komada od Portugala, 4 od Argentine. Onda onaj gaf protiv Milana. Ne kazem da je Iker los vratar (bio bih idiot da takvo sto izjavim), ali ne smije se bjezati od cinjenice da je vec duze vrijeme daleko od idealne forme. Ako se sjetis proteklog SP-a svi su kao jedinu potencijalnu slabu kariku Spanjolske naveli upravo njega i to ne bez vraga.

Na pocetku sezone sam jos govorio da ce Mourinho vrlo brzo u kupovinu novog golmana. Mozemo sada raspravljati o tome da je Iker klupska legenda i kapetan, ali bio je i Raul i kapetan i najveca klupska legenda poslije Di Stefana. Pa vidimo gdje ce zavrsiti igracku karijeru. Misljenja sam da iduce godine mozemo ocekivati jedan od najvecih golmanskih transfera u povijesti i to upravo u pravcu Reala.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

46

Re: Danas El Clasico!

ja  mislim da  cemo gledati jedno od najvecih pojacanja  u povijesti  u smjeru reala  na  desnom beku-šime  vrsaljko  cool

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Danas El Clasico!

Ali tko umjesto Ikera?

Dobro je zamislio Mourinho kako igrati protiv ovakve Barcelone ali kad tad ce ta visoka obrana punknuti, drugi nacin je igrati bunker kao sto je igrao Inter prosle godine i npr United 2008 na Nou Campu, ali se bunker ne moze igrati sa ovoliko Portugalaca i Spanjolaca u ekpi kao i sa Ronaldom na krilu jer se od njega ne moze ocekivati nakakva pomoc u obrani i tu automatski Barcelona dobiva prostor i visak igraca i zavrsi ovako kako je zavrsilo.

00

Re: Danas El Clasico!

roba59 napisao:
boboman napisao:

Ova tekma me inspirirala za napisati ponesto o pobjednickom/gubitnickom duhu.

Da sam na Mourinhovom mjestu Sergio Ramos bi ostao bez barem jedne mjesecne place, a Pepe i Casilas bi instant na transfer listu. Al taj Ramos je nevjerojatan, razumijem krsenje Messia i dobivanje crvenog, ali onako gurnuti Puyola i onda odmah Xavia, koji su mu kolege iz reprezentacije - to je nedopustivo. Jedva cekam vidit sta ce Mourinho rec smile

Svaka cast Barcelona!

Malo pretjeruješ. To ti je ko da si izgubio s AA preflop pa od sad foldaš AA.

Nije uopce. Preksinoc sam gledao El Clasico kada je Barca razbila Real sa 6-2. Pepe je bio najgori igrac na toj utakmici, 4 od 6 komada su popili preko njega i izradili barem jos 2 sanse na racun njegovih gresaka. I vidjelo se (kao i danas) da forsiraju igru po Realovoj desnoj strani gdje su stozerni igraci Ramos kao bek i Pepe kao desni centarhalf. Ne treba zaboraviti niti da je u svom debiu za Real dobio izravni crveni karton (i bio najgori na utakmici) te zasto nije u prvoj momcadi portugalske repke. Ima dobrih razloga.

I prisjetim se odmah zadnje utakmice s Milanom, radi Pepea su primili onaj gol kad se poskliznuo. Ja neznam, ili je covjek zbilja nesretan pa mu nonstop "crackaju AA" ili se u tim velikim utakmicama vidi da nije dorasao izazovu?

Zato bi on na transfer listu. Uostalom, vec pocetkom sezone su iz Reala najaviti da mu ne planiraju produziti vazeci ugovor. A to ima vecu tezinu nego bilo koja moja rijec na tu temu.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

49

Re: Danas El Clasico!

svasta bi mourinho mogao naucit  od  trenera herculesa  big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Danas El Clasico!

sany2 napisao:

...želim naci curu koja puši ko real...  lol

..ili dečka koji zabija kao Barcelona. Znam te ptico. wink

(nije moje,copy/paste s jednog foruma) big_smile:D

00