Tema: 50NL 25-50 BI na Pokerstarsu Full Ring

nedugo sam se prebacio na cash game, prije par mjeseci, krenuo sam do najnizeg moguceg levela. Odigrao dosta ruku mozda vec i 100 000, igram neki custom short stacked strategy s puno nadigravanja, stealanja, uglavnom se sve odigra do turna jer nismo deep pa netrebam puno misliti.

Ovaj topic otvaram jer sam kao sto sam napisao krenuo od pocetka, ne zbog banke nego zbog da naucim. Prve micro levele sam brzo prosao dok sma naucio kako protiv kojih igraca igrat. Svoju igru mogu nadogradit da bude jos bolja, ali mislim da imam vece sanse za vecom zaradom ako znadem sto me ceka na 0.50$ jer uskoro cu prec na to. Nezelim davat odmah ispocetka previse kredita igracima na tom levelu jer mi se desilo slicno na 0.25$ kad sam s 0.10 koji sam beatao u manje od mjesec dana presao na 0.25 misleci da su tu igraci koji znaju nesto, kad ono tu imam minimalno 3 igraca very loose za stolom koji samo cekaju da mi dadu novce.

Pa me zanima sto se desava na 0.50$, ipak je to za duplo veci rasz i mislim da bi tu trebalo bit velike razlike ili se varam? Ukratko zanima me kako stoje stolovi, jer ima loose igraca, ili je pun stol tightova. Jel su tamo vecinom "rock" (kamen) igraci?
Jel ima puno blef 3betanja? Jel ima puno regulara?
Bilo koja informacija je dobrodosla o ovom levelu.

P.S. zaboravih napsiat da igram full ring.
p.s.s. s koliko BB/100 bi trebao tuc 0.25$ da bi bio koliko toliko siguran na 0.50$

00

Re: 50NL 25-50 BI na Pokerstarsu Full Ring

neigram na starsima ali generalno nl50 je već malo zahtjevniji, s dosta regova...uglavnom prvi limit od kojeg počinju ''prave stvari'' smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 50NL 25-50 BI na Pokerstarsu Full Ring

da tak sam nekak i mislio... Znaci tamo ljudi malo teze daju pare... A jel odprilike znas jesu li jako tight jer moja taktika ima dosta problema s tight stolovima.

00

Re: 50NL 25-50 BI na Pokerstarsu Full Ring

ups tek sam sad vidio da je riječ o ful ringu, plus još na starsima, pa pretpostvaljam da bi moglo bit dosta tightera ali valjda neko igra na starsima pa će ti reć

When you got nothing, you got nothing to lose
00