Tema: Savjeti?

Sto da radim da ovo ide malo prema gore? Znaci, plava i zelena, sa crvenom sam zadovoljan smile

Nije neki sample, al ono..svaki savjet dobro dosao


http://img14.imageshack.us/img14/2250/22km.th.jpg

http://img36.imageshack.us/img36/6135/22kdeta.th.png

ima svega, 6max, fr, svakakvih limita do maksimalno NL50

Zadnji popravljao zamorano11 (08-11-2009 16:15:13)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

2

Re: Savjeti?

Ne možeš dobiti nikakav dobar odgovor ako si miješao limite jer onda statovi baš ništa ne znače. Samo ne razumijem kako kombinacijom FR i 6max možeš igrati 35/20. To ne može biti dobro.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Savjeti?

gmiko napisao:

To ne može biti dobro.

znam sad

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

4

Re: Savjeti?

lol, dodaj vise stolova dok igras. igrat samo 1-2 nema smisla. automatski ces bit i malo vise tight.

00

Re: Savjeti?

4ladX napisao:

lol, dodaj vise stolova dok igras. igrat samo 1-2 nema smisla. automatski ces bit i malo vise tight.

odakle ti da igran samo 1-2 stola?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

6

Re: Savjeti?

a koliko igras? 22,860 handova na 108 dana je 212 handova na dan (211.66). ako igras vise stolova onda ocito max. pola sata dnevno roll

00

Re: Savjeti?

kako kad, od 4 pa vise. neman sve handove tracked

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Savjeti?

zamorano11 napisao:

Sto da radim da ovo ide malo prema gore? Znaci, plava i zelena, sa crvenom sam zadovoljan smile

Nejde to tako jer su jedna ovisna o drugoj.

To što ti je crvena u plusu znači da puno blefaš i možda te košta većeg winrate-a.

00

9

Re: Savjeti?

zamorano11 napisao:

kako kad, od 4 pa vise. neman sve handove tracked

nemas ih onda jako puno trackano smile

00

Re: Savjeti?

PT nema podrsku za handove sa UB prije nego je presa na CEREUS network, tako da mi ti handovi ne mogu bit importani. Sta se drugog tice... igran u nekim periodima, kako mi dođe...nekad igran samo sng, nekad samo mtt, nekad samo cash. zadnja dva miseca uglavnom sng i mtt

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00