Re: Prijedlog za ballere.

cropoker500 napisao:

Koliko sam ja skuzio na ovom forumu uvijek ce te sprdat oni koji nisu nist u zivotu (pokeru)  napravili, i ljubomorne duše...
wink

covjek fino pita, pa bi bilo pristojno i fino mu odg.
gl with this man.

+1
svaka cast cropoker imas pravo smile
Covjek trazi pomoc a vi se sprdate s njim jao jake vam fore ako nemate sto reci pametnog neki prijedlog, savjet dat mu radije sutite bolje bi vam bilo nego da se citaju glupi ispadi tipa ovo sa Misom itd.
Dude jos jednom sretno s ovime smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Prijedlog za ballere.

kad neko napise da bi mu stejk dao zivotnu svrhu onda se tu nema bas puno toga pricat dalje

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:KNhXZgw3Ft1kVM:http://www.emo-site.com/images/emo/emo_lawn_tshirt.jpg&t=1

Zadnji popravljao zamorano11 (09-12-2010 19:20:25)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Prijedlog za ballere.

Pa sta tocno ne valja s mojim odgovorom, ako si dobar kao sto sam kazes da jesi je li bitno od koga si posudio novce. Sta da je netko ovdje na forumu kamatar i odluci ti "pomoci". Bi li pristao ili ne?

00

Re: Prijedlog za ballere.

Zamorano krivo si shvatio, nisam mislio tako nego trenutno ne radim nista pametnog, i volio bih potrositi svoje vrijeme na pametniji nacin, grindajuci. Volim grindati i volim poker.

Jabba, ne,  ne bih prihvatio te pare od kamatara...

[edit] Ocito ti nije jasno sto dolazi s tim. A nije ni bitno jer ti to ni nije bila svrha posta nego da ispadnes frajer, face it smile Ajde dosta spammanja please, i hvala Bugs!

Zadnji popravljao TheDude (09-12-2010 19:27:22)

00

30

Re: Prijedlog za ballere.

Na ovom forumu se uvijek moglo pisati što god hoće gdje god hoće. A uvijek ima onih koji svršavaju na njima gluposti koje su drugi rekli.  Znaju oni tko su ti.

OT:   @Dude   sretno, no neče ti biti lako kad nemaš dokaza iz poker programa, niti ikoga s foruma da garantira za tebe. I sa svime time bi ti bilo teško a kamoli bez. Jer danas te svatko pokušava zajebat pa se ljudi i boje.  Dali te se može naći na poker table ratingsima ?

00

31

Re: Prijedlog za ballere.

pa iskreno ne vidim nikakvog problema u posudjivanju od kamatara, ako je situacija stvarno takva ko sto kazes da je

ako ces uzet 3500 eura i ako si toliko siguran da ces na vrh toga zaradit dodatnih 2500 eura (tj zaradit ces i vise, kazes da ces samo stakeru zaraditi 2500), onda te boli kita dal ces posudit od robija, kneza, mateja ili kamatara ciji broj telefona mozes nac na listu papira zalijepljenom na elektrinom stupu
osim toga, velis da imas garanciju da ces vratit cak i ako projekt propadne

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Prijedlog za ballere.

butko napisao:

pa iskreno ne vidim nikakvog problema u posudjivanju od kamatara, ako je situacija stvarno takva ko sto kazes da je

ako ces uzet 3500 eura i ako si toliko siguran da ces na vrh toga zaradit dodatnih 2500 eura (tj zaradit ces i vise, kazes da ces samo stakeru zaraditi 2500), onda te boli kita dal ces posudit od robija, kneza, mateja ili kamatara ciji broj telefona mozes nac na listu papira zalijepljenom na elektrinom stupu
osim toga, velis da imas garanciju da ces vratit cak i ako projekt propadne

Tako je, imam, i ne bi bio problem da ne znam kako kamatari funkcioniraju... Nikad kraja tom sranju, dok ti ne uzmu i zadnju kap krvi. Ne da mi se imat taj pritisak na sebi. Inace ne bi bilo problema.

00

Re: Prijedlog za ballere.

1. steta sta nemas ama bas nikakav dokaz o svojoj igri i beatanju nl50, al jako rjetko nekakav random sto upadne kao padobranac ko ti sa ovim prvim postom ( nemoj se vrijedjat) imaju grafove, obicno su resetirali statse na ss, igrali bez hema, pod sto nickova i slicno.

2. steta sto tvoja situacija djeluje tragikomicno (mislim na prvi post) pa vjerojatno neces uspit u svome naumu i nac nekog ko ce randomu dat taj novac, cisto zato jer ljudi kad ulazu pare ocekuju dobit, a ne da se jos branis od toga da su stejkeri. Ti ne nudis nekakav deal sa nekim s cime bi mu dao razlog da ulozi u tebe nego trazi izravnu pomoc, obicno se to trazi od ljudi koje poznas.

3. bas steta sta si posudjiva od kamatara pare, vjerojatno lose iskustvo, i steta je to sta ljudi nemaju povjerenja u ljude koji posudjuju novac od kamatara.

Nadalje zelim ti svu srecu ovog svijeta sa tvojim naumom. I znaj da nije nl50 pičkin dim na kojem ces ti ko od šale napravit profita da imas osobi koja ce ti pomoc dat natrag novac i jos uz to 2000 € .

GL.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prijedlog za ballere.

butko napisao:

kajaznam, ja isto ne zivim neznam koliko balling otkad sam bustao i svejedno nema boga da prodjem mjesecno za samo 500 eura
doduse neznam u kojem gradu zivis i jel imas cimere, u zagrebu ili rijeci nema sanse da nadjes jednosobni stan bez najmanje 400eura za stanarinu i rezije

kad si ti bustao ? Što nisi imao 200 + BI ?

00

Re: Prijedlog za ballere.

Ajd, da ti i ja kazem par stvari.
Konkretnih i konstruktivnih.

Ocito je da igras na RRu, bestpoker88 ili nekom drugom siteu s te mreze i mislim da ima bar 10ak ljudi na forumu sta su tamo igrali ili solo ili pod stejkom, tako da svi znaju da tamo i nije problem dobiti stejk.
Ako si vec igrao, javi se adminu preko kojeg si napravio prvi depozit il sta vec i reci mu situaciju,...
Al preskoci ove fore s 3.5k€ za NL50. To mozes zaboraviti da ce ti iko dati toliko love za taj limit.
Ako se na RRu ne mozes dignuti i podici roll s stejkom od 20-30 BI na NL50, ne mozes beatati nista, a toliko mos dobiti od tih stejkera.
I nemoj im govoriti da nemas nikakve grafove jer taj site ne podrzava HEM i takve programe, jer on moze pregledati tvoje handove.
Admini imaju tu opciju.

00

36

Re: Prijedlog za ballere.

rounder1984 napisao:

Ajd, da ti i ja kazem par stvari.
Konkretnih i konstruktivnih.

Ocito je da igras na RRu, bestpoker88 ili nekom drugom siteu s te mreze i mislim da ima bar 10ak ljudi na forumu sta su tamo igrali ili solo ili pod stejkom, tako da svi znaju da tamo i nije problem dobiti stejk.
Ako si vec igrao, javi se adminu preko kojeg si napravio prvi depozit il sta vec i reci mu situaciju,...
Al preskoci ove fore s 3.5k€ za NL50. To mozes zaboraviti da ce ti iko dati toliko love za taj limit.
Ako se na RRu ne mozes dignuti i podici roll s stejkom od 20-30 BI na NL50, ne mozes beatati nista, a toliko mos dobiti od tih stejkera.
I nemoj im govoriti da nemas nikakve grafove jer taj site ne podrzava HEM i takve programe, jer on moze pregledati tvoje handove.
Admini imaju tu opciju.

+1

@Roba
Mislim da bi trebalo stavit nekakve minimalne uvjete za traženje stejka pod sticky.
Npr...

1) A couple of sentences of your history in poker
2) Why you want to be staked
3) The limit you wish to be staked for...
4) Screenshots of HEM/PT3/PTR/Sharkscope/OPR etc
5) The kind of time and volume you can put in (be realistic)
6) The screen names of all the sites you play
7) Any references If none please say none!
(neda mi se prevoditi...copy/paste sa jednog foruma)

Jer misli m da se onda nebi javljali svakakvi "padobranci" i da bi bilo preglednije stejkerima za procijeniti igrača...

00

Re: Prijedlog za ballere.

rounder1984 napisao:

Ajd, da ti i ja kazem par stvari.
Konkretnih i konstruktivnih.

Ocito je da igras na RRu, bestpoker88 ili nekom drugom siteu s te mreze i mislim da ima bar 10ak ljudi na forumu sta su tamo igrali ili solo ili pod stejkom, tako da svi znaju da tamo i nije problem dobiti stejk.
Ako si vec igrao, javi se adminu preko kojeg si napravio prvi depozit il sta vec i reci mu situaciju,...
Al preskoci ove fore s 3.5k€ za NL50. To mozes zaboraviti da ce ti iko dati toliko love za taj limit.
Ako se na RRu ne mozes dignuti i podici roll s stejkom od 20-30 BI na NL50, ne mozes beatati nista, a toliko mos dobiti od tih stejkera.
I nemoj im govoriti da nemas nikakve grafove jer taj site ne podrzava HEM i takve programe, jer on moze pregledati tvoje handove.
Admini imaju tu opciju.

True. Radi se o tim sajtovima. Eto ja sa ispricavam, zabrijao sam da je pametan prijedlog ali kome bi se uopce dalo nalazit samnom, rjesavat sve te stvari, riskirati... Uglavnom... Znam ja 100% da mogu unistit nl50 tamo i sa 20bi, ali sam imao neku viziju o unajmljivanju stana za totalno posvecivanje pokeru i tako nekim stvarima, no nije bitno. Account tamo mi je splittan sa frendom tako da i nije bas neka najbolja slika moje igre. Nisam nikad cuo da je netko tamo dobio stake btw, ako je to istina, mozete me uputiti tamo? tongue Volio bih da netko (imalo smile) zainteresiran pogleda moj session, ili par njih, nije bitno. Da me pita sta god zeli, itd. I jos jednom sorry za ulet, moja greska.

Zadnji popravljao TheDude (10-12-2010 03:39:22)

00

Re: Prijedlog za ballere.

chillin napisao:

2. steta sto tvoja situacija djeluje tragikomicno (mislim na prvi post) pa vjerojatno neces uspit u svome naumu i nac nekog ko ce randomu dat taj novac, cisto zato jer ljudi kad ulazu pare ocekuju dobit, a ne da se jos branis od toga da su stejkeri. Ti ne nudis nekakav deal sa nekim s cime bi mu dao razlog da ulozi u tebe nego trazi izravnu pomoc, obicno se to trazi od ljudi koje poznas.

3. bas steta sta si posudjiva od kamatara pare, vjerojatno lose iskustvo, i steta je to sta ljudi nemaju povjerenja u ljude koji posudjuju novac od kamatara.

Nisam se branio od toga da su stejkeri, nego sam mislio da bi netko radije prihvatio ovo, jer je nekako isplativije, i ne ovisi o mom skillu za koji nemam proof. Trazim pomoc ali ne ''izravnu'', tj. da mi netko samo da novac... Ne bih pao tako nisko. smile

Nisam nikad posudio novac od kamatara ali sam vidio/cuo svasta o tim situacijama. Pozdrav!

00

Re: Prijedlog za ballere.

TheDude napisao:
rounder1984 napisao:

Ajd, da ti i ja kazem par stvari.
Konkretnih i konstruktivnih.

Ocito je da igras na RRu, bestpoker88 ili nekom drugom siteu s te mreze i mislim da ima bar 10ak ljudi na forumu sta su tamo igrali ili solo ili pod stejkom, tako da svi znaju da tamo i nije problem dobiti stejk.
Ako si vec igrao, javi se adminu preko kojeg si napravio prvi depozit il sta vec i reci mu situaciju,...
Al preskoci ove fore s 3.5k€ za NL50. To mozes zaboraviti da ce ti iko dati toliko love za taj limit.
Ako se na RRu ne mozes dignuti i podici roll s stejkom od 20-30 BI na NL50, ne mozes beatati nista, a toliko mos dobiti od tih stejkera.
I nemoj im govoriti da nemas nikakve grafove jer taj site ne podrzava HEM i takve programe, jer on moze pregledati tvoje handove.
Admini imaju tu opciju.

True. Radi se o tim sajtovima. Eto ja sa ispricavam, zabrijao sam da je pametan prijedlog ali kome bi se uopce dalo nalazit samnom, rjesavat sve te stvari, riskirati... Uglavnom... Znam ja 100% da mogu unistit nl50 tamo i sa 20bi, ali sam imao neku viziju o unajmljivanju stana za totalno posvecivanje pokeru i tako nekim stvarima, no nije bitno. Account tamo mi je splittan sa frendom tako da i nije bas neka najbolja slika moje igre. Nisam nikad cuo da je netko tamo dobio stake btw, ako je to istina, mozete me uputiti tamo? tongue Volio bih da netko (imalo smile) zainteresiran pogleda moj session, ili par njih, nije bitno. Da me pita sta god zeli, itd. I jos jednom sorry za ulet, moja greska.

ja znam dva frenda koja su  igrala pod stejkom na bestpokeru pa ak hoces mogu te spojit s jednim od njih dvojice pa ti vidi kako dalje...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Prijedlog za ballere.

BugsBunnyD napisao:
TheDude napisao:
rounder1984 napisao:

Ajd, da ti i ja kazem par stvari.
Konkretnih i konstruktivnih.

Ocito je da igras na RRu, bestpoker88 ili nekom drugom siteu s te mreze i mislim da ima bar 10ak ljudi na forumu sta su tamo igrali ili solo ili pod stejkom, tako da svi znaju da tamo i nije problem dobiti stejk.
Ako si vec igrao, javi se adminu preko kojeg si napravio prvi depozit il sta vec i reci mu situaciju,...
Al preskoci ove fore s 3.5k€ za NL50. To mozes zaboraviti da ce ti iko dati toliko love za taj limit.
Ako se na RRu ne mozes dignuti i podici roll s stejkom od 20-30 BI na NL50, ne mozes beatati nista, a toliko mos dobiti od tih stejkera.
I nemoj im govoriti da nemas nikakve grafove jer taj site ne podrzava HEM i takve programe, jer on moze pregledati tvoje handove.
Admini imaju tu opciju.

True. Radi se o tim sajtovima. Eto ja sa ispricavam, zabrijao sam da je pametan prijedlog ali kome bi se uopce dalo nalazit samnom, rjesavat sve te stvari, riskirati... Uglavnom... Znam ja 100% da mogu unistit nl50 tamo i sa 20bi, ali sam imao neku viziju o unajmljivanju stana za totalno posvecivanje pokeru i tako nekim stvarima, no nije bitno. Account tamo mi je splittan sa frendom tako da i nije bas neka najbolja slika moje igre. Nisam nikad cuo da je netko tamo dobio stake btw, ako je to istina, mozete me uputiti tamo? tongue Volio bih da netko (imalo smile) zainteresiran pogleda moj session, ili par njih, nije bitno. Da me pita sta god zeli, itd. I jos jednom sorry za ulet, moja greska.

ja znam dva frenda koja su  igrala pod stejkom na bestpokeru pa ak hoces mogu te spojit s jednim od njih dvojice pa ti vidi kako dalje...

Bilo bi lijepo od tebe, ako mozes posalji mi pm ili sto se mene tice, slobodno i ovdje.

00

Re: Prijedlog za ballere.

Bugz dobio sam pm ali ne mogu ti replyati, ako mozes posalji ti meni svoj msn na pm pa cu ja tebe addati.

00

Re: Prijedlog za ballere.

TheDude is seaman?

00

Re: Prijedlog za ballere.

TheDude napisao:

@ Ribaaaaaaa: Zamolio sam bez retardiranih / besmislenih komentara.

Koga boli k..... šta si ti zamolio.
Ovo je najretardiraniji, najbezobrazniji i najbahatiji post koji sam ikad vidio.
Ne mogu vjerovat da te nitko nije pošteno izvrijeđao kao što si zaslužio. Trebaš se sramit što ti ovakva glupost uopće pada na pamet, a da ne govorim o tome što si ovo imao obraza stavit na forum.

"Ne da ti se grindat mikrose" pa bi da te netko sponzorira s 3,5 tisuća eura da iznajmiš stan i igraš NL 50.
Znaš li ti koliko je to novaca? To je pet prosječnih hrvatskih plaća, za to ljudi rade mjesecima.
Ti bi da ti netko tko te uopće ne zna "pomogne" s 3,5 tisuće eura i ima povjerenja u tebe da ćeš mu vratit novac?

Motiku u ruke i idi kopat, a ne tražit od nepoznatih ljudi da te sponzoriraju.

P.S. Uspio sam se nekako suzdržat od grubljeg vrijeđanja, nije mi jasno kako nakon što sam pročitao sve ove pizdarije koje si napisao.

00

Re: Prijedlog za ballere.

ribaaaaaa napisao:
TheDude napisao:

@ Ribaaaaaaa: Zamolio sam bez retardiranih / besmislenih komentara.

Koga boli k..... šta si ti zamolio.
Ovo je najretardiraniji, najbezobrazniji i najbahatiji post koji sam ikad vidio.
Ne mogu vjerovat da te nitko nije pošteno izvrijeđao kao što si zaslužio. Trebaš se sramit što ti ovakva glupost uopće pada na pamet, a da ne govorim o tome što si ovo imao obraza stavit na forum.

"Ne da ti se grindat mikrose" pa bi da te netko sponzorira s 3,5 tisuća eura da iznajmiš stan i igraš NL 50.
Znaš li ti koliko je to novaca? To je pet prosječnih hrvatskih plaća, za to ljudi rade mjesecima.
Ti bi da ti netko tko te uopće ne zna "pomogne" s 3,5 tisuće eura i ima povjerenja u tebe da ćeš mu vratit novac?

Motiku u ruke i idi kopat, a ne tražit od nepoznatih ljudi da te sponzoriraju.

P.S. Uspio sam se nekako suzdržat od grubljeg vrijeđanja, nije mi jasno kako nakon što sam pročitao sve ove pizdarije koje si napisao.

+1, osobno sam u dva mjeseca napravio iz 43 $ samo sa grindanjem 3,25 sngja preko 2 k $,po opisu si ti još bolji,onda izraćunaj 1+1..

Zadnji popravljao nejc1805 (10-12-2010 07:27:44)

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
00

Re: Prijedlog za ballere.

ribaaaaaa napisao:
TheDude napisao:

@ Ribaaaaaaa: Zamolio sam bez retardiranih / besmislenih komentara.

Koga boli k..... šta si ti zamolio.
Ovo je najretardiraniji, najbezobrazniji i najbahatiji post koji sam ikad vidio.
Ne mogu vjerovat da te nitko nije pošteno izvrijeđao kao što si zaslužio. Trebaš se sramit što ti ovakva glupost uopće pada na pamet, a da ne govorim o tome što si ovo imao obraza stavit na forum.

"Ne da ti se grindat mikrose" pa bi da te netko sponzorira s 3,5 tisuća eura da iznajmiš stan i igraš NL 50.
Znaš li ti koliko je to novaca? To je pet prosječnih hrvatskih plaća, za to ljudi rade mjesecima.
Ti bi da ti netko tko te uopće ne zna "pomogne" s 3,5 tisuće eura i ima povjerenja u tebe da ćeš mu vratit novac?

Motiku u ruke i idi kopat, a ne tražit od nepoznatih ljudi da te sponzoriraju.

P.S. Uspio sam se nekako suzdržat od grubljeg vrijeđanja, nije mi jasno kako nakon što sam pročitao sve ove pizdarije koje si napisao.

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Prijedlog za ballere.

ribaaaaaa napisao:
TheDude napisao:

@ Ribaaaaaaa: Zamolio sam bez retardiranih / besmislenih komentara.

Koga boli k..... šta si ti zamolio.
Ovo je najretardiraniji, najbezobrazniji i najbahatiji post koji sam ikad vidio.
Ne mogu vjerovat da te nitko nije pošteno izvrijeđao kao što si zaslužio. Trebaš se sramit što ti ovakva glupost uopće pada na pamet, a da ne govorim o tome što si ovo imao obraza stavit na forum.

"Ne da ti se grindat mikrose" pa bi da te netko sponzorira s 3,5 tisuća eura da iznajmiš stan i igraš NL 50.
Znaš li ti koliko je to novaca? To je pet prosječnih hrvatskih plaća, za to ljudi rade mjesecima.
Ti bi da ti netko tko te uopće ne zna "pomogne" s 3,5 tisuće eura i ima povjerenja u tebe da ćeš mu vratit novac?

Motiku u ruke i idi kopat, a ne tražit od nepoznatih ljudi da te sponzoriraju.

P.S. Uspio sam se nekako suzdržat od grubljeg vrijeđanja, nije mi jasno kako nakon što sam pročitao sve ove pizdarije koje si napisao.

Gle, znam ja dobro koliko je to para, ali nisam ni trazio od nekoga tko nema love, mislio sam da mozda ima netko tko stvarno ima malo vise novaca, netko kome bi se ovakvo nesto isplatilo, jer isto kao sto bi mi posudio tih ''5 prosjecnih placa'', i profitirao bi toliko. A zasto bi netko sumnjao u mene kad bi se osobno nasao s nekim, objasnio situaciju i dao garanciju za dalje... Nema smisla? Ne znam, mozda sam ja poremecen, sorry. U svakom slucaju, vec sam se bio ispricao, vjerojatno bi i bio normalan prijedlog da imam neki staz na forumu i da me ljudi znaju... Ne znam, probat cu na neki drugi nacin. Hvala svima.

00

Re: Prijedlog za ballere.

Sigurno ima ljudi na forumu koji bi si ovako nesto i mogli priustiti, al takodjer ima i drugih igraca koji bi mogli igrati pod stejkom, a imaju puno bolje reference od tebe (ti ih nemas).

00

Re: Prijedlog za ballere.

3,5k € je dosta love ali nije ni ogromno samo što ti ne tražiš stejk nego pomoć.
Onda fino digni kredu ili posudi na osobnu zadužnicu (ovisi dali imaš išta što glasni na tebe) - prije ćeš tako nekoga naći.

Potpis.
00

49

Re: Prijedlog za ballere.

mislim ako si ozbiljan s ovim ocito si potpuno poludio. Ti hoces da ti netko jos placa i stan??? hoces i sluzbeni auto i sluzbenu karticu uz to? ipak je sad zima, kako ces bez auta grindat? bilo bi suludo...
postoje tocno 3 igraca u hrv s kojima bi takav staking deal prihvatio a ti igraci imaju sasvim dovoljno love i sami. Ti tvrdis da crushas nl50 a nemas ni parsto eura za iznajmit neki crap stan?? Di ti je ta lova od silnog beatanja nl50? I te tvoje garancije fino prodaj pa skupi lovu i igraj si nl50 i neces imat nikakvog problema s nekim umjerenim neballa zivotom.

00

Re: Prijedlog za ballere.

Nemam nazalost mogucnosti za to. Rado bih i to napravio.

No, rado bih prihvatio i stakeanje sa istim uvjetima kao sto sam naveo, pristao bih na osobno upoznavanje ako treba i sve ostalo sto bi pomoglo, gledanje mojih sessiona etc. (mogu shipat sliku prvo da ne mislite da sam neki thug koji ce vas premlatit kad se nademo, big_smile). NL50, min. 35k handova/month,  s tim da racunam da bih 4tableao [trebalo bi mi vremena da se re-adjustam], znaci ~50k bi mogao navuci kad bi nakon par dana poceo 6tableat. Ne bih radije vise zbog nemogucnosti koristenja huda. Na RRu ima i 30% rb pa bi i to mogli splitati, ili kako bi god staker odlucio i zamislio taj deal. Znam da nema neke sanse za ovo ali ako netko ima volje... Hvala mu unaprijed.

00