Tema: Prijedlog za ballere 2

Nakon što mi je kolega dao dobru ideju, sjetio sam se da bi i ja trebo nešto para pa ako upali...

Gledao sam zadnja 2 dana isildura, nakon što je počeo igrat na starsima, i primijetio sam ono, par obv leakova koje ima i dok sam ga gledo reko sam sebi "Joj, da mi je samo odigrat jedan meč protiv njega..."

I tad mi se upalila lampica, mogao bih pitati nekog "ballera" da me stejka!!! Naravno, instant sam se sjetio pokerpro staking podforuma gdje svi dobivaju stejk pa moram i ja!

Eto, ne tražim puno, a imam vjerodostojne dokaze da mogu beatat ovu igru - grafovi (što neki nemaju!) +  imam zapisano tonu notesa na isilduru i totalno ono znam što misli u svakoj sekundi.
Računao sam i mislim da mi je 200 000$ dosta za 4-tabling sa njime.
Trebao bih još jedno 500$ za stan i hranu, neću ništa balla uzimat, neku sobicu u zg.

A poslao sam i prekjučer pm galfondu na 2p2 sa nekim razmišljanjima oko prvog meča sa isildurom na plo5k di je dosta izgubio, nije mi odgovorio, ali vidim da mu je dns super išlo pa je vjerojatno pročito. Uvjeren sam da će mi se javit pa ću onda možda otić sa njim živjet pa će valjda on plačat stan. (onda ne bih trebao ovih 500$ jel)

Grafovi:

FTP graf, stavio sam samo zato jer pokazuje moju psihičku stabilnost i nesklonost tiltanju jer ja ne znam puno igrača koji bi, nakon ovakvog downswinga u sredini grafa, skupili ponovno snage, sredili glavu i počeli opet beatat...
http://www.bonusbots.com/19k.jpg

STARS graf,
http://img63.imageshack.us/img63/3091/stejkinggraf.png

Primam ponude na pm, skype, msn, kako vam je lakše za dogovor...

EDIT:
Primam samo OZBILJNE ponude!

Vjerojatno bih tražio 60-40 u moju korist, ali to se još dogovorimo.

Možda bi i vratio stejk ako zeznem, upozno sam jučer na liveu jednog super kamatara, zove se Mišo.

Zadnji popravljao niveaformen (10-12-2010 16:01:23)

00

Re: Prijedlog za ballere 2

može uziman

ali samo pričekaj dok pitam mamu smijem li uzet hipoteku na kuću radi kockanja ali to je samo formalnost

gl

Zadnji popravljao kiklop (10-12-2010 15:59:24)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Prijedlog za ballere 2

rofl novi Brian Hastings ?[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=EuD0ifI0wMQ&feature=related[/youtube]
big_smile
offtopic-- dajte mi samo recite kak stavljam video s yubitoa big_smile jbg nov sam na ovom forumu da znam za ubuduce smile

Zadnji popravljao BugsBunnyD (10-12-2010 16:13:44)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Prijedlog za ballere 2

imas u ovome povise ovoga di pises post, oznaci link i izaberi youtube (oznaceno sličicom youtubea).


OT:  Ajd' uzmem i ja ako ostane sta od kiklopa. Nac cemo se svi i ozbiljno porazgovarat.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Prijedlog za ballere 2

Smijeh je lijek smile Nadam se da cu jednom dobiti oprost za takav blasphemerski topic smile Lijep pozdrav svima !

00

Re: Prijedlog za ballere 2

Ovaj swing na sredini grafa je brutalan , nadam se da imas rb na Ft-u jer rb je najbitniji kad varijacija odradi svoje.
Pretpostavljam da je to sve one tabling?

club  heart  diamond  spade
00

Re: Prijedlog za ballere 2

HAHAHAHAHAHAHAHAHA,šaljem 5$ na starse!

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
00

Re: Prijedlog za ballere 2

Znan ti ja jednog boljeg. Mišo je lame.

sretno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Prijedlog za ballere 2

U dogovoru s robom sam odlucio dati ti pola trazene svote, roba ce pokriti drugu polovicu. Za stan i rezije ces se morati snaci na neki drugi nacin, mozda prodati 1% actiona nekome sa foruma.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

10

Re: Prijedlog za ballere 2

uzimam 10% saljem western unionom

00

Re: Prijedlog za ballere 2

bishie napisao:

uzimam 10% saljem western unionom

ako budes ima kakvih problema sa slanjem javi se @rounderu. on je vec maher za western union postao smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

12

Re: Prijedlog za ballere 2

šaljem 2 posto, dam ti sutra vani ak se vidimo, na šanku u kaelli

00

Re: Prijedlog za ballere 2

zemina kreativnost je čudo!
prokuražio se momak, nema šta!
croman je kriv!!!

00

14

Re: Prijedlog za ballere 2

-.-

00