Tema: Super turbosi na FTPu

Evo ovako, zanima jel ima ovdje netko tko redovno igra ovaj format igre na FTPu, dakle 9 handed super turbo sng's. Htio bih malo vidjeti i čuti kakve prijedloge u vezi ovog formata jer sam počeo eksperimentirati s ovim. Poceo sam sa 6max na $1.1 ali čini mi se da je bolji 9handed, pa ću nastaviti od toga..  smile

Zadnji popravljao dopgun (01-12-2010 15:06:09)

00

2

Re: Super turbosi na FTPu

dopgun napisao:

Evo ovako, zanima jel ima ovdje netko tko redovno igra ovaj format igre na FTPu, dakle 9 handed super turbo sng's. Htio bih malo vidjeti i čuti kakve prijedloge u vezi ovog formata jer sam počeo eksperimentirati s ovim. Poceo sam sa 6max na $1.1 ali čini mi se da je bolji 9handed, pa ću nastaviti od toga..  smile


ne igram ih ali što je sigurno ... jako veliki volume radit ... konzervativan brm zbog ogromne varijance ... naravno samo push fold

ima neki hrvat koji ih ozbiljno igra na ftp ... uvik ga viđam po leaderbooardovima ... možda je tu na forumu smile

Zadnji popravljao troon (02-12-2010 02:13:07)

00

Re: Super turbosi na FTPu

Ne igram ih iz jednog jedinog razloga, a to je varijanca. Na normal speedu sam jedno vrijeme runnao 100 BI ispod EV-a, a na superturbo su ti swingovi još izraženiji. Kad sam vidio grafove ljudi koji runnaju 250 BI ispod EV-a i da imaju loosing, breakeven streakove od po 5k + games, rekao sam si da to nije za mene. Mislim da to ne bi mogao psihički izdržati...Uglavnom budi spreman na mali ROI, i ako hoćeš imati neku "normalnu" satnicu moraš imati ogroman volume. Većina zarade će ti biti od rakebacka, a ICM moraš znati ko vodu piti.

00

Re: Super turbosi na FTPu

Thnx za postove.

@fukodlak - ukratko si mi mislim sve servirao wink , da primjetio sam da je varijanca izraženija..

Probat cu odigrati neki odredjeni broj sng's pa cu vidjeti kako ide, a ako budem imao lošu seriju, lako nadoknadim nekim drugim formatom. smile
Btw, ovaj format mi je privlačan jer se da odigrati dosta igara u kratkom vremenu, a ja baš nešto i nemam previše vremena trenutno..

00

Re: Super turbosi na FTPu

baš sam jučer negdje naletio na ovaj link, a pošto vidim da si početnik mislim da bi ga svakako trebao proučiti ako već nisi

http://www.super-turbo-poker-tips.com/

00

Re: Super turbosi na FTPu

fukodlak napisao:

baš sam jučer negdje naletio na ovaj link, a pošto vidim da si početnik mislim da bi ga svakako trebao proučiti ako već nisi

http://www.super-turbo-poker-tips.com/

thnx, bacit cu oko kad stignem.. malo sam u guzvi pa nemam vremena za igrati  neutral

00

Re: Super turbosi na FTPu

fukodlak napisao:

ICM moraš znati ko vodu piti.

+1

00