Tema: Holdem manager

Ovako, mijenjao sam laptop i na novom imam windows7 za razliku od starog na kojem je bio xp! Instalirao sam HM i importao sve sa starog laptopa na njega..sinoc sve radilo, ali danas mi stalno izbacuje da se nije u mogucnosti spojiti s HMom...uvijek se javi ista poruka: "The following error occurred when tryin to open the database: Failed to establish a connection to 127.0.0.1."..Neki prijedlog??

00

Re: Holdem manager

Resetiraj komp.
Namjesti na postavkama u siteu da se ti se hand history sprema u novom folderu!
U HEM-u odes na import - clikc here to add auto import folders- add folder i pod oba  ponudjena select stavis taj hovi folder da ti iz njega importa (vrlo je vazno da kada promjenios folder odigras barem jedan hand da se bilo bude u njemu pa tek onda napravi ovaj postupak  !

00

3

Re: Holdem manager

Nemogu ja ni otvorit holdem manager a kamoli ista drugo..resetirao sam i nista se nije promijenilo. To sa siteom sam vec napravio i sve stimalo sinoc, ali danas blank..nista, imam sve handove na sticku pa cu sve deinstalirat i ponovo ispocetka

00

Re: Holdem manager

To ti je problem sa PostgreSQL bazom, probaj ugooglat i nabaviti update za to ili jednostavnije reinstaliraj HEM i PostgreSQL

00

Re: Holdem manager

to je i meni bilo na win7 64bit. isto  hm radio koji dan i odjednom ta greska.
ja sam uzo i skino nov postgresql i instalirao. sad vec mesec dana sve radi odlicno

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

6

Re: Holdem manager

moras rucno pokrenut service od postgresqla. ne znam di se nalaze na win7, al na xpu ti je ovak desni klik ny my comp->manage->services and apps->services->postgresql->desni klik i start

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00