Tema: tonov, predstavljanje

bog evo iako sam vec nekoliko mjeseci stalni gost na forumu, jos nisam radio postove niti komentirao objavljene tako da se nisam ni predstavljao , ali sam sada odlucio da cu se vise posvetiti pokeru pa tako i ovome forumu iz kojeg sam do sada vec puno naucio. Pa evo da se predstavim: zovem se antonio jelenkovic ,zivim u zadru imam 19 god. Vecih uspjeha na online pokeru za sada nisam imao ,nego sam tri puta kao pravi donk predao igracima na starsu  svoj bankroll od po 200 dolara . Uzivo inace igram 3-4 puta mjesecno u poker klubu flash u zadru u kojem sam u solidnom plusu. Trenutno igram na bodogu sitngoove od 3+30 koji mi se za sad cine jako profitabilnima. Eto dugo sam bio fish ali mislim da sam uz pomoc pokerproa postao puno bolji igrac te da ce od sada graf ici samo prema gori  smile

10

Re: tonov, predstavljanje

sick i ime i prezime u prvom postu, nh

gl

ovdje imaš šta naučit

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: tonov, predstavljanje

Pozdrav i dobrodosao smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: tonov, predstavljanje

Pozdrav!!

00

5

Re: tonov, predstavljanje

kiklop napisao:

sick i ime i prezime u prvom postu, nh
zasto sick ime i prezime
gl

ovdje imaš šta naučit

00

Re: tonov, predstavljanje

jel ti zoran jelenković šta u rodu smile

p.s. tek san sad vidija...ma ovo  sick to ti je moj izraz za sve...ništa osobno:)

Zadnji popravljao kiklop (11-12-2010 18:22:53)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: tonov, predstavljanje

@tonov
dobrodošao.

Kad quotaš nešto onda ispod napiši komentar, a ne u quote, jer se uopče ne skuži da si nešto napisao

00

8

Re: tonov, predstavljanje

kiklop napisao:

jel ti zoran jelenković šta u rodu smile

nije ,zoran mi je samo susjed big_smile

00

9

Re: tonov, predstavljanje

roba59 napisao:

@tonov
dobrodošao.

Kad quotaš nešto onda ispod napiši komentar, a ne u quote, jer se uopče ne skuži da si nešto napisao

ok

00

Re: tonov, predstavljanje

Dobrodosao! smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

11

Re: tonov, predstavljanje

pozdrav

00