Tema: PBZ problem isplate

Do sad sam normalno dizao lovu s MB na PBZ, ali sad na zadnjoj uplati mi je lik rekao da nema opis uplate nego da samo piše da je lova s Moneybookers i da moram doći u poslovnicu i reći od kud sam dobio lovu.

Jel imao netko ovakvih problema i što da kažem? Da ubuduće dižem na nekoj drugoj banci?

00

Re: PBZ problem isplate

ima  ti ova  tema vec  negdje  na  forum , potrazi malo.. mislim da je  roba  reko da  je  od  igara  na  srecu, al me  nemoj drzat za  rijec, nadi temu na  forumu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: PBZ problem isplate

čudno, ja prošli tjedan isplatil par K i nikome ništ

00

Re: PBZ problem isplate

Ja sam morao potpisivat izjavu (prije recimo god i pol...) od kud mi lova. Dodji i napiši da je to isplata dobitaka od igara na sreću i to je to...

00

Re: PBZ problem isplate

E to mi treba, znači mogu reći da je to isplata od igara na srećui, tak si i ti Roba? Jel isto PBZ? Jel do sad sam normalno vadio i sad je lik jedan nazvao i rekao da moram neš potpisat od kud dolazi lova i da će onda biti sve O.K.

Ja mislio da moram neš smišljat bezveze, znači igre na sreću su O.K.

00

Re: PBZ problem isplate

Ma to navodno random biraju za tu izjavu. Kolko se sad po forumima pisalo uvijek je za isplate preko 1k$ bilo da je netko morao to potpisat tu i tamo, a sad goranbaxy ne znam o kojem se iznosu radi...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PBZ problem isplate

manjem od tog ali je možda unutar jednog mjeseca bilo toliko tak da...

00

Re: PBZ problem isplate

GORANBAXY napisao:

manjem od tog ali je možda unutar jednog mjeseca bilo toliko tak da...

u svakom slucaju javi sta je bilo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: PBZ problem isplate

GORANBAXY napisao:

E to mi treba, znači mogu reći da je to isplata od igara na srećui, tak si i ti Roba? Jel isto PBZ?

da. da.

00

Re: PBZ problem isplate

napisao sam i ja igre na sreću. Za sad je sve ok. lik je rekao da je samo bitno da imaju neš napisano...

00