Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ja sam sad malo divljao po PLO2, ljudi su koma, isplacuju sa svime, ali najzanimljiviji je H/Hr~ 30 jer je FR i totalni limp festival. Od NL mi je muka jer RIGGED  lol

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

pozdrav! uzeo i ja free bankroll i zasada mi se sviđa taj sajt, uzeo 25$ na pokerpro freerollu za drugo mjesto i još drugi dan sjelo 10$ bonusa big_smile
sad sam skuzio da to nije bio bonus, već sam izbacio igrača (pokerpro šola) na koji je bio bounty 10$ tongue

Zadnji popravljao rokec361 (16-12-2010 16:29:12)

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

meni takodjer ide ok ugl na 2108 sam bodova i pise mi da sam slijedeci mjesec bit pro lvl 2 valjda to dolazi znaci svakim slijedecim mjesecom jer sam jos novice tj lvl1 neznam al ziher imaju neke pogodnosti kad se predje na novi lvl smile ak sam u krivu nek me netko ispravi smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Evo samo ukratko, jucer sam bio igrao malo ugl roll 63$ 2108 bodova
sad odoh igrat pa se vidimo za stolovima smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

imas neke dodatne freerollove a i mos uzet vise casha za bodove...

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

cropoker500 napisao:

imas neke dodatne freerollove a i mos uzet vise casha za bodove...

da da to sam vidio sam nznm 2000 bodova je bonus od 5$ sto def. ne planiram uzet jer se ne isplati radije jos skupljat big_smile
al npr. kad bih uzeo sad npr tih 5$ za 2k bodova kaj onda opet moram imat 5k bodova da dobijem 25$ od ove promocije kaj nam je dala free roll...

Zadnji popravljao BugsBunnyD (12-12-2010 13:27:00)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

BugsBunnyD napisao:
cropoker500 napisao:

imas neke dodatne freerollove a i mos uzet vise casha za bodove...

da da to sam vidio sam nznm 2000 bodova je bonus od 5$ sto def. ne planiram uzet jer se ne isplati radije jos skupljat big_smile
al npr. kad bih uzeo sad npr tih 5$ za 2k bodova kaj onda opet moram imat 5k bodova da dobijem 25$ od ove promocije kaj nam je dala free roll...

Ne,  pokerpro broji bodove all time, ovo sta bi potrosio nebi utjecalo na to. Znaci i tih 2k koje bi potrosio brojali bi ti se.
Ali radje pricekaj pa uzmi $25 bonus...

00

58

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ja imam 93$  i 1600 bodova,jel zna netko kako se to isplacuje,mislim jel moram napravit uplatu prije te jel mi se ponistava s tim sama promocija o kojoj je rijec na ovoj temi.tj dal cu izgubit pravo na dodatnih 25$ ako bi napravio uplatu,da mi mogao i isplatu prije samih 5000 bodova

00

59

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

nicpa napisao:

ja imam 93$  i 1600 bodova,jel zna netko kako se to isplacuje,mislim jel moram napravit uplatu prije te jel mi se ponistava s tim sama promocija o kojoj je rijec na ovoj temi.tj dal cu izgubit pravo na dodatnih 25$ ako bi napravio uplatu,da mi mogao i isplatu prije samih 5000 bodova

Pitat ću pa kad saznam javim ovdje.

00

60

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ok tnx

roba59 napisao:
nicpa napisao:

ja imam 93$  i 1600 bodova,jel zna netko kako se to isplacuje,mislim jel moram napravit uplatu prije te jel mi se ponistava s tim sama promocija o kojoj je rijec na ovoj temi.tj dal cu izgubit pravo na dodatnih 25$ ako bi napravio uplatu,da mi mogao i isplatu prije samih 5000 bodova

Pitat ću pa kad saznam javim ovdje.

ok tnx

00

61

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ako depositate, i dalje dobivate bonuse po 25$.

Kad se dosegne 2000 bodova, može se napraviti cashout bez deposita.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Brisu li se i ogranicenja po limitima na 2000 bodova ?

00

63

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

vedran6374 napisao:

Brisu li se i ogranicenja po limitima na 2000 bodova ?

"Kada dođete do minimalnog bankrolla za viši limit - tj. $ 100, pošaljite nam na email support@pokerpro.com.hr Vaše Poker770 korisničko ime, i mi ćemo vam otvoriti $0.02 / $0.04 limit."

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ma OK taj mail sam vec poslao  , samo me zanimalo jel nakon tih 2000 bodova mozes igrati bez ikakvih ogranicenja.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

vedran6374 napisao:

Ma OK taj mail sam vec poslao  , samo me zanimalo jel nakon tih 2000 bodova mozes igrati bez ikakvih ogranicenja.

Nemres

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

BugsBunnyD napisao:

meni takodjer ide ok ugl na 2108 sam bodova i pise mi da sam slijedeci mjesec bit pro lvl 2 valjda to dolazi znaci svakim slijedecim mjesecom jer sam jos novice tj lvl1 neznam al ziher imaju neke pogodnosti kad se predje na novi lvl smile ak sam u krivu nek me netko ispravi smile


Kako uspijete skupiti toliko bodova,ja igram neka 3-4 dana i imam nekih 160 bodova (mada ne znam otkuda mi i toliko jer kad pratim bodove na cash game skupljaju se ekstra sporo).Dal vise igrate cash game ili SitandGo turnire?

00

67

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

roba59 napisao:

Ako depositate, i dalje dobivate bonuse po 25$.

Kad se dosegne 2000 bodova, može se napraviti cashout bez deposita.

Ja sam probao napravit isplatu preko moneybookers-a i tamo mi kaze da trebam prvo uplatu napravit!

00

68

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

nicpa napisao:

Ja sam probao napravit isplatu preko moneybookers-a i tamo mi kaze da trebam prvo uplatu napravit!

To je pravilo kod svih poker kuća. Mislim da na banku možeš isplatiti.

00

69

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

da to mogu,al posto nisam nikad isplacivao direktno na banku neznam kako to funkcionira,tj. neznam jel bi imao kakvih problema sto se tice banke,inace u PBZ-sam

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

nicpa napisao:

da to mogu,al posto nisam nikad isplacivao direktno na banku neznam kako to funkcionira,tj. neznam jel bi imao kakvih problema sto se tice banke,inace u PBZ-sam

Neces imat nikakvih problema, samo kod vecih transakcija znaju bit upiti odkud tolka lova itd.

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

71

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

mene zanima jel dozvoljen player to player transfer ako nismo radili deposit? ako je ja bi rado svojih 69$ mijenjao za neki drugi sajt ili mb.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

hmm mislim da ti nije dopusten jer nisi radio deposit al pricekaj roba ce ti rec najbolje wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

73

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

peya napisao:

mene zanima jel dozvoljen player to player transfer ako nismo radili deposit? ako je ja bi rado svojih 69$ mijenjao za neki drugi sajt ili mb.

ima tamo uopće player to player transfer? Ak si skupio 2000 bodova, možeš si isplatiti.

00

74

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ima tamo uopće player to player transfer? Ak si skupio 2000 bodova, možeš si isplatiti.

ima player transfer...a to za bodove znam, ali softver mi ne pase i jos igram na laptopu a tek sam na nekih 800, pa ako je moguce bi mijenjao

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Evo da se i ja malo javim... Busto sam bankroll od 25$ i bio sam drugi na jucerasnjem freerollu... zatim stize jedan odlican upswing i BR mi je sad na 90$... s tim da to nije uopce nista restricted money i mogu igrat sve limite jer je osvojen na freerollu... sad pitanje jel jos vrijede bonusi 25$ sto dobijem na 5k bodova... trenutno sam na oko 1050 bodova... da li se gledaju i ovi ostali bodovi jer za logiranje dobije se 25 bodova ili samo bodovi generirani rakeom... Pozz svima i sretno

00