Tema: Prijedlog za promjenu site-a

Igram na starsima i planiram promjenit site (radi bonusa, rakebacka i igre koja je više soft). Prebacit cu 350$ i igrat NL10 6max. Uvjet je da site ima podršku za PT3 i da ima nekakav rakeback, naravno i da je iz pokerpro ponude. Pogledo sam ponudu, ali eto zanimaju me vaši prijedlozi gdje bi mi bilo "najlakše" tj. najoptimalnije igrat. Planiram prec na drugi site danas/sutra. Hvala smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Probaj PKR , imaju dobar bonus za prvu uplatu , rakeback 30% i cesto ti salju ponudu za
reload bonuse.
Igraci su vecinom losi , izgleda da ih privlaci 3D grafika.

Zadnji popravljao vedran6374 (19-12-2010 14:25:01)

00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Ma joj pa nekak mi taj PTR ne dolazi u obzir kad je 3d, htio bi igrat preko 6 stolova smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Onda FullTilt , nakon PokerStarsa tu imas najvise igraca.
Rakeback je 27% a bonus do 600$

00

5

Re: Prijedlog za promjenu site-a

sve osim starsa i tilta valja...

00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Da tilt isto ne, ne mogu ni igrat tamo više trebo bi na tuđe ime, ali isto je ko na starsu tak da ne, mislio sam ove manje siteove tipa nordica, everst i to... ne otpada ni RR iako mi je loše jer je preko browsera i bez huda, ali ono...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

PKR je prespor i zbilja nema smisla tamo grindati isto kao što nema smisla niti grindati cash na FTP-u gdje ima puno više regulara nego na "divljim" siteovima...

iPoker i Ongame mreža su ti vjerojatno najbolje. Probaj koliko stolova možeš pokrenuti na Bet24, a opet s druge strane niti Entraction (Mambo, NoiQ) nije loš izbor uzmemo li u obzir da je ovaj mjesec bio i cashrace na PokerPro tako da možda možeš pričekati početak siječnja pa se odlučiti kad vidiš gdje će biti cashrace idući mjesec...

Zadnji popravljao iAcesHigh (19-12-2010 14:49:17)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

-b3k's- napisao:

Da tilt isto ne, ne mogu ni igrat tamo više trebo bi na tuđe ime, ali isto je ko na starsu tak da ne, mislio sam ove manje siteove tipa nordica, everst i to... ne otpada ni RR iako mi je loše jer je preko browsera i bez huda, ali ono...


Nema sanse da se vise regam i igram na tim divljim stranicama.
Sjecam se kada sam igrao prosle godine na NordicaPoker-u morao sam cekati
po 15-ak minuta za HU i tako odigrao par HU u par sati.
Cash slabo igram pa nemam  pojma kakav je broj igraca ali za HU sigurno nisu dobre te male sobe

00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Probaj NOIQ imas RB preko pokerpro plus riba tonu.

00

10

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Tilt napisao:

sve osim starsa i tilta valja...

ps je alfa i omega, manji site su dobri za početnike i za one koji igraju manje levele a čim igraš nl100-200 i sng 30-50$+ nema boljeg nego ps, naravno ako si grinder ako igraš malo i malo stolova onda je svejedno ali ps ima najbolju sigurnost i daleko najbolji softver ali da igram neke mikro limite ili da sad počnem igrat nikda nebi počeo na ps a svi automatski prvo se regaju na ps šta baš i nije najbolja ideja

00

11

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Sve osim 888pokera, tj. PacificPoker nekadasnji...postat cu navecer moja iskustva sa njima i logove od support chata...

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Rodman napisao:

ps je alfa i omega, manji site su dobri za početnike i za one koji igraju manje levele a čim igraš nl100-200 i sng 30-50$+ nema boljeg nego ps, naravno ako si grinder ako igraš malo i malo stolova onda je svejedno ali ps ima najbolju sigurnost i daleko najbolji softver ali da igram neke mikro limite ili da sad počnem igrat nikda nebi počeo na ps a svi automatski prvo se regaju na ps šta baš i nije najbolja ideja

da slažem se rodman... zato mi se i ne da bit na starsu kad igram NL10 još uvijek i znam da na nekim drugim siteovima mogu puno lakše proć te mikrolimite...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Nekako mi se za sada noiq najviše sviđa, jel radi tamo PT3 besprijekorno pošto na siteu u opisu piše da radi HM neka beta verzija, jel ima autotopup opcija? pretpostavljam da je bonus teško očistit na NL10? rakeback se obračunava nakon završetka trajanja bonusa ili odma?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

14

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Rodman napisao:
Tilt napisao:

sve osim starsa i tilta valja...

ps je alfa i omega, manji site su dobri za početnike i za one koji igraju manje levele a čim igraš nl100-200 i sng 30-50$+ nema boljeg nego ps, naravno ako si grinder ako igraš malo i malo stolova onda je svejedno ali ps ima najbolju sigurnost i daleko najbolji softver ali da igram neke mikro limite ili da sad počnem igrat nikda nebi počeo na ps a svi automatski prvo se regaju na ps šta baš i nije najbolja ideja

pa naravno, ali on trazi room sa fishevima za igrat nl10, zato kazem da sve osim starsa i tilta valja...

00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

noiq je dobar. i ja bi tamo moga.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Noiq podrzava pt3. Dal stolovi iskacu nisam siguran.

Rakeback se dobiva dok se cisti bonus, ali je bonus tesko ocistiti. Ali plus je pokerpro rakerace.

00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Ma nije mi bitno da iskacu jer igram tile, sad sam skinuo softw i pogledo i stolovi se mogu smanjit skroz tako da cu ih moc 10-12 potrpat bezbeda, jedino nisam uspio nac prefered seat i pretpostavljam da tog nema pa cu se morat nekako snac, a autotop up nadam se da ima...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

18

Re: Prijedlog za promjenu site-a

prefered seat nemas na NOIQ

00

19

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Toplo preporučam NoiQ, Stvarno je lako uzeti pare na tim manjim limitima, plačaju ti praktički sve ako pogode par smile Nikada ne blefiraj big_smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

Mybet ili Goalwin iz nase ponude.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

21

Re: Prijedlog za promjenu site-a

ipoker, ongame, entraction s tim da ipoker ima najbolji software

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

ipoker je rigged.

ako ne igras po danu idi na nordicu. softver je dosta dobar. imas pref. seat, signup bonus 100%, rakeback 35%
malo je sugav promet preko dana, ali navecer mos igrat 10+ stolova bez problema.


(ovo isto vridi i za carbon)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Prijedlog za promjenu site-a

roba59 napisao:

Noiq podrzava pt3. Dal stolovi iskacu nisam siguran.

Rakeback se dobiva dok se cisti bonus, ali je bonus tesko ocistiti. Ali plus je pokerpro rakerace.

Stolovi ne iskaču.

Zašto misliš da je bonus teško očistiti? Kakvi su uvijeti na drugim sajtovima?

00