Tema: Asistencija plz

Ljudi kao sto mozda znate u Kairu sam, ali mislima sam vec u Zagrebu! Imam viziju - procitat theory of poker, harington1,2,3 skinut hem i  sng wizzard i nadam se kupit ih...
Uglavnom bi igrao 45 sng jer mi to najbolje ide ali i MTT jel zbog vece love big_smile

sad vi nastupate: molim prijedloge
1. sng knjige(45igraca, kolko sam skuzio moshman je za 9 ako to ima uopce veze)
2. MTT knjige
I jos samo jedna stvar ako moze par linkova gdje ima dobrih sng videa i to je to.

Unaprijed se zahvaljujem a budem i poslje

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Asistencija plz

Super... hvala puno

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Asistencija plz

ne  igram turnire pa  ti nemogu pomoc, al poslat  cu ti nesto na  pm  ak nisi pogledo

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Asistencija plz

moze puno bi mi znacilo!!!

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

5

Re: Asistencija plz

koji ti je nick na starsu?
ako si vec igro 45ice onda sam te vidio negdje.
Nema ti po meni nista kvalitetnih knjiga na tu temu. mozda pokoji video i coaching.
Javi se ako ti treba pomoc

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

6

Re: Asistencija plz

pogledaj koji video, nauci push/fold a ostatak je igranje. Sto vise igras vise ces znati, zato dok ucis igraj max 4 stola.

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: Asistencija plz

Prvo procitaj sve sto si i sam nabrojao, pogotovo Harringtona.. i vec ce neke stvari da ti legnu, pogotovo za mtt

za sng 45 ne postoje knjige, nadji neke dobre videe.. jeste, moshman je za 9man, ali iz licnog iskustva preporucujem ti da gledas iskljucivo video..

imas pm..

Zadnji popravljao rademar (20-12-2010 19:53:12)

00

Re: Asistencija plz

wow ljudi ovo se cijeni, stvarno hvala na pomoci!!
@adzi nisam igrao na starsu previse u zadnje vrijeme pa sumnjam da si me vidio
@ WTF 4 stola kazes. to je lijepo znati
@rademar nadam se da si u pravu big_smile

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Asistencija plz

WTF napisao:

zato dok ucis igraj max 4 stola.

više manje svi na ovom forumu uče, a ne znam baš da svi igraju na max 4 stola... ovo je toliko individualno tak da po meni ovaj savjet baš i nije onak naj naj, osim ako nisi totalni početnik u pokeru...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Asistencija plz

sta je najgore nisam uopce pocetnik ali mislim da bi mi pomoglo da imam manje stolova dok ne pohvatam finese iz hema

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Asistencija plz

Pa ok, nisam reko da je savjet loš... Samo sam rekao da to ovisi o nekim individualnim sposobnostima koje ne moraju nužno bit blisko povezane sa znanjem igre. Igraj onoliko stolova na koliko se osjećaš ugodno... naravno da ako na više stolova možeš podjednako pratit akciju kao i na manje stolova da je preporučljivo igrat više...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Asistencija plz

kuzim imat cu to svakako na umu

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00