Tema: volumen SNG turnira u istom trenutku

Zanima me prema vasem iskustvu neki omjer izmedju kvalitete igre, koncentracije, dobrih odluka u smislu optimalnog broja turnira u istom trenutku, te trajanje tog sessiona...
npr. da li je to 6 turnira istovremenu u trajanju od recimo 6 sati u komadu, ili neka druga strategija...
Koliko prosjecno odigrate turnira dnevno, a na razini jedne kalendarske godine?
ROI ili yield na razini cijele godine?
da li se sa vecem razinom (levelom) SNG turnira smanjuje broj istovremenih turnira i broj odigranih turnira dnevno?
hvala na komentarima....

00

2

Re: volumen SNG turnira u istom trenutku

lectefar napisao:

Zanima me prema vasem iskustvu neki omjer izmedju kvalitete igre, koncentracije, dobrih odluka u smislu optimalnog broja turnira u istom trenutku, te trajanje tog sessiona...
npr. da li je to 6 turnira istovremenu u trajanju od recimo 6 sati u komadu, ili neka druga strategija...

kreni od 1-2-4-6-8-12-16-20 pa gledaj di ti je najbolje.
sta ti je bitnije (hourly ili ROI)? meni je hourly bitniji, pa zrtvujem 3-4% manji ROI za veci hourly
duzina sessiona mi ovisi o tome koliko si zacrtam da cu igrat taj session. nista drugo.

Koliko prosjecno odigrate turnira dnevno, a na razini jedne kalendarske godine?

neznam koliki mi je prosjek dnevno, ali evo ti primjer za ovu godinu.
7452 SNGa odigrana ove godine. (bit ce jos minimalno 1000 u ovih par dana)

ROI ili yield na razini cijele godine?

hourly. ROI mi nije toliko bitan kad igram 14+ stolova

da li se sa vecem razinom (levelom) SNG turnira smanjuje broj istovremenih turnira i broj odigranih turnira dnevno?
hvala na komentarima....

naravno da se smanjuje, jer se SNG sa vecim buy inom sporije pune (to govorim konkretno o 45mans na starsima) pa ih automatski odigras manje u danu i manje ih imas istovremeno otvorenih

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: volumen SNG turnira u istom trenutku

ok, svejedno nisi napisao na temelju tih 7452 SNG (cca 20-ak dnevno) koji ti je ROI, i o kojem levelu se radi...
Ako to spada u domenu privatnog, postujem...
45 SNG... zvuci dosta zahtjevno, ...koliko puta si od tuh 7452 turnira bio prvi, a koliko drugi...

00

4

Re: volumen SNG turnira u istom trenutku

5350 su $3 i imam ROI 11% sto je jako malo. jer runnam ko govno u zadnje vrijeme
ostalo su $6 i tu mi je ROI jos manji (5%) jer runnam jos gore.

kolko sam puta bio 1. i 2. nemam pojma
puno

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00