Re: milac171 - skoro pa blog

Ne znam,ima drugacijih teorija ali meni je to losing play.20% mi nije dovoljno

00

27

Re: milac171 - skoro pa blog

croman19 napisao:

Nitko nece slowplayati QQ,AQ,AK.Ako zove 3bet sa tim kartama na flopu imas odredeni fold equity.

O da, hoće. Svašta će raditi na tim levelima.

00

Re: milac171 - skoro pa blog

Da,to je istina

00

29

Re: milac171 - skoro pa blog

za pocetak javljanja jedna radosna vijest - zeznuo sam sve ispite osim 1, a 2 cu morat ziher ponavljat. ovih dana sam slabo igrao, tek danas malo vise, a tako ce bit i na dalje zato kaj moram sad stisnut te predmete jer mi se fakat ne da 2x slusat isti predmet.

kaj se tice pokera, ide me. danas sam malo i 6tableao i sad sam na 191.59$. planiram tamo negdje oko 250$ (kad god to bilo) polako pocet igrat nl10

evo graf

http://i33.tinypic.com/12495vq.jpg

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

30

Re: milac171 - skoro pa blog

evo malo da se javim, nisam dugo. rekao sam da cu smanjit poker i jesam, al ne previse. tamo negdje oko 250$ krenuo sam lagano na nl10 jednu vecer i islo je ok, ugl oko nule. i onda mi dode KK pf, shoveam i lik isto pokaze KK. mislim si jebiga, budem drugi put digo pare kad ono dobijem lika na boju. rekoh dosta za danas, idem u krpe. sutradan igram i ni jednu ruku nisam mogao dobit, prvi put u svom kratkom poker zivotu se stiltam i spickam kojih 70-ak$ na nl10 i nl4. sljedecih tjedan dana, sam radio glupost koju sam kasnije skuzio. vratio sam se naravno na nl4 al stos je u tome kaj sam igrao >10 prozora al na nacin da sam bio zavaljen u stolicu, jedna noga na prozoru, druga na stolu, u jedno ruci sendvic, u drugoj mis. jebiga, nemres tak igrat, uopce nisam bio koncentriran na igru tak da sam slabo zaradivao. poslije toga sam poceo normalno igrat, podigao bankroll koji danas nakon 1.5h session sa 4stola di sam zaradio 9$ xD iznosi 318,98. ovaj mjesec odigram svaki dan nes malo ak stignem da poberem nekaj na onoj gladiator promociji. javim vam na kraju mjeseca jesam li osvojio upad na freeroll xD

p.s. roba, jel mozes mozda mergat raspravu o onoj ruci u hands topic da ovo ipak ostane cisto? fala

Zadnji popravljao milac (11-11-2009 16:44:51)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

31

Re: milac171 - skoro pa blog

pas mater, stukao sam 54$ u 2.5h na nl10. ne znam kaj je ovo, ne ide nist od ruke. ne znam kaj bi rekao, ne znam kak cu uopce zaspat sad pa sam se dosao tu malo olaksat

jebemu mater, vracam se nazad na jebeni nl2 na duze vrijeme i ne znam dokle cu tam ostat...

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

32

Re: milac171 - skoro pa blog

odigrao sam od zadnjeg veselog javljanja 4h nl4 i zaradio 50$ tak da sam se gotovo vratio, imam 306$. ne znam kaj cu s nl10, brijem da me muci psihicki, ono vise para i tak te sheme pa ne igram dobro.

danas sam malo burazu pokazivao kak treba igrat, lik je pravi talent. slusao me cijelo vrijeme, odem pisat na wc i vratim se, lik je u ruci s trojicom s K3o i rejza likove a nije ni pogodio flop. reko, potrosi tih 5$ i gubi se big_smile. igrat cu ovih par dana koliko stignem i onda brejk 2 tjedna dok traju ispiti, nemam vise mogucnost zeznut neki ispit. pozdrav

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00