Tema: Besplatni Poker Pro wallapaperi

Napravili smo wallpapere za desktop za naše članove. Komentirajte ih ili recite nam ideju kakve bi još mogli napraviti...

Wallpaperi su ovdje...

00

2

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

meni su jebeni, evo bas sam si sad stavio zadnji na destkop

00

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

Super su wallpaperi, jedino se treća slika (2 jokera) neda skinuti, tj. kao neki nepoznati format je ili je link krivi.
I možda su prva dva premala (makar se daju strech-at) i u krivom formatu (BMP zauzima više MB, kvaliteta praktički jednaka)

assumption is the mother of all f ups

00

4

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

wallpaperi su odlicni, sve pohvale...

00

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

Prva liga su mi kraljevi, ko likovi iz bubimira lol

Dobra ideja za wallpapere, thanks

Zadnji popravljao Angellz (15-09-2009 21:19:56)

00

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

odlicni su wallpaperi! bilo bi super ako moze i neki dual wallpaper (za dva monitora)...

00

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

wildgh napisao:

Super su wallpaperi, jedino se treća slika (2 jokera) neda skinuti, tj. kao neki nepoznati format je ili je link krivi.
I možda su prva dva premala (makar se daju strech-at) i u krivom formatu (BMP zauzima više MB, kvaliteta praktički jednaka)

Ispravljeno.

00

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

He he, hvala svima, evo kao novi član, moram se malo pohvalit, wallpaperi su moja kreacija, jako mi je drago da vam se sviđaju, ovaj sajt je fenomenalan pa tako i zaslužuje što bolju promociju i što više novih stvari za sve članove ...
Još jednom da pohvalim ovaj sajt ;-)

00

9

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

Mogla bi se povečati lista wallpapera ... nek se organizira neko natjecanje kao tko ce napraviti najbolji wallpaper

za npr 10 $ - cisto simbolično za najbolji wallpaper ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

10

Re: Besplatni Poker Pro wallapaperi

Dobra ideja. Idem to odmah napravim...

00