Tema: deco

pozdrav smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

2

Re: deco

zdravo

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: deco

Evo da se predstavim kak spada smile
Zovem se Dejan
igram poker 3god, prije 2god poceo za pravu lovu a 2010e postal online pro..
Igram uglavnom na pokerstarsu (nick-Decolakalova) i Full tiltu(nick-deco099, tu igram najvise tj grindam i Black Card member sam)
kad sam pocel igrati za pravu lovu nisam bas uplacival nego sam iskoristaval no deposit bonuse od raznih stranica...
Kompjuter sam si opremil za grindanje te imam dva monitora po 24incha i potreban software te za zastitu od nestanka struje il neta (posto sam SnG grinder) imam novi laptop s mobilnim internetom te sam si mob sredil da moze posluzit ko router(nokia n900)..
Evo to bi bilo to smile

Zadnji popravljao deco99 (09-06-2015 13:06:44)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: deco

dobrodošel  wink
kakvu zaštitu od nestanka struje ili neta imaš ?

00

5

Re: deco

fukodlak napisao:

dobrodošel  wink
kakvu zaštitu od nestanka struje ili neta imaš ?

imam novi laptop s mobilnim internetom te sam si mob sredil da moze posluzit ko router(nokia n900)..

nije bas zastita, nego se jednostavno osiguro da u slucaju nestanka struje/puknuca veze ne bude dugo sit out

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

Re: deco

aha krivo je ispalo, na to sam mislil laptop s mob int mi je zastita taman mu zdura baterija malo vise neg session traje smile ... popusil sam prije zbog takvih sranja vise neg laptop vrijedi hehe komp mi je bil cesto u servisu ove god, zajebal sam se pri kupnji s maticnom losa je sad , uz to sam jos imal peh dok je grmilo lol itd..
planiras pucati ove god malo po visim ulozima? ti si dobar mogel bi smile ja budem probal postat reg na onim $36 i $60 al treba prvo izgradit jeben br jer budem vj i na starsu grindal..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: deco

tocno to sam mislil smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: deco

Pozdrav smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: deco

planiram pucati na ove od 60 $ u roku od par mjeseci, a dalje bumo vidli....već sad imam i više nego dobar BR za te od 60 $ ( oko 180 BI ), ali prvo hoću imati solidan ROI na ovima od 36 $ na malo većem sampleu  ( cca 2 k games )...za sad mi ide nadprosječno dobro... 300 games, 15 % ROI

00

10

Re: deco

fukodlak napisao:

planiram pucati na ove od 60 $ u roku od par mjeseci, a dalje bumo vidli....već sad imam i više nego dobar BR za te od 60 $ ( oko 180 BI ), ali prvo hoću imati solidan ROI na ovima od 36 $ na malo većem sampleu  ( cca 2 k games )...za sad mi ide nadprosječno dobro... 300 games, 15 % ROI

ja sam odigral i nekoliko od 119 i nisam se dobro provel tam puno vise boli dok si bubbleman big_smile
treba samo polako,to je super roi na tim turnirima posto ih dosta zna i igrati..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00