Tema: pozz...

pozdrav ekipa, novi sam na forumu i veliki početnik u pokeru....pa sam se rega da vas mogu bombardirat sa glupim pitanjima. big_smile
zaradio sam freerollovima 80 dolara na tiltu, pa bih cjenio ako biste mi mogli preporučit što je najbolja igrati za početnika koi ima 80 dolara na acc...pozz
počeo sam igrati online poker prije mjesec dana, al više onako rekreativno, pa sam se sad uživija jer sam neki dan skoro zaradija 6000 dolara, al nažalost tih 6000 je postalo 80....:(
jedino šta znam o pokeru je nešto o short stack strategiji koju koristim, barem onoliko koliko sam je shvatio...pozz

00

2

Re: pozz...

Mislim da ti čak i ja mogu odgovoriti na pitanja. Prvo definiraj šta ćeš igrati. Sng,mtt ili cash. I lagano kreni od najnižih limita. Paralelno sa igrom proučavaj neke knjige ili videa. imaš na netu stranicu sa poker torentima gdje imaš materijala za proučavati koliko ti srce želi. tamo imaš i neke crakirane programe koje moraš imati.Prije svega mislim na hem. I naravno da kreneš od neke poker sobe koja ima slabiju igračku konkurenciju.

00

Re: pozz...

linkovi bi pomogli mnogo. big_smile
i koje poker sobe mi preporučuješ?

00

4

Re: pozz...

N( .)(. )B napisao:

linkovi bi pomogli mnogo. big_smile
i koje poker sobe mi preporučuješ?

ne znam da li se smije postati taj link sa torentima pa ću ti poslati na pm, a za sobu bi bilo dobro da ti netko od odgovornih preporuči koju iz postojeće ponude.

00

Re: pozz...

Pozz i dobrodosao nam smile
Ugl imas i 7 days free trial-ove na raznim training sitevoima pa si mozes skinut filmice smile dobro ce ti doc smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: pozz...

evo opet sam zaradio 8 dolara na nekom turniru, satra sam se, traje 100 godina...:D

00

Re: pozz...

BugsBunnyD napisao:

Pozz i dobrodosao nam smile
Ugl imas i 7 days free trial-ove na raznim training sitevoima pa si mozes skinut filmice smile dobro ce ti doc smile

gdje to?

00

Re: pozz...

ak si zaradio 80 na freeroll  turnirima najbolje je i nastavit igrat turnire(ja bi na tvom mjestu SnG od 9 do 180igraca micro uloge), ja bi ti preporucil di je najbolje za usavrsavanje igre al sam vec upozoren da ne smijem reklamirat dr stranice smile
p.s. koji je to freeroll da mozes osvojit $6K?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: pozz...

deco99 napisao:

ak si zaradio 80 na freeroll  turnirima najbolje je i nastavit igrat turnire(ja bi na tvom mjestu SnG od 9 do 180igraca micro uloge), ja bi ti preporucil di je najbolje za usavrsavanje igre al sam vec upozoren da ne smijem reklamirat dr stranice smile
p.s. koji je to freeroll da mozes osvojit $6K?

pardon, moja greška, na full tiltu na hr freerollovima sam zaradio nešto sitno pa uplatio rush poker i tu dobio 80 dolara, prva nagrada je bila oko 5800 dolara, i pošalji mi na pm te stranice...;)

00