Tema: Nelogičan graf sa sharkscopea

Jel mi može netko objasniti ovaj graf? Igrao sam protiv ovog igrača i odlučio ga provjeriti na sharkscopeu. Meni ovaj graf nema nikakvog smisla. Je li moguće da je sharkscope pogriješio?


(ne znam staviti sliku na drugi način već ovako)
http://img189.imageshack.us/i/displaygraphl.png/

Zadnji popravljao Gaby Lee (03-01-2011 05:27:56)

00

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

mislim da nije pogriješio... lik je igrao turnire, dobio neki, pa  s cijelim buyinom išao na slijedeći koji je izgubio i tako po redu... zato ima takve "swingove".....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

daj nick tog lika da pogledam detalje

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

taj  tip vjerojatno igra uglavnom  HU

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

5

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

A ove ravne crte izmedju su freerolovi?  hmm  roll

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

da vidis vj freerollovi, ja sam mislil da igra hu bas zbog tih ravnih crta, jer dok npr odigras 2 HU jedan dobis jedan izgubis na nuli si (jedino na rejku gubis) pa zbog toga vodoravna crta smile  izgleda da je los igrac tak da ti nebi bilo lose opet s njim igrati smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

sharkscope evinditira i sng za  fpp na starsu, i sad ako ih je on odigrao recimo 100 za redom fpp sng i ako niti jedan nije ušao u lovu onda mu je ravna crta jer mu je dobitak nula, a dok osvoji neki veliki dobitak onda mu je ravna gore

00

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

Mislim da se freerollovi ne broje na sharkscopeu. Ako je igrao HU i pobijedio te izgubio, crta neće biti ravna već će ići gore dolje. A osim toga, nemoguće je da frajer 200 turnira zaredom izgubi pa pobijedi. Ovo što je rodman napisao djeluje najlogičnije, ali odakle mu bodovi za fpp turnire? Vidite na grafu da nema velikih padova, tj. nema ih puno (pad=buy-in=fpp).  A sharkscope tvrdi (što uopće nema logike) da je čovjek odigrao 400 turnira sa prosječnim buy-inom 5$.

@sensei: king bluff alot (full tilt)

00

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

danas je graf već izmjenjen, sinoć je izgleda na onom turniru dignuo 400$ (ja samo 220) i naravno odmah izgubio10$. Deco, ako misliš da bi bilo dobro igrati protiv njega bolje ti je da požuraš, on će ovo očito brzo razdijeliti.

00

10

Re: Nelogičan graf sa sharkscopea

dada znam fulal sam smile slazem se s rodmanom. bodove je mogao skupiti u cash gameu, ne igram bas previse HU a i da igram po grafu vidim da igra samo micro uloge i freerollove(tak da nema nekog value-a), makar bi sad taj mogao na vece sve dok ga ne ogule ako je upecao nesto $ smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00