Tema: NL10 Rush

Evo presao sam sa NL5 na NL10 Rush na FTPu i na NL10 je ekipa totalno 3bet happy. Svi to rade manje vise IP tako da ako zovem igram OOP. Uglavnom par sam ih zvao, na par njih napravio shove i svasta se pojavljivalo kod njih, od AK do K7s ili Q8s. Neznam da li netko igra ovdje jos Rush ali koji range bi preporucili za call a koji za 4bet?

00

Re: NL10 Rush

Za call 3beta oop nijedan range ne valja,preporucio bi ti da to izbijes iz igre zato jer je pretesko igrat oop u 3b potu i treba imat cvrste readove za to i skill naravno.

Isto tako mislim da ti 4b bluffovi bas i ne trebaju  hmm  Jedino ako vidis da te jedan te isti igrac siluje s 3betom,onda mozes 4betat ~2.3x3b blockere tipa KQ,AJ,KJ,AQ. Ako villain shipa preko tvog bluff 4beta,onda foldaj sve te blockere jer ti je equity u banani u tom spotu.

Jos bih dodao da im ti isto to mozes radit sto i oni tebi,samo trebas shvatit kako. Ako puno foldaju na 3b onda ih ubijaj s bilo kakvim hendovima jer ces svejedno imat profit na osnovu toga(preporucljivo Axs,sjutani konektori manji od 10,1 gaperi <10). Ako netko calla 3b oop jako cesto onda 3betaj samo za value bez blefova,ali s prosirenim value rangeom tj. AQ,KQs,AK,TT+. To je valjda to.

Sretno na novom levelu

Zadnji popravljao RufMichAn666 (04-01-2011 04:55:37)

00

Re: NL10 Rush

evo da se i ja uključim. Imam preko 500k odigranih handova na rushu pa mislim da bar nešto znam
generalno ti regulari igraju s nešto većim 3betom (4-5% recimo) i jako malim 4betom (često i ispod 1%)
U zadnje vrijeme sam počel callati 3bet OOP s monsterima (KK+) protiv igrača za koje znam da malo šire 3betaju, jer tak izvučeš najviše para. Znam da to povećava varijancu, ali ako mislim da ih mogu nadigrati postflop onda je ok.
velike parove TT-QQ odigram ovisno o protivniku (4bet ili fold), a Ax handove obično 4bet/foldam

ako nemam statistike na tipu onda igram dosta školski, QQ+ i AK 4betam za value, a ostalo foldam

nadam se da sam bar malo pomogel

Zadnji popravljao cass1ni (04-01-2011 10:35:02)

00

Re: NL10 Rush

Hvala na savjetima, budem malo testirao stilove. Uglavnom na 2+2 je masu ljudi napisalo da  lajt 3betanje IP  je vrlo +EV. Al ja bih htio razviti +EV taktiku protiv tih 3betova, kad skupim dovoljan broj handova na ekipi budemo vidjeli smile.
@RufMichAn666: Budem nekako isprobao ovaj tvoj savjet za OOP igru.
@Cass1ni: Sorry nisam napisao da igram 6max a znam da ti igras FR i da su tamo totalni tajteri za razliku od 6maxa. Naravno da svaki savjet pomaze.

P.S.
Sta sa malim pocket parovima OOP na njihov 3bet?

Zadnji popravljao JabbaJinx (04-01-2011 12:41:57)

00

Re: NL10 Rush

JabbaJinx napisao:

Sta sa malim pocket parovima OOP na njihov 3bet?

Fold,rijetko kad ces pogodit set,a sve ostalo te dovodi samo u marginalne lose -EV situacije.

00

Re: NL10 Rush

ako igras 6max onda zanemari ovo jer je igra puno drugačija smile

ali što se tiče malih parova mislim da ih OOP uvijek moraš foldati na normalni 3bet jer je teško naplatiti ak te pogodi

00