Tema: Pozdrav

Pozdrav,

iz ZG sam, relativno sam nov u pokeru, povremeno odem na live turnire, uglavnom igram online razne sngove ili turnire, radim na tome da što više čitam, gledam videa i naučim što više, pa ćemo vidjeti kud će me to odvesti...

00

Re: Pozdrav

Hi! sretno na pokeru , mogao bi nam stavit koji fiks s kladi na forum da zaradimo malo  big_smile

Zadnji popravljao Rodman (19-11-2009 17:52:07)

00

Re: Pozdrav

tnx, Rodman...

puno manje igram nego prije, overe uglavnom pokušavam napikirat što se nogometa tiče...

otkad je počela sezona desi mi se češće i da uzmem kakav nba....čekam skroz do navečer pa ako ima drastičnijih promjena na vegasu, odem gdjegod vidjeti zašto bi to moglo biti, pa ubodem u lokalcima kakav value, a zna ih počesto biti još uvijek unatoč restrikcijama od strane klada...

ili npr jučer je bilo finih par betova u rukometu, uglavnom švedska i danska i ženski i muški... čak 6 pristupačnih betova je bilo u lokalcima, germi konkretno, svih 6 je prošlo, a razlika njih i nordice je bila po gol dva sa smanjenim koefom na određeni ishod na nordici...  cool

ali to je sve u okvirima sa što manje truda što veća korist, jer jednostavno nemam vremena ni volje puno i duboko kopati za infoima, pa kad ima nešto takvo ili nešto za što mislim da je value igram, kad nema onda ni ne igram... 

sad sam puno više fokusiran na poker i oko njega   smile

Zadnji popravljao drROY1x2 (19-11-2009 18:12:51)

00