Tema: predstavljam se...

evo za one koji me ne znaju od prije ili s nekih drugih foruma

Studiram matematiku u Osijeku. poker igram vec 2 i pol god i nisam nista zavidno napravio u svojoj karijeri zbog zanemarivanja nekih osnovnih stvari u pokeru, uvijek sam htio po nekom sablonu igrat ali to ne pali + tilt koji mi je odnio more love. poceo sam igrat sss, onda kratko FR, SH, HUSNG i sad igram SH NL50 na GoalWinu i RR pokeru. poceo sam s 50$ i nisam nikada bustao cijeli roll ali opet nisam ni igrao nesto vise od NL50. nadam se da ce uskoro biti NL100 na vidiku....

pozz

00

Re: predstavljam se...

Pozdrav, Koji ti je nick ako nije tajna, ja igram na Goalwinu te limite.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

3

Re: predstavljam se...

Dobrodošao.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: predstavljam se...

sry, ali ne bih htio u javnost to iznositi jer sam dozivljavao svakakve neugodnosti za stolom samo ako su zanli da sam s podrucja jugoslavije

00

Re: predstavljam se...

kakve jugoslavije pobogu

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: predstavljam se...

sa ovog slavenskog govornog podrucja ako nije bilo dovoljno jasno wink (Hrvatska, Srbija, BiH, Makedonija)
kad vide da sam odatle onda balkanska kultura dodje do vrhunca izrazaja, a ni malo nisam fan takvog ponasanja.

00

Re: predstavljam se...

pa svi smo s tog govornog podrucja?

00

Re: predstavljam se...

jel ti to tolko predstavlja problem u pokeru kad te drugi dozive kao primitivnog balkanca,ako te je sram stavi da si neke "kulturne" zemlje... evo vidim da nisi naveo sloveniju u ovo slavensko govorno podrucje pa mozes stavit da si od tamo

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: predstavljam se...

pozz vidimo se na RR za stolovima smile sretno

Zadnji popravljao munjoz (09-01-2011 12:55:44)

00