Tema: evo i mene :-D

dobro jutro, dan ili vecer...zavisi kad ovo citate...prijetelj mi je pokazao ovu stranicu koja mi se isti tren jako svidila...dobar dizajn te privuce isprva...ali podosta mudrosti na koje se ovdje moze naici me odusevilo nakon malo podrobnijeg citanja...naklon ljudi...posebne pohvale adminima....a sad da se predstavim zastvarno....inace rodom iz zadra...studiram u zagrebu...strojarstvo...do prije 2 mjeseca sam igrao iskljucivo uzivo...s nekim 0-0 rezultatom...uglavnom o manje iznose...kucni turniri od 30, 50 i 100 kn..zavisi o situacijama i prilikama...uglavnom sa poznanicima...onda se otvorio poker klub flash u zadru u koji sam otisao 3-4 puta...tamo sam jednom osvojio...vise puta bad beat-an od fisheva koje cini 70 posto ljudi koji tamo zalaze...cast iznimkama...prije 2 mjeseca sam dobio nesto na kladionici.i odlucio to investirati u poker..malo smijesno zvuci kad kazete nekome da ste investirali u poker jer ga vecina ljudi jos uvijek smatra tipom kocke...mislim da sam sam sebi, starcima i curi u ova dva mjeseca uspio dokazati da su u krivu...mada su jos uvijek sumnjicavi...uglavnom...kolega s fax-a mi je igrao na RR pokeru...vec duze...s profitom od nekih 50-tak tisuca kuna...i savjetovao mi tu stranicu...posto ga postujem i vec provjereno znam da je pouzdan odlucio sam poslusati savjet i dati mu da mi stavi lovu na racun....uglavnom kao stro neki znaju tamo su minimalni cash stolovi s blindovima 0.05-0.10 eura,,jos davnije sam procitao neku knjigu o cash-u..hrvatskog autora...i pohvatao osnovne stvari....po savjetu prijatelja odlucio sam se za tight igru...isprva na 4 stola...kasnije 6 pa 8...nekad i 12...(doma u zadru di je velik displey),,,,uglavnom...kako sad stvari stoje ...od tih 100 eura  uspio sam u mjesec i 15 dana napraviti do sada 900....s time da jos na kraju mjeseca dolazi rake back od 20 posto...koji je prosli mjesec bio 170 eura...tako da can't wait....sad...znam da roba(pozz covjeku) stavlja na racun rr poker...i zanima me koliki je rake onda jer pise da je VIP...jer da mi je rake i 5-10 posto veci...to je za moje studentske prilike podosta velik iznos...unaprijed hvala...i pozz svima...!!!

Zadnji popravljao RR ZA SVE (19-05-2011 23:49:13)

00

Re: evo i mene :-D

a jesi zatočko!
dobro dosao !  cool

00

Re: evo i mene :-D

jbg stari...to mi je stil koji je osta u podsvijesti od davnih dana kad su se curice barile preko mobitela...hahah...(odavalo je dojam flegme :-P)

00

Re: evo i mene :-D

ahahha

00

Re: evo i mene :-D

dobro nam došao... dobar uvod... hehehe sretno

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: evo i mene :-D

udahni koji put i lupi po enteru ,procitao sam prvi red za vise nemam snage.... poz

club  heart  diamond  spade
00

Re: evo i mene :-D

fakat  je  tesko za citat ovo,zabolile me  oci..
dobrodosao

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: evo i mene :-D

Pozdrav,

mogao bi nekad umjesto točke i enter stisnuti... big_smile

00

Re: evo i mene :-D

budem ...budem :-D

00