Tema: Par pitanja pocetnika

.

Zadnji popravljao spike_2 (10-06-2018 22:56:02)

00

2

Re: Par pitanja pocetnika

Sto ste tice isplate novca, najbolja solucija je da otvoris devizni racun u PBZ banci. Kroz desetak dana dobijes Visa Electron karticu s kojom mozes vrsit online uplate i isplate.

Ukoliko preferiras "ne-baš-tako-legalna" rjesenja u vezi HM-a, javi se na PM.

00

Re: Par pitanja pocetnika

@spike

otvori devizni u PBZ i moneybookers. po mogucnosti da ti sve bude u istoj valuti.
olaksas sebi zivot i ne tribas uvik utipkavat broj kartice na sto razlicitih stranica

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Par pitanja pocetnika

Evo kako instalirati postgre: http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

00

Re: Par pitanja pocetnika

.

Zadnji popravljao spike_2 (10-06-2018 22:55:54)

00

Re: Par pitanja pocetnika

PBZ Visa devizna= otvori si racun u dolarima da ti ne konvertira eure i dolare dok ce biti uplata/isplata,  ne uzimaju proviziju. Uplatis recimo 50$ u banki, dodes na poker stranicu uneses broj kartice i to i napravis uplatu odmah... isplata ti traje nekih 3-4 dana.
niko te nist ne pita zasto uplacujes i isplacujes

00

7

Re: Par pitanja pocetnika

Ovo za moneybookers je glupost. Nije ništa manje siguran nego bilo koja banka i neće ti nikad zatvorit račun bezveze, a kamoli uzet novce.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

8

Re: Par pitanja pocetnika

znam da je ovo pitanje zapravo glupo,al ipak..
dakle,zanima me kako se obranit od totalnih noob-ova?
mislim, u partijama di ima više love u igri jel ih ima manje il?
ne kažem da sam ja neki jak igrač, al ljudi na takve debilane callaju na sngou ili cashu s malim blindovima da to nisu istine..
i naravno da im se otvara uredno..
i onda popizdim nakon tako 3,4 puta i ode i više love neg što bi trebalo..

00

Re: Par pitanja pocetnika

Nijedno pitanje nije glupo!

Ti želiš takve noobove u igri. Nekad će se im otvorit pa ćeš izgubiti, ali u večini vremena ti ćeš njima uzeti lovu.

Jedino što moraš je smanjiti tilt da ne izgubiš lovu zbog tilta. I prilagoditi se njima. Prati kolko su spremni platiti prije flopa, na flopu, turnu ili riveru pa im betaj tolko da te plate čim više dok si bolji od njih.

00