Re: Foldao KK preflop :(

-b3k's- napisao:
roba59 napisao:

Ovdje ja nikad ne radim play bez handa (zbog ribe). MP to mora znati i može shovati samo KK+.

a što ako on zna da ti znaš da on zna da nikad ne radiš play ovdje bez henda? wink

Pa opet nezna da on nema aseve big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

27

Re: Foldao KK preflop :(

roba59 napisao:

Slažem se da ovisi o njegovom i mojem imidžu. Da se divljalo, nikad nebi ovo foldao.

1. Šta bih ti napravio da si na njegovom mjestu i da si imao QQ

2. Da si imao AKs

Zadnji popravljao dogx (18-01-2011 18:06:42)

00

28

Re: Foldao KK preflop :(

Foldao

00

29

Re: Foldao KK preflop :(

cemu 4b ak mislis da ce shipat samo AA a folda sve ostalo?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

30

Re: Foldao KK preflop :(

zbog ribe koja će callat

00

31

Re: Foldao KK preflop :(

ti onda to mozes radit s AJ+, TT+, mozda i nize a onda bi bila regova greska shipat samo AA. ne znam, tak ja vidim

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

32

Re: Foldao KK preflop :(

jedino sto mi se u cijeloj prici ne svidja je tvoj iskljucivi stav prema tome da on ovdje mora imati AA
istina je da on tu mora imati hand, ali u ovom spotu je toliko ocito da ces ti foldati masu premium handova da on to moze exploitat sa skoro svakim handom za kojeg smatra da beata calling range fisha (tu prvenstveno mislim na AK ali cak i AQ, dakle handove gdje ima blockera za tvoje eventualne aseve)


masu puta mi se zna dogodit da gledam neki training video u kojem coach kaze ''on ovdje MORA imati taj i taj hand i zato foldamo'' sto za sobom poteze pitanje zasto ne bi exploitali taj spot kad se nadjemo u njemu sa dovoljno dobrim regom koji razmislja kao i coach
nl400 je ionako vise borba s drugim regovima nego grindanje fisheva tako da ako mislis da je tip bolji od 2nd level thinking processa i ako te vidi kao solidnog rega, stvarno ne vidim problema u tome da mu prosiris range s tih aseva na jos nekoliko slabijih handova (pa cak i qq, zasto ne)

jos prije nekoliko mjeseci sam pricao o ovome s daceom i ispada da stvar i nije toliko nategnuta, samo je pitanje jesi li nasao dovoljno dobrog rega da bi mu uspio tako nesto prodati i ako mene pitas ovaj spot je savrsen za to bas zbog faktora ribe koji je s vama u potu

Zadnji popravljao butko (18-01-2011 19:57:41)

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Foldao KK preflop :(

I kak je na kraju završio ovaj hend?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

34

Re: Foldao KK preflop :(

pa foldali su mu svi, pise ti u hand historyu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

35

Re: Foldao KK preflop :(

izgleda da ja nikad necu bit PRO! smile

00

36

Re: Foldao KK preflop :(

dogx napisao:

1. Šta bih ti napravio da si na njegovom mjestu i da si imao QQ

2. Da si imao AKs

Ja bih na njegovom mjestu vjerojatno zashovao AK zbog blockera, QQ bi foldao... Na robinom mjestu bi callao KK  smile

00

Re: Foldao KK preflop :(

butko napisao:

pa foldali su mu svi, pise ti u hand historyu

lol nisam ni skužio...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

38

Re: Foldao KK preflop :(

butko napisao:

jedino sto mi se u cijeloj prici ne svidja je tvoj iskljucivi stav prema tome da on ovdje mora imati AA
istina je da on tu mora imati hand, ali u ovom spotu je toliko ocito da ces ti foldati masu premium handova da on to moze exploitat sa skoro svakim handom za kojeg smatra da beata calling range fisha (tu prvenstveno mislim na AK ali cak i AQ, dakle handove gdje ima blockera za tvoje eventualne aseve)


masu puta mi se zna dogodit da gledam neki training video u kojem coach kaze ''on ovdje MORA imati taj i taj hand i zato foldamo'' sto za sobom poteze pitanje zasto ne bi exploitali taj spot kad se nadjemo u njemu sa dovoljno dobrim regom koji razmislja kao i coach
nl400 je ionako vise borba s drugim regovima nego grindanje fisheva tako da ako mislis da je tip bolji od 2nd level thinking processa i ako te vidi kao solidnog rega, stvarno ne vidim problema u tome da mu prosiris range s tih aseva na jos nekoliko slabijih handova (pa cak i qq, zasto ne)

jos prije nekoliko mjeseci sam pricao o ovome s daceom i ispada da stvar i nije toliko nategnuta, samo je pitanje jesi li nasao dovoljno dobrog rega da bi mu uspio tako nesto prodati i ako mene pitas ovaj spot je savrsen za to bas zbog faktora ribe koji je s vama u potu

Večina regova igra preko 4 stola i ne razmišlja o tome. Kužim i ja što vi želite reći, ali da je taj reg dovoljno dobar, nebi igrao 19/16 statse.

I za sve ovo bi trebao dosta vremena da promisli. Kolko se sječam, dosta je brzo zashovao. Da je imao QQ ili AK, vjerojatno bi barem malo promislio.

00

Re: Foldao KK preflop :(

po meni se to ne folda iako sam danas izgubio na kk vs aa al nebitno ,,moras odigrat pa sta bude ,srecom stol je bio samo od 50 pa gubitak podnosljiv,,nedavno sam odigrao AK   all in protiv KK big_smile  i izaso mi poker al je taj stol bio od 1000 ,,no risk no profit,,mozes imat sta hoces ako ti flop nije naklonjen mos se je... opet sam danas dobio sa 2 4 tipa sa 2 asa izaslo mi u flopu 2 4 i gurnuo sve ,,ovaj poludio lol  lol  lol

00

40

Re: Foldao KK preflop :(

paradox napisao:

po meni se to ne folda iako sam danas izgubio na kk vs aa al nebitno ,,moras odigrat pa sta bude ,srecom stol je bio samo od 50 pa gubitak podnosljiv,,nedavno sam odigrao AK   all in protiv KK big_smile  i izaso mi poker al je taj stol bio od 1000 ,,no risk no profit,,mozes imat sta hoces ako ti flop nije naklonjen mos se je... opet sam danas dobio sa 2 4 tipa sa 2 asa izaslo mi u flopu 2 4 i gurnuo sve ,,ovaj poludio lol  lol  lol

epic

00

41

Re: Foldao KK preflop :(

paradox napisao:

po meni se to ne folda iako sam danas izgubio na kk vs aa al nebitno ,,moras odigrat pa sta bude ,srecom stol je bio samo od 50 pa gubitak podnosljiv,,nedavno sam odigrao AK   all in protiv KK big_smile  i izaso mi poker al je taj stol bio od 1000 ,,no risk no profit,,mozes imat sta hoces ako ti flop nije naklonjen mos se je... opet sam danas dobio sa 2 4 tipa sa 2 asa izaslo mi u flopu 2 4 i gurnuo sve ,,ovaj poludio lol  lol  lol

47 44 i 77 i vecina 4x i 7x nesmiješ nikad foldat to uvjek pogodi na ps  wink

00