Tema: kako najbolje odigrati?

vilain ima statse 21/17/8.2 na 400 ruku i ima cbet u 3bet potu 71%
sto je bolje flatati i ako je dobar flop rejsati, ili 4betati.
Ali ako 4betamo slabije ruke baca koje bi najvjerojatnije cbetao, a samo jace nas calla
BTN ima stase 21/18 na 300 ruku

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.05
Big Blind: $0.10

SB ($10.45)
BB (lupaac) ($15.32)
UTG ($11.19)
BTN ($10)

Dealt to BB (lupaac)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JD.png

Preflop: (Pot is: $0.15)

UTG folds, BTN raises to $0.3, SB raises to $1

Flop: (Pot is $1.4, 3 players)


Turn: (Pot is $1.4, 3 players)


River: (Pot is $1.4, 3 players)


                                                                     
Total Pot: $1.4 | Rake: $1.4

00

Re: kako najbolje odigrati?

Ako 4betas onda vise ne mozes foldat to ti je jasno?
Sa takvim villianovim statsima ovdje je dobro i jedno i drugo. U pravilu bih 4betao jer je BTN vs blind, ali ovisi o raspolozenju, mozda bi protiv ovog flatao , ali opet moras znati da imas 12 mogucih over karata koje su mu u rangeu ako samo flatas i onda neces znati...

00

Re: kako najbolje odigrati?

ja bi folda

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

4

Re: kako najbolje odigrati?

hendrixjimmi napisao:

Ako 4betas onda vise ne mozes foldat to ti je jasno?
Sa takvim villianovim statsima ovdje je dobro i jedno i drugo. U pravilu bih 4betao jer je BTN vs blind, ali ovisi o raspolozenju, mozda bi protiv ovog flatao , ali opet moras znati da imas 12 mogucih over karata koje su mu u rangeu ako samo flatas i onda neces znati...

da jasno mi je.
Bas zato jer je BTN vs blind dajem mu siroko range i s callom se nadam dobrom flopu da mogu kasnije rajzat njegov cbet i tako izvucem max value

00

Re: kako najbolje odigrati?

chillin napisao:

ja bi folda

Taman posla.

Defendaj. Ako je dinamika dobra, 4betaj i callaj shove. Ne znam kako se igra na NL10.

00

Re: kako najbolje odigrati?

Hmm ja uopce ne vidim nista osim preflopa da imas JJ. aj stavi ponovo ruku plz

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

7

Re: kako najbolje odigrati?

ShaneMacGowan napisao:

Hmm ja uopce ne vidim nista osim preflopa da imas JJ. aj stavi ponovo ruku plz

level?

00

Re: kako najbolje odigrati?

Koji sam ja moron  lol Sad kužim da ga zanima preflop samo kad sam pročitao ostatak. ispričavam se  big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: kako najbolje odigrati?

4bet ili call ovisi o tome dal 3beta polarizirani ili depolarizirani range. Napravit ću uskoro (možda) video o tome...

00

10

Re: kako najbolje odigrati?

Mozes malo ovako objasniti ukratko polarizirani i depolarizirani range

00

11

Re: kako najbolje odigrati?

polarizirani - kad ima u range-u handove koje će shovati na 4bet (obično QQ+ i AK) i junk handove tipa Ax, 78s, 22... itd
Znači, range mu se sastoji od bluff range-a i value range-a.

depolarizirani - 3beta top x % range-a. Ako recimo uzmemo top 8% handova po pokerstove-u: 88+,ATs+,KTs+,QJs,AJo+

00

12

Re: kako najbolje odigrati?

hvala  wink

00

Re: kako najbolje odigrati?

call

00

14

Re: kako najbolje odigrati?

Small 4bet je bezveze, ako već 4betaš onda shove.
A najbolje je flatat i igrat flop.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00