Tema: Pokerstars uncleared deposit

Ovako moze mala pomoc acc mi je prije napravljen preko Poker S. i sad nemrem nikom nista senda nit ista napravio sam deposit no imam uncleared deposit i pise mi FPP to clear 124 ali date pise Jun 23,2010  sto je proslo :S kaj oce se to meni maknut kad ja ocistim te fppe :S ?? Jel imao ko slicnu situaciju ??
thx na odg...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars uncleared deposit

BugsBunnyD napisao:

Ovako moze mala pomoc acc mi je prije napravljen preko Poker S. i sad nemrem nikom nista senda nit ista napravio sam deposit no imam uncleared deposit i pise mi FPP to clear 124 ali date pise Jun 23,2010  sto je proslo :S kaj oce se to meni maknut kad ja ocistim te fppe :S ?? Jel imao ko slicnu situaciju ??
thx na odg...

Koji je ovo jezik?  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Pokerstars uncleared deposit

perozelina napisao:
BugsBunnyD napisao:

Ovako moze mala pomoc acc mi je prije napravljen preko Poker S. i sad nemrem nikom nista senda nit ista napravio sam deposit no imam uncleared deposit i pise mi FPP to clear 124 ali date pise Jun 23,2010  sto je proslo :S kaj oce se to meni maknut kad ja ocistim te fppe :S ?? Jel imao ko slicnu situaciju ??
thx na odg...

Koji je ovo jezik?  smile

+1

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Pokerstars uncleared deposit

Očisti tih 124 pa ćeš vidjet... iako je u biti ne kužim di je problem :S

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Pokerstars uncleared deposit

hahaha ok ajmo probat na hrvatskom acc mi je napravljen prije preko poker strategya no nemogu radit transfer to player nit cashoutatjer mi kao mora 50$ ostat jer mi pise slj
Da imam uncleread deposit paid by affiliate 50usd  FPP to clear 120, date to unclear JUn 23,2010
Zanimalo me samo hoce li se meni maknut taj uncleared deposit nakon sto ocistim te FPPe i da li je itko ima slicnu situaciju ne kuzim pa nisam pisao hijeroglifima...
da dodam deposit sam napravio... al se to maknulo nije :S

Zadnji popravljao BugsBunnyD (19-01-2011 15:09:44)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

6

Re: Pokerstars uncleared deposit

Pa nema se zasto maknut zbog deposita. Samo ti ocisti tih 120 (nezz uopce cemu panika kad to ocistis jako brzo) a tek onda je problem ako se ne makne (al hoce).
big_smile Ne shvacam poantu ovoga. Dok si ovo pisao mogao si ocistit tih 120 FPPa i vidjet sam

Zadnji popravljao xViP (19-01-2011 15:19:20)

00

Re: Pokerstars uncleared deposit

Ne kuzim bas big_smile slikaj to pa stavi. ciste se vppovi, fppovi se dobivaju na ostnovu toga koliko vppova imas.

00

Re: Pokerstars uncleared deposit

ma ocistit cu ih al ne kuzim zas zbog toga nemrem radit player transfer :S pa me zanimalo jel imao tko slicnih probl.

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars uncleared deposit

DObio si od pokerstrategya 50 $ pretpostavljam i onda poslje si uplatio svoju lovu?
Ako je tako onda jos ocisti tih 120 fppa i mocices i cashoutati i raditi transfere..

club  heart  diamond  spade
00

10

Re: Pokerstars uncleared deposit

BugsBunnyD napisao:

ma ocistit cu ih al ne kuzim zas zbog toga nemrem radit player transfer :S pa me zanimalo jel imao tko slicnih probl.

A kak ne kuzis. Da nije tako mogao bi cim dobijes tih 50$ free poslat frendu i bok. Shvacas sad?

00

Re: Pokerstars uncleared deposit

shvacam malo mi logika ovih dana zapinje i zbunjen sam thx momci na odg da mi pobudite svijest big_smile pozz svima moze lock i delete teme smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00