Tema: Krećemo za ozbiljno...

Pozdrav svima!

The uvod:

Eto, prošlo je malo više vremena od kada sam se registrirao na forum, po broju postova se vidi da sam bio "vrlo aktivan", no vrijeme je da se to promjeni!
Dakle situacija je slijedeća, zaradio u međuvremenu malo love, uplatio na PS 22.12. 110 eura i do sada imam 200, 1050 vpp-a, dakle silver star kroz 1. mjesec.
Igrao sam sve i svašta, najviše cash nl 5/10, stud 7 hi/lo i osvojio na onom nedjeljnom balkan festive final freeroll-u 7. mjesto koje mi je donjelo 33 eura i iPod  smile  Dakle ukratko, istraživao sam što mi najviše odgovara.

The problem:

Prvi i najveći, javlja mi neki error pri instalaciji HEM-a, tako da sam igrao bez njega  hmm
Drugi, imao hrpu bad beat-ova, kao da mi ovi iz PS ne daju da odem iznad 220 eura  roll
Treći, onaj čudni, od svega mi najbolje ide stud 7 hi/lo

The projekt:

S bankrollom od 20 $ doći do 100 na s7hl limit 10/20, prijeći na limit 25/50 i tamo ići na 300 $ (rok 15.01.)
Na nl 2/5 sa 200 doći na 400 u istom roku.
Pokušat uhvatit gold status za 2.mj.

Ako ima netko raspoložen za pivu u OS ili okolici (ja iz baranje), bilo bi mi drago da se javi, jer imam podosta
pitanja oko svega, pogotovo HEM-a, grindanja na više stolova i svega toga...
MSN: milky007os@hotmail.com

Svima sve najbolje u New Year!  cool

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

welcome i sretno s projektom... točan problem s HEMom stavi u podforum za HEM pa ako itko zna pomoći će ti... Samo bih te zamolio da mi objasniš na koji točno limit misliš kad kažeš cash nl 5/10 odnosno stud 7 Hi/Lo 10/20

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Krećemo za ozbiljno...

iAcesHigh napisao:

welcome i sretno s projektom... točan problem s HEMom stavi u podforum za HEM pa ako itko zna pomoći će ti... Samo bih te zamolio da mi objasniš na koji točno limit misliš kad kažeš cash nl 5/10 odnosno stud 7 Hi/Lo 10/20

Cash no limit sam mislio 5, pogrešno se izrazio smile
A stud je limit 10/20

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

čekaj, igraš s big betom od 20 $ ili 20 centi?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Krećemo za ozbiljno...

ja sam ti u vinkovcima, pa ako budes za cugu ili zajednicku igru, javi
lako se mozemo dogovoriti...

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

iAcesHigh napisao:

čekaj, igraš s big betom od 20 $ ili 20 centi?

Hehe, 20 centi (da je dolara bilo bi limit 100/200, koliko sam skužio označavanje limita) gdje sam još od 20 dolara...ali jednog dana valjda budem at home i sa tim limitom  smile

@ rounder: poslije nove godine kad se otrijeznimo, javim se, pa naletim do VK!

00

7

Re: Krećemo za ozbiljno...

Ja sam ti u os, al tamo poslje 5.1. tek (sad odmaram kuci)
Mogu ti pomoc sto se tice HEMa i multitableanja, ali oko teorije (sash NL i stud) tu ti bas i nemogu pomoc smile

gl

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Krećemo za ozbiljno...

Adži napisao:

Ja sam ti u os, al tamo poslje 5.1. tek (sad odmaram kuci)
Mogu ti pomoc sto se tice HEMa i multitableanja, ali oko teorije (sash NL i stud) tu ti bas i nemogu pomoc smile

gl

@ Adži: hvala na dobroj volji, ako nije problem, pošalji broj mob-a na pm, pa te zvrcnem i dogovorimo cugu, da te ja zovem ćeš znati po tome što mi se broj sastoji od 2 jedinice i 5 šestica smile

Evo kratak report do sada:
Euri 260 (NL5 sa shotovima na NL10 - Short stack strategijom)
Dolari 40 (prešao na stud7 h/l 25/50 limit, sa nekoliko shotova prije službenog prelaska zaključio da je lakše uzeti lovu nego na 10/20 smile )
VPP 1100 do sada, dakle gold status je tu slijedeći mjesec, samo majku mu, ima 28 dana, neka daju 20$ bonusa za odštetu  smile

Poanta je, i dalje se vrtim u krug, lova sporo raste, VPP-a ko u priči, ali dobro u svemu je da ne tonem, ipak ide polako gore...

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

Report sa mini zakašnjenjem

Dakle, banka je na 350 eura, igrao NL5 sa shotovima na NL25 (sss) koji su puno profitabilnije završili nego kada zbrojimo igru na NL5, no nisam baš spreman za taj limit, tako da ću povremeno uhvatiti koji ojro i bjež smile

Od stud 7 sam privremeno odustao, što više znaš o igri, to lošije ide (takav je feeling)  neutral

Odigrao sam nekoliko SNG (4 x 9man po 3$ - pozicije 1,2,5,7 i 4 x 18man 6max po 6$ - pozicije 1,2,6,14)
Po ovome se čini kako mi solidno idu SNG i manji turniri (balkan freezeout 5 od 7 puta itm), pa ću raditi na većem uzorku, da vidimo kako će ići nakon odigranih 50-tak turnira.

Uglavnom, još se tražim u svemu, još nemam HEM, ali ide polako. VPP-a je 2100, dakle gold status ću uloviti, no jebeš status ak nema novaca  big_smile

I da, ROBA, fala na majici i bonusu uz majicu (zapaljači  cool )

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

Danas samting difrent smile
Odigrao 40 HU SNG po 10 eura, rezultat je 50 u plusu, graf izgleda cik-cak-jadno  hmm

http://img826.imageshack.us/img826/9303/clipboard01wn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Sve u svemu, zadovoljan početkom, iako počinjem misliti da je PS rigged...zbog slijedećih situacija:

Ja J :card_spade  7 :card_spade
On A :card_diamond  Q :card_diamond

10 :card_spade  Q :card_heart  5 :card_spade  Q :card_spade  5 :card_club

Bio short (2200 vs 800, blindovi 50-100) i zgurao na flopu i gle sranja...

Slijedeće na cashu:

Ja 3 :card_club  3 :card_diamond
On K :card_heart  6 :card_spade

K :card_spade  3 :card_spade  8 :card_diamond  K :card_diamond  K :card_club

Oboje full stack NL25, frajer igra i rejza skoro svaki hand, ovdje sam pratio njegov raise od 1 euro IP, dođe flop, on raise na 3, ja reraise na 10 i on all in i opet ljepota za mene na turnu i riveru.

Ja 10 :card_heart  9 :card_heart
On A :card_club  A :card_diamond

A :card_spade  J :card_club  8 :card_diamond  7 :card_diamond  A :card_heart

Isto loose agresive mulac koji je pokušao slowplayati set na flopu, dakle normalni raise preflop na 0,75 i nakon mog calla, stavi 2 eura i ja call i na turnu evo skalice, on 5, ja all in i river ko da me munja strefila...

Kako god, ohladit ću se ja, ali boli ovo smile

00

11

Re: Krećemo za ozbiljno...

boli jbg kad ne mozes s J7 dobit AQ, il kad s 33 ne mozes dobit K6... A najgore od svega sto te sjebe pa s T9 ne mozes scrackat AA.. rigged obv

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

Tilt napisao:

boli jbg kad ne mozes s J7 dobit AQ, il kad s 33 ne mozes dobit K6... A najgore od svega sto te sjebe pa s T9 ne mozes scrackat AA.. rigged obv

Čekaj, naučit ću i ja playat, pa će manje boljeti  smile
Samo mi je zanimljivo kako zavodljivo izgleda situacija, mislim ne znam tko bi foldao tu ruku sa T9 ili sa 33...

00

13

Re: Krećemo za ozbiljno...

A mene zanima kako je ovaj slowplayo ako je beto na flopu 2? ili je polaaaako betao pa na to mislis?

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

di je skrivena kamera, aj priznaj!

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

Tilt napisao:

A mene zanima kako je ovaj slowplayo ako je beto na flopu 2? ili je polaaaako betao pa na to mislis?

Mislim na to da me pokušao navući, mislio je vjerojatno ako ima AA, a jedan A je na stolu, ili imam Ax ili Jx ili JJ, a ja sam mislio upravo da on to misli smile , no imao sam jedinu kombinaciju koja ubija njegov set u slučaju da ne dođe A J 8 ili 7 na riveru, dakle na turnu, u najgorem slučaju (ako ima AA ili 2 para) su šanse u moju korist oko 80-20, tada smo zgurali all in, a sad river...jbg...

E sad, kako bi vi to odigrali? Flop, turn, river?

00

Re: Krećemo za ozbiljno...

ja bih foldao prije flopa 10 9o !

00

17

Re: Krećemo za ozbiljno...

milky007i napisao:
iAcesHigh napisao:

čekaj, igraš s big betom od 20 $ ili 20 centi?

Hehe, 20 centi (da je dolara bilo bi limit 100/200, koliko sam skužio označavanje limita) gdje sam još od 20 dolara...ali jednog dana valjda budem at home i sa tim limitom  smile

@ rounder: poslije nove godine kad se otrijeznimo, javim se, pa naletim do VK!

da je dolara bilo bi limit 1000/2000

00