Tema: HEM All-in EV??

Imam filing,tj. prilicno sam siguran da mi HEM krivo racuna all-in ev..Od danasnjih ruku sta sam odigrao pokazuje da sam cca 2 BI iznad expected valuea,a kad kliknem na graphed hands-all i poslozim winning potove odozgo prema dolje,na desnoj strani pod equity u all in potovima vidim da sam samo na 2 mjesta bio u all inu sa manje od 50% sansi i to su potovi od 25bba,to mi sad nije jasno,jesam ja krivo shvatio kak hem racuna ev ili koji kurac?

I neznam jos jel bitno al igram na stolovima sa eurima i funtama,mozda to ima veze..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: HEM All-in EV??

Imam isti problem i isto igram sa razlicitim valutama.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: HEM All-in EV??

U svakom potu koji dobiješ, a villain ima više od 0 % equityja, runnaš iznad all in EV-a. Jednako tako, u svakom potu koji izgubiš, a imaš više od 0 %, runnaš ispod EV-a.
Npr. ako se zguraš sa 60 % u 100 BB potu, a dobiješ pot, znači da si runnao 40 BB-a  iznad EV-a.

00

Re: HEM All-in EV??

Da ne otvaram novu temu.... Kad stavim kvačicu na EV box da mi pokaže liniju nema je. Kad sam igrao 9max sng bilo je, nešto mi se poremetilo sa rezovima, napravio sam novu bazu i sad kad igram 6max sng linije nema. Otišao sam u datu gdje su rezultati sve bilježi osim EV. U editu piše i koliki je buyin i koji sam bio i sve samo EV ne računa. Kako dobit EV linju?

00