Tema: 3bet, QQx board

Pozzz..
Imam problem kako odigrati ovaj hand. U 90% idem broke u ovoj situaciji ali prijatelj koji igra viši limit mi kaže da mi on kao villain nikad ne folda AA,KK,JJ,TT,99,88. Pa vas pitam: Cbet ? Što da, što ne? Kako onda na turnu i riveru? U kratko: kako da representam Qx? Bez obzira što se kasnije zapravo dogodilo..

Villain je 37/30 u 16 handova.

Nadam se da moj jezik nije loš smile

Zadnji popravljao Eddddd (24-01-2011 18:18:27)

I am the master of my fate , I am the captain of my soul.
00

Re: 3bet, QQx board

kako representat Qx?
ja kad u sličnim situacijama idem reprezentat tris villain ga ima smile
malo šale...nebih 3b preflop kao prvo, kao 2. čim te ovi scalla moraš malo razmišljat i o njegovom rangu...iz njegovog kuta njegove 88-JJ  izgledaju puno bolje na ovom flopu nego npr. Q73 i teško će ti tu foldat jedan street, a za dalje, turn, river tko zna možda se 3 pojavi  wink

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 3bet, QQx board

Da, ali ako checkamo, težko representamo Qx dalje na streetovima.. možda, check/call, ali kako dalje? opet check/call?  jebeno smile

A PF, ne mogu samo callat OOP.. nekad foldam, nekad raisam.

Zadnji popravljao Eddddd (24-01-2011 18:33:07)

I am the master of my fate , I am the captain of my soul.
00

Re: 3bet, QQx board

Kolko ima fold to 3bet? To je vrlo važno u ovom slučaju. Jer različiti su rangevi od igrača koji foldaju puno na 3betove i nekog tko nikad ne folda.

00

Re: 3bet, QQx board

PS: ne možeš reprezentati samo Qx... Ti moraš reprezentati veći dio range-a koji njega beata da bi ti foldao. Jer ti jako rijetko imaš Qx. Ne samo zato jer su dva Q došla, već i zato jer ti nisu svi Qx u range-u za 3betanje.

00

Re: 3bet, QQx board

ja to nikad ne 3betam pf OOP, pretvaras hand pp u bluf i na light 4bet ces foldat obv.

00

7

Re: 3bet, QQx board

Protiv 38/30 btn rejzera je to ili 3bet ili fold, jer set neces nikad naplatit a pogodit ces ga svaka 4 dana.. Ovdje puno ovisi o tvom imageu, ali tesko da ce ti netko foldat bilo koji pocket na samo 1 barrel.. A tebi je tesko barrelat jer onda imas ili QX ili air vecinom posto milim da ni AA ne bi barelao na ovom boardu.. I onda su te regovi spremni light scallat.. I da, fold3bet njegov je jako bitan, i fold to cbet obv, ali kako imas samo par handova na njemu, ja bi ovo c/f

Zadnji popravljao Tilt (24-01-2011 20:31:57)

00

Re: 3bet, QQx board

Tilt napisao:

Protiv 38/30 btn rejzera je to ili 3bet ili fold, jer set neces nikad naplatit a pogodit ces ga svaka 4 dana..

+1

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: 3bet, QQx board

puki86 napisao:
Tilt napisao:

Protiv 38/30 btn rejzera je to ili 3bet ili fold, jer set neces nikad naplatit a pogodit ces ga svaka 4 dana..

+1

alo momci, 16 HANDOVA

00

10

Re: 3bet, QQx board

ja cu to callat jednog dana oop kad budem durrr, do tada ili foldam ili 3b. na flopu bi se odlucio za 2barrela. ovak kak ste vas dva odigrali vidi se iz aviona da ste obojica fos

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

11

Re: 3bet, QQx board

hendrixjimmi napisao:

ja to nikad ne 3betam pf OOP, pretvaras hand pp u bluf i na light 4bet ces foldat obv.

3betas IP ?  zasto bis foldao na light 4 bet? (ako znas da je light zguras se) zelim rec da se nema smisla zamarat sa tim da nas villan eventualno moze light 4betat i mi moramo foldat i iz tog razloga ne 3betat light... pa skoro uvijek kad 3betamo light moramo foldat na 4bet.

Osobno mislm da je light 3bet bolji play (i ako tu ulogu igra i kakav je BB), i ako se ne bi slozio da su nam 3bet i fold jedine opcije, call je uredu ali onda obv necemo igrat fit or fold post.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: 3bet, QQx board

premal je sample statsa mu! ja nebih 3betao!

00

13

Re: 3bet, QQx board

Da, uopče nisam uzeo u obzir da imamo samo 16 handova na villanu.

Po statsima se da zaključiti da nije fish (razlika VPIPa i PFR-a). I po tome vjerojatno ima wide range na buttonu. 3bet je ovdje standard.

Kad te callao, na ovome flopu bez nekog reada ne možeš drugo osim check foldati. Neki normalan range za call mu je 99+, KQ+, a to te crusha i ne folda ti.

00

Re: 3bet, QQx board

Call preflop.Ovako odigrano betas flop naravno.Prica o prezentanju Q nema smisla.To ne igra nikakvu ulogu u handu.

00

15

Re: 3bet, QQx board

Ja nebi ovo callao prflop... mislim da je jako -EV  -dakle 3bet this or fold . IMO  flop cbet i nije neki uber profitabilan play, ali ni losing play... izbacis AJ, AT, sjutane gluposti i neke broadwaye jer je dost dry flop a callaju te 99-JJ i razni Qx... mislim da bih lagano chck fold bez griznje savjesti i bez reada

Zadnji popravljao Bebach (24-01-2011 22:12:24)

00

16

Re: 3bet, QQx board

Odlučio sam da je sljedeči put najpametnije foldati PF bez readova. Neki reg sa malim fold3bet, betam sve streetove, a protiv fisha fold. 

milac napisao:

ja cu to callat jednog dana oop kad budem durrr, do tada ili foldam ili 3b. na flopu bi se odlucio za 2barrela. ovak kak ste vas dva odigrali vidi se iz aviona da ste obojica fos

Dobro, sljedeće pitanje:
Kako da odigram kad me raisa? Meni je to standard play, raise AI sa smećem. Nema smisla, da samo callam i da mu dajem free turn(da pogodi neki set ili backdoor draw) ako on nema namjere igrati

Zadnji popravljao Eddddd (24-01-2011 23:08:30)

I am the master of my fate , I am the captain of my soul.
00

17

Re: 3bet, QQx board

3bet je super standard i bez reada ili statsa. Ja bi cbetao ovo, di ćeš naći više dry board od ovoga.

Ako te rejza, hm, callat ne mozes jer ti je equity protiv bilo kojeg handa s kojim blefa katastrofa. Qx ili 77 ako rejza ovdje svaka mu dala. Mozda je mini 3bet ili click back pa fold na shove (iliti ga pretvorit hand u bluff) najbolja opcija jer mora biti sick da 4bet rebluffa s airom ili se zastacka s 99 ovdje bez historya.

S druge strane, bez reada s čim rejza takav dry board, nitko te neće krivit ak bet/foldaš.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 3bet, QQx board

Cbet je megastandard. Bolji board od ovog nemreš dobit.

To kaj ti frend kaže sigurno nije dobro na ovim limitima. Nebi villain trebo bustat s 88, 99 i sl. jj, qq probably 4beta a KK/AA može obv imat. Puno q combos nema tak da mislim da na safe turn moš komotno i 2 ispalit. Ak te rejza na flopu možeš call ili fold imho. 3bet nema smisla osim ak tu ne 3betaš nutse (to nemožeš izbalansirat). Call repa jake pockete / q  uglavnom al ja bi foldao.

00

Re: 3bet, QQx board

Mislim da je ovo klasicna double barrel situacija ili jednostavnije check/fold na flopu. S time da na double barrel nece foldat nista iz rangea 88-JJ, a hoce 22/44/55/Ax i ostala high card govna.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00