Tema: Preporuka za promjenu stranice

Pozdrav ekipa,

evo trebam savjet od vas iskusnijih za promjenu stranice, trenutno sam na bwinu, na kojem nisam uspio dobit ni sign up bonus jer sam prije pokera igrao kladaru tako da je to prva banana a isto tako imam dojam da rakeback nije neki.
Igram 12 stolova NL full ring cash,trenutno na NL20 i NL30.

Šta bi po vama bilo najbolje, vidim dosta ljudi spominje Party Poker, ali piše u opisu stranice da je rake dosta velik?
Da li se to iskompenzira dobrim rakebackom i ostalim bonusima?

00

Re: Preporuka za promjenu stranice

Ako ti se bwin svidja preporucujem ti goalwin. Ista mreza i imas 40 % cashbacka.

00

Re: Preporuka za promjenu stranice

12?

sick

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Preporuka za promjenu stranice

Oba posta +1
Igramo sam na bwinu, sada na goalwinu. Puno veći rakeback, a sada da li ti se sviđa softwer, onda odi na goalwin jer je ista mreža i softwer. Ako bi rađe nekamo van ongamea, onda nisam kompetentan za pomoć.
Kako možeš na tom softweru igrati 12 stolova kvalitetno?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Preporuka za promjenu stranice

kakvo ti đubre  od  kompa  imas  da  mozes  na  ongameu pokrenut  12  stolova !?!?!?!?!?!

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

6

Re: Preporuka za promjenu stranice

ongame vise nije ni blizu "tezak" kao prije.

00

Re: Preporuka za promjenu stranice

ja mogu isto 12 stolova otvorit, a laptop nije nesto posebno. on igra fr pa je malo lakse, ali 5max ne znam jel moze pratit toliko stolova

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

8

Re: Preporuka za promjenu stranice

ako nisu [speed] onda bez problema. bar vremena ima dovoljno.

00

Re: Preporuka za promjenu stranice

Rear_Admiral napisao:

Oba posta +1
Igramo sam na bwinu, sada na goalwinu. Puno veći rakeback, a sada da li ti se sviđa softwer, onda odi na goalwin jer je ista mreža i softwer. Ako bi rađe nekamo van ongamea, onda nisam kompetentan za pomoć.
Kako možeš na tom softweru igrati 12 stolova kvalitetno?

Kakav je promet na goalwinu što se full ring casha tiče?
Nisam zadovoljan sa bwin softwerom, događaju mi se crashovi i smrzavanja u prosjeku svaki drugi treći dan jednom,a igram 3-4 sata svaki dan.
To mi se događalo i kad sam igrao manje stolova (6-8), isto me znalo izbacit iz softwera svako toliko.

00

Re: Preporuka za promjenu stranice

puki86 napisao:

kakvo ti đubre  od  kompa  imas  da  mozes  na  ongameu pokrenut  12  stolova !?!?!?!?!?!

Imam laptop od 2 GB RAM-a, 12 stolova vrti ok,uz ove "normalne" crasheve koje sam spomenuo.
Ali kad hoću 13-14 stolova onda sve ode u kitu lol .
To me i muči, jer htio bi igrati standardno 16 stolova a to ovdje ne mogu, ako sam dobro vidio na Party Pokeru se može maksimalno 12 igrati?

00

Re: Preporuka za promjenu stranice

Walking Back to Houston napisao:

Kakav je promet na goalwinu što se full ring casha tiče?

ak je ista mreža, promet je isti, identičan, isti igrači, sve isto, apsolutno sve! al sve! wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

12

Re: Preporuka za promjenu stranice

omg jel ima fisheva sto na ongameu na 5max - nl100? ak se software popravio mogli bi mu dat 2nd chance big_smile

00

13

Re: Preporuka za promjenu stranice

ima.

00

14

Re: Preporuka za promjenu stranice

5max?

00

15

Re: Preporuka za promjenu stranice

pa ongame ti je 5max

00

16

Re: Preporuka za promjenu stranice

ima 3 i 5 max. fr nisam nikad otvorio pa ne znam jel 8, 9 il 10.

00

17

Re: Preporuka za promjenu stranice

jos mozes i birat da imas position na fishu hehe

00

18

Re: Preporuka za promjenu stranice

da

00

Re: Preporuka za promjenu stranice

Procitao sam negdje (prije mjesec dana) da na ongameu 1 stol "troši" oko 100 mb(starsi 5 mb smile ) + klijent sam guta 300 mb u praznom hodu.

club  heart  diamond  spade
00