Tema: Aussie Million $5 Rebuy turnir

http://www.pokerpro.si/uploads/newsletter/party_poker_aussie_million_5_rebuy_tournament.png

PokerPro i Party Poker organiziraju Aussie Millions $5 Rebuy turnir za sve igrače, uključujući s onima koji nemaju otvoreni Party Poker račun preko PokerPro.com.hr stranice.

Aussie Millions $5 Rebuy turnir će biti u ponedjeljak, 30.11.2009 u 20:00. Pored novčanih nagrada će pobjednik i drugoplasirani dobiti i kartu za Aussie Millions Qualifier, u vrijednosti od $640. Kvalifikacijski turnir će se održati 13.12.2009 u 14:30 EST, gdje možete dobiti jedan od prestižnih Aussie Millions paketa za glavni događaj.

Aussie Milions je jedan od največih poker turnira s glavnom nagradom od AUS$2.5 milijuna i PokerPro u sudjelovanju s Party Pokerom vam nudi mogučnost sudjelovanja na tome turniru.

Aussie Million $5 Rebuy turnir možete pronači:
http://www.shrani.si/f/V/jx/1wnnrTNW/partyaussielobby.png

Ako još nemate Party Poker račun, možete ga otvoriti OVDJE.

00

2

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

Ako tko želi mogu mu poslati $10 na Party za ovaj turnir a vi meni gdje želite.

00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

a oni koji imaju od prije račun na party poker nemogu igrat taj turnir?

00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

PokerPro i Party Poker organiziraju Aussie Millions $5 Rebuy turnir za sve igrače, uključujući s onima koji nemaju otvoreni Party Poker račun preko PokerPro.com.hr stranice.

Čitati je teško, mmkay.

00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

da li se ticket koji cu dobit moze isplatit (650 $) ili se bas mora igrati kvalifikacijski za aussie millions ?

00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

ch1nch napisao:

da li se ticket koji cu dobit moze isplatit (650 $) ili se bas mora igrati kvalifikacijski za aussie millions ?

to i mene zanima smile

bilo je zanimljivo vidit 16 ljudi, samo 3 hrvata među njima, i sva trojica u top3 big_smile e, i da..nije bija rebuy nego freez

p.s. pita san robu, pa cekam odgovor. ali...malo sam pesimistican po tom pitanju sad kad bi se bar moga igrat onaj monthly million umisto toga

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

Ticket se nemože isplatiti. Morate igrati kvalifikacije za Aussie Millions.

00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

hvala roba

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

Zna li netko koja je politika Party Pokera u vezi duplih upada na turnir. Konkretno.. imam upad na ovaj Satelit za Aus Mill od $640. Ako osvojim jos jedan upad, da li dobivam novce, ticket koji mogu iskoristit za neki iduci satelit/turnir ili je neko drugo pravilo?

Zadnji popravljao zamorano11 (01-12-2009 19:40:59)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

Vule napisao:

Ako tko želi mogu mu poslati $10 na Party za ovaj turnir a vi meni gdje želite.

Zar nije 50$ minimalni iznos koji mozes nekom prebaciti?

00

11

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

haZ napisao:
Vule napisao:

Ako tko želi mogu mu poslati $10 na Party za ovaj turnir a vi meni gdje želite.

Zar nije 50$ minimalni iznos koji mozes nekom prebaciti?

Mi kao affiliate možemo poslati min. $10.

00

Re: Aussie Million $5 Rebuy turnir

zamorano11 napisao:

Zna li netko koja je politika Party Pokera u vezi duplih upada na turnir. Konkretno.. imam upad na ovaj Satelit za Aus Mill od $640. Ako osvojim jos jedan upad, da li dobivam novce, ticket koji mogu iskoristit za neki iduci satelit/turnir ili je neko drugo pravilo?

Pitao support, dobio odgovor:)

Sutra uvode tournament dollars tako da ce se moc refundirat eventualni drugi upad.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00