26

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

max zašto si scalo ch raise shove onom liku na 765tt, taman si vratio stack, i on je vidio da si tak isto odigr s KK.

Ako je i imo FD i uzmimo over ili dva ili slično s SD opet si loš.

00

27

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

Tilt napisao:

Hand je ocajan, imas velikih problema s egom, i ne pokusavas naucit nista. gg
in be4: imam najveci ROI na 3r sng na forumu i sire

U probleme s egom se ne bih miješao, možda postoje, možda i ne. Nebitno. Definitivno mi veće zadovljstvo predstavlja u late fazi turnira povećati svoj stack za 20% s smećem na račun steala, blefa ili agresije nego se poduplati s AA.
Hand kao hand. Ne znam zašto, ali negdje sam čuo da bit pokera nije odlično igrati premium handove, nego čitati i igrati situaciju i protivnika bez obzira na svoje karte. Uglavnom, preflop riskiram 5% stacka, postflop sam imao cijeli stack uložen kao 77,5% favorit.

U vezi zadnjeg komentara:
http://img26.imageshack.us/img26/73/captureazf.jpg
Uploaded with ImageShack.us

00

28

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

omg

00

29

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

cgreen napisao:

max zašto si scalo ch raise shove onom liku na 765tt, taman si vratio stack, i on je vidio da si tak isto odigr s KK.

Ako je i imo FD i uzmimo over ili dva ili slično s SD opet si loš.

Moja greška. Od svega na što sam ga stavljao, nisam ga stavio na 75s. Protiv njegova 2 para sam imao 40% na flopu, ali su mu se održali do kraja.
Protiv KsQs i sličnih handova sam imao flip na tom flopu, protiv A7 što je isto mogao imati sam bio debelo u prednosti, za par + SD sam mu oduzimao outove, na 89 ga nisam stavio jer sam imao kod sebe 99 pa je bila mala vjerojatnost. U pravu si, to je bio u najboljem slučaju jako marginalan ili loš call.
Najveću grešku sam u tom handu napravio s flatanjem pre.

Zadnji popravljao Max_VZ (07-02-2011 17:48:26)

00

30

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

dobro nemorate bas oko svake ruke cjepidlačit, istina loše je to call OOP s tim stackom ali kao što je max reko nije puno riskiral a mogao je puno dobit, ponekad i nije loše nešt izvan sheme odigrat, nak i nak na turniru treba puno srece tak da tih 5% chipova sim ili tam koga briga  roll

00

31

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

Max_VZ napisao:

......Moja greška. Od svega na što sam ga stavljao, nisam ga stavio na 75s. Protiv njegova 2 para sam imao 40% na flopu, ali su mu se održali do kraja.
Protiv KsQs i sličnih handova sam imao flip na tom flopu, protiv A7 što je isto mogao imati sam bio debelo u prednosti, za par + SD sam mu oduzimao outove, na 89 ga nisam stavio jer sam imao kod sebe 99 pa je bila mala vjerojatnost. U pravu si, to je bio u najboljem slučaju jako marginalan ili loš call.
Najveću grešku sam u tom handu napravio s flatanjem pre.

Pa je, pogotovo jer ipak je to malo jači turnir i sumnjam da će lik riskirat sam tak večinu stacka nakon one dinamike.

Znam da te neide u zadnje vrijeme, (uzmimo prošli vikend je bil lol kak si ispadal) al mi se jučer činilo ko da si počel gubit strpljenje, i sve nekak na silu da je išlo.

Uzmimo onaj 3.3 stvarno šteta, napravil on loš cal ili ne brijem da si mogo puno više.

Uglavnom kaj hoću reći, probaj sve zaboravit i vratit onu koncetraciju i strpljenje, naravno ako je i malo istina ovo kaj mi se čini.

U svakom slučaju GL ubuduće.

00

32

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

Ah, zadnji stol na 3,3r je bil čisti primjer kak se igra "manijak" stil ili LAG. Evo statsa za taj stol, prvi call pre sam napravio u 87. handu. Uglavnom, u 167 handova sam se digao s 36k na 1,3m i na kraju to i izgubio.
Oko mojeg shovanja i njegovog calla, nije u pitanju da li je moj shove loš ili njegov call lošiji. Ja sam se odlučil za shove zbog situacije - taman sam par handova prije izgubil oko 300k i približil se po veličini njegovom stacku, a uz to sam ga prije toliko prcao da se on morao s nečim prije ili kasnije probati suprotstaviti. Ja sam samo nastavio u stilu koji me doveo tako duboko u turnir, a ne znam čemu se on nadao s svojim ATo callom - flipu ili da mu se posreći? Uz fold equity, nakon njegovog calla sam bio malo gori od flipa - 40:60.
http://img824.imageshack.us/img824/4742/capture1jj.jpg
Uploaded with ImageShack.us

00

33

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

GG

na greškah se učimo...samo treba igrat čim več

00

34

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

ma znam, al taj lik nije baš puno ulazil u igru, ti si deral stol al on se držo postrani, već sam mislio da je neka nitara pa sam ga dok si igro išo provjerit ima nekih 12k+ i stvarno ljep graf samo prema gore.

znači lik ne može bit loš. I sad mi nije jasno dok te on 3beto oop i ti shipaš, ja brijem da te calo s botom rangeom ali kak god staviš brijem da fold EQ više nisi imao s obzirom kolko si agro bio i kolke je on odse imao.

Ja ne igram tolko turnire, tak da je ovo sm mišljenje pa kaj misliš o tome. uzmimo bil ti foldao na njegovom mjestu da te u takav agro zashipo a imaš kolko je bilo, trebo je dat nekih 650/700k za 1800k (tak nekak). To je 2,5:1, brijem da ne može to foldat?

u greška sry, 1800k je bilo s tvojim calom, znači imo je malo manje od 2:1. Da čudno da te calo, hebiga valda zato jer si tak agro bio

Zadnji popravljao cgreen (07-02-2011 18:37:38)

00

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

Max_VZ napisao:

http://img26.imageshack.us/img26/73/captureazf.jpg
Uploaded with ImageShack.us

hahahahahahaha
[  ] sve si skuzio

1950

nhf

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

36

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

chillin napisao:

  hahahahahahaha
[  ] sve si skuzio

1950

nhf

Ti očito nisi skužio?

roba59 napisao:

Zamolio bih zamorana i chillina da prestanu s internim forama

00

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

pa napisa san nhf. dobar sam ja.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

Tilt napisao:

omg

poslah ti PM,neznam jel ti stigao. sorry šta hijackam thread big_smile


šta se tiče TJo calla,moje skromno mišljenje je da je takav call prizivanje problema,a sad ..jebiga

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

39

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

ovo je stvarno kriminalno, ako meni ne vjerujes postaj na 2p2 na HSMTT pa pitaj... za pocetak tvrdis da je tip suluda riba i znas tocno kako igra a mozes imat najvise 50 handova sample na njemu? wtf?

Nadalje, neces ga uvijek stackat ako pogodis 2p+, dok ce on tebi skoro svaki put uzet pot kad ti promasis (ionako ima jaci high card ako obojica promasite). Oddsi da pogodis 2p su ti 2%, skalu 1,3%, tripse 1,3% i full house 0,1%. Mislis da je to dovoljno da bude isplativo?

Nadalje, kad pogodis J high ili T high flop kazes da ces igrati small ball poker (sto god to znacilo). OOP si i nemas inicijativu. Kako ces igrati small ball ako on bet/bet/beta? Hoces foldati na prvi bet, na drugi ili na treci? Ako foldas na prvi to je stvarno uzas jer ce u 60% slucajeva imat losiji hand. Ako foldas na drugi i vec si izgubio tu preko trecine stacka, ako foldas na treci izgubio si pola stacka. ako uopce ne foldas najcesce si izgubio stack. kako onda planiras igrat taj small ball poker OOP?

Ne znam zasto se ljudi odmah ljute kad im se ukaze na neku pogresku i sve shvacaju osobno? To je najveca prepreka koju mozes imati u razvoju kao poker igrac.

00

40

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

knez napisao:

Ne znam zasto se ljudi odmah ljute kad im se ukaze na neku pogresku i sve shvacaju osobno? To je najveca prepreka koju mozes imati u razvoju kao poker igrac.

+1 To se uvijek dogadja na poker forumima.

00

41

Re: Nedjelja 06.02 večernji turniri

roba59 napisao:
knez napisao:

Ne znam zasto se ljudi odmah ljute kad im se ukaze na neku pogresku i sve shvacaju osobno? To je najveca prepreka koju mozes imati u razvoju kao poker igrac.

+1 To se uvijek dogadja na poker forumima.

Žao mi je ako se netko našao uvrijeđenim u svemu tome, ja se nisam, a nije mi ni namjera nekog vrijeđati. Hand nisam stavio zato da raspravim dobre i loše strane moje igre, nego zato da stejkeri vide na čemu sam izletio, a izletio sam kad sam na flopu uložio stack kao 77% favorit.

Druga stvar, nakon današnje rasprave sam izvrtio svoju HM bazu i, overall na 140k turnirskih handova, s JTo sam u pozitivi, s JTs još debljoj, tako da izgleda da nešto ipak dobro radim, ili me karta baš pere na JTo.

00