Tema: Rake free site

http://forumserver.twoplustwo.com/28/in … dex35.html

"Edit: In case people didn't take notice of this, they are charging a 10% of your winnings (winnings only, not original deposit) when you cashout. But this is still considerable less than on any other sites.

Example: Say you win $2000 and rake $3000 on a site with a standard business model. This would come up as 150% eff rake, while betraiser would have it at only $200 rake aka 10%."


Cliffs:
- nešt se pokreće na 2p2 kao da se preseli nešto ljudi na ovaj rakefree site zbog protesta na velki rake
- nema nikakvog prometa tam
- site uzima 10% od cashouta winningsa
- RAKE FREE

Kaj mislite o ovom?

00

Re: Rake free site

super  zvuci al nebu nis  od  toga, kolko vidim  No resizable tables, plainer skins, HEM etc

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Rake free site

Ja bi se navikao na softwer i sve samo da ima ljudi (ne samo grindera), naravno da bih igrao tamo. Stvarno je brutalno koliko rejka nam uzimaju kuće.

00

4

Re: Rake free site

puki86 napisao:

super  zvuci al nebu nis  od  toga, kolko vidim  No resizable tables, plainer skins, HEM etc

Znaci ti vise zaradis zato sto igras di mozes resizeat table, koristit hem ili imat lijepsi skin nego tamo di ne placas rake?

00

Re: Rake free site

pa  jasno nakon RR  bi skakao od  srece  i na  ongameu  (pricam o clientu)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Rake free site

puki86 napisao:

pa  jasno nakon RR  bi skakao od  srece  i na  ongameu  (pricam o clientu)

RR ima najjači software.

00

Re: Rake free site

xViP napisao:
puki86 napisao:

super  zvuci al nebu nis  od  toga, kolko vidim  No resizable tables, plainer skins, HEM etc

Znaci ti vise zaradis zato sto igras di mozes resizeat table, koristit hem ili imat lijepsi skin nego tamo di ne placas rake?

nisam to rekao, al da  se  potrude  malo i naprave  bolji client i naprave neke  preinake svi bi im se  preselili

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Rake free site

puki86 napisao:

pa  jasno nakon RR  bi skakao od  srece  i na  ongameu  (pricam o clientu)

Nebi, tu su negdje. A za to su krivi prvenstveno nesposobni šefovi koji nemaju pojima o poslu kojim se bave.
Da ulože 1 000 000 $ u razvoj softvera koji bi bio kao od full titlta , ongame mreža bi procvjetala i vratila investcijiu u roku od mjesec dana.
Zaista je žalosno vidjet tak nešto, prvi dan kao šef podjelio bih otkaze 50 % ljudi .

Kak mogu 4 stola pokera -koji izgleda kao solitare (koji se vrti na 30 mhz procesoru:))  biti zahtjevnija od neke 3d igre koja ima masu efekata/animacija/kalkulacija fizike ? Jedan prijatelj ima prikladnu izjavu - Debili  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Rake free site

perozelina napisao:
puki86 napisao:

pa  jasno nakon RR  bi skakao od  srece  i na  ongameu  (pricam o clientu)

Nebi, tu su negdje. A za to su krivi prvenstveno nesposobni šefovi koji nemaju pojima o poslu kojim se bave.
Da ulože 1 000 000 $ u razvoj softvera koji bi bio kao od full titlta , ongame mreža bi procvjetala i vratila investcijiu u roku od mjesec dana.
Zaista je žalosno vidjet tak nešto, prvi dan kao šef podjelio bih otkaze 50 % ljudi .

Kak mogu 4 stola pokera -koji izgleda kao solitare (koji se vrti na 30 mhz procesoru:))  biti zahtjevnija od neke 3d igre koja ima masu efekata/animacija/kalkulacija fizike ? Jedan prijatelj ima prikladnu izjavu - Debili  smile

BAN zbog aofftopica!

00

Re: Rake free site

onda on topic:   smile  Generalno gledajuci takvi sieovi nemaju sanse opstati odnosno tamo bi igrali samo sharkovi koji shvačaju smisao rakea i rakebacka.

Jer kad se pogleda da npr od 1000 $ plačenog rakea - npr - 30 % ide igraču , 20-40 posto affilateima(bez kojihnema prometa) + plačanje tehničkom osoblju , upravi , korisničoj službi, razvoj softvera , održavanje i plačanje servera , plačanje mreži proviziju   + još mnoštvo problema i troškova ispada da jako malo od tog rakea ide direktno  toj određenoj poker sobi.

Naravno starsi i tilt imaju drugačiju politiku koja im omogučava da zarađivaju jako puno al i to nije došlo preko noči.
Gledajući toje ograman stroj koji se neće mjenjati ...

Zadnji popravljao perozelina (09-02-2011 15:46:50)

club  heart  diamond  spade
00

11

Re: Rake free site

perozelina napisao:

onda on topic:   smile  Generalno gledajuci takvi sieovi nemaju sanse opstati odnosno tamo bi igrali samo sharkovi koji shvačaju smisao rakea i rakebacka.

This.
Omjer regova/fisheva je puno bitniji od bilo načina obračuna rakea.. I razlog zašto je moguće igrati profitabilno čak i na sajtovima koji naplaćuju brutalni rake (tipa PartyPoker na micro/small stakesima)..

00

Re: Rake free site

Sa dobrom reklamom se sve može, ali prvo trebaju sredit softver.

Ovo je recimo super za HU, pogotovo za one kaj igraju nl50 i niže gdje je flipanje -EV.
A pogotovo je vrhunski za SNG-e gdje su edgevi sve manji i manji.


Kaja znam, ideja je dobra, samo obv vlasnici nemaju love... Da udružimo rollove mi sa pokerproa i preuzmemo to?  big_smile

00

13

Re: Rake free site

Kad sam išao na 2+2 odmah mi je reklama s lijeve strane pala u oči: http://www.nobadbeatspoker.com
Što sve neće izmisliti samo da bi privukli igrače.

I to su večinom ljudi koji su novi u pokeru i to im se čini super. Neke najviše smeta rake, neke badbeatovi i sl., a ne kuže uopče kako sve funkcionira.

Sličan rake free sajt je i paynorake i već je dugo online ali mu nije uspjelo privuči igrače.

Sve osim sadašnjeg sistema koji imaju veći sajtovi neće nikad profunkcionirati. Da bi se privuklo puno igrača treba biti negdje oko sredine i uz to imati dobar softver. To stars najbolje radi. Onima koji igraju jako puno daje veliki rakeback, a onima koji igraju manje, daje im puno manje i lovu troši na promoviranje (čitaj dovođenje riba). Bez riba ne može dobro sajt funkcionirati. A kako ribe ne jebe za rake, onda njima ni ne treba dati rakeback...

To su neki od razloga zašto i ova stranica neće opstati. Još jedan razlog je što winning igrača ima jako mali postotak i neće moći poplačati sve troškove kad uzmu tak malo love.

00

14

Re: Rake free site

roba59 napisao:

Još jedan razlog je što winning igrača ima jako mali postotak i neće moći poplačati sve troškove kad uzmu tak malo love.

ja sam negdje  procitao da od svih koji igraju online 30 ili 40 % wining  igraca,sto se  meni cinilo kao puno previse.. sad  dal je  to preko rakebacka ili ne  i dal je  ovo uopce  istina il ne, jel  to netko napisao clanak bezveze  ja  neznam, al tak sam negdje  procitao..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Rake free site

Prije bih rekao cca nekih 5%..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

16

Re: Rake free site

Možda winning regulara... Ali ukupno winning igrača negdje oko 5%, kao što je greenthumb rekao.

00

17

Re: Rake free site

roba59 napisao:

Možda winning regulara... Ali ukupno winning igrača negdje oko 5%, kao što je greenthumb rekao.

kaj ovo znaci? winning  regular - winning  igrac ? koja je razlika

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

18

Re: Rake free site

Ako izbaciš ribe koje dodju jednom na mjesec i samo uzmeš u obzir regulare.

00

19

Re: Rake free site

roba59 napisao:

Možda winning regulara... Ali ukupno winning igrača negdje oko 5%, kao što je greenthumb rekao.

Jel ovo znači da samo 5% igrača dugoročno zarađuje na pokeru?

00

Re: Rake free site

karik napisao:

Jel ovo znači da samo 5% igrača dugoročno zarađuje na pokeru?

Mislim da je taj postotak malo večizaot jer dosta njihgrinda za rakeback

club  heart  diamond  spade
00

21

Re: Rake free site

perozelina napisao:
karik napisao:

Jel ovo znači da samo 5% igrača dugoročno zarađuje na pokeru?

Mislim da je taj postotak malo večizaot jer dosta njihgrinda za rakeback

znači 30-40% zarađuje jer su win + grinderi, a svega 5% zarađuje ne računajući RB?

00

Re: Rake free site

Ja bi reko da je to oko 10-15 % (wining+rakebackgrinderi ) a ima ih i dosta što su Brake even sa rakebackom.
Al normalno nitko ti nemože dati točan postotak ,to su sve nagađanja ...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Rake free site

Ja mislim da winning igrača koji regularno igraju i koji ostvaraju profit bez rakebacka ima i manje od 5%.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

24

Re: Rake free site

-b3k's- napisao:

Ja mislim da winning igrača koji regularno igraju i koji ostvaraju profit bez rakebacka ima i manje od 5%.

ma  to mi se  cini puno premalo, ja  bi reko bar  15%

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

25

Re: Rake free site

uzmeš ovaj forum i njegove korisnike za primjer i otprilike moš vidit kako stvari stoje

When you got nothing, you got nothing to lose
00